TISKOVÁ ZPRÁVA

Děkujeme za 23 000 podpisů pro naše děti. Jedeme dál!

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

VOLNÝ blok: Děti zpět do škol bez omezení, vakcinace, segregace a šikany!

Zástupci petičního výboru petice „Odmítáme experimenty na našich dětech“ a politické strany VOLNÝ Blok, Hana Lipovská a Renata Kratochvílová v pondělí 30. srpna 2021 v 9:30 hodin odevzdají archy s podpisy pod peticí „Odmítáme experimenty na našich dětech“ za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování Petičnímu výboru Poslanecké sněmovny PČR.

Během srpna podpořilo petici přes 23 000 občanů České republiky, Poslanecká sněmovna se jí tedy bude muset zabývat. Vzhledem k závažnosti a naléhavosti problému požádal předseda petičního výboru poslanec Marian Bojko o bezodkladné projednání petice. Ve svém dopise předsedkyni Petičního výboru poslankyni Heleně Válkové z hnutí ANO uvedl:

„Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi naléhavé téma, neboť děti nastupují do škol ve středu 1. září, žádáme Vás o bezodkladné projednání petice. Považujeme za nutné seznámit poslance Parlamentu ČR s názorem občanů na vládou vyhlášená opatření, která v konečném důsledku vedou k porušování ústavního pořádku České republiky a zaručených práv a svobod občanů České republiky. Věříme, že poslanci vyslyší hlas občanů a vyzvou zřizovatele všech typů škol, aby neústavní omezení povinné výuky ze strany vlády okamžitě zrušili. Naším cílem je, aby se děti opět mohly učit bez roušek, testů, očkování, segregace a šikany.“

Ke stažení

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování

Podrobné údaje k petici

Odmítáme experimenty na našich dětech: Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování

Do kdy petici posílat?

Sběr podpisů bude pokračovat do 14. září 2021.

Podpepsané petiční archy zasílejte na adresu:
ISDe, z.ú. Za Zahradami 391/9, Dolní-Měcholupy 11101, Praha

Proč petice není v online podobě?

Vládní strany většinou naprosto ignorují petice v elektronické podobě. Proto používáme petice ve fyzické, tištěné podobě. Stoh fyzických podepsaných petičních archů totiž ignorovat nelze. Připojte svůj podpis. Jakoukoli pomocí pomáháte nám všem.

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok

Výzvy a oznámení

AKCE volného bloku