VIDEO: Volný blok informací 2021-08-31

2021-08-31 | Z domova

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Je pouze 37 dní do voleb.

 • Co kilo to procento.
 • Dalších 2132 podpisů.
 • Výherkyně slovenské očkovací loterie šokovala moderátory RTVS, že sedí doma s koronou! Reklama na Pfizer v přímém přenosu doslova k nezaplacení! Moderátoři ihned pohotově reagovali, že její mírný průběh nákazy je díky vakcíně! A to už se Slováci řezali smíchy, z paneláků byly v tu chvíli prý slyšet výbuchy smíchu! Jenže v Los Angeles už jim do smíchu není, radnice LA se nechala inspirovat opatřením moskevského starosty a všichni zaměstnanci na výplatní pásce města se musí povinně naočkovat do začátku října, jinak přijde vyhazov! Výjimku z očkování ovšem budou mít Židé a muslimové z náboženských důvodů!
 • Tálibán ponížil Západ, nad Kandahárem hlídkuje s americkým Black Hawkem. Na této fotce je JEDEN Tálibánec a PĚT instruktorů NATO z USA, kteří dle dohody učí Tálibánce používat techniku odevzdanou "spojenci" za bezpečný odchod z Afghánistánu.
 • Americký soud zakázal matce vídat 11letého syna, dokud nebude naočkovaná.
 • Vláda schválila povinné testování v sociálních službách.
 • Jolana Antošová: "Odejděte!" Neodešli, odešel doktor. Nejsem příznivkyně stížností, natož na lékaře, neboť je potřebujeme zrovna tak, jako oni nás. Ale musím. Před chvílí jsem se vrátila s nezletilým synem z chirurgické ambulance v Trutnově. Syn podstoupil rentgen a následovalo vyšetření, k němuž byl vyzván sestřičkou do ambulance, kde byla přítomna další sestřička a syna uložily na lůžko k vyšetření nohy. Následně vstoupil MUDr. J.F., který hned na nás důrazným povelem, ať si nasadíme roušku. Podle tónu hlasu ošetřujícího lékaře mi bylo jasné, že nastává problém, neboť roušky nenosíme. Sama jsem covid prodělala a věřím, když se jedná o tak velice nakažlivou nemoc, že jsem v té době nakazila i své syny, neboť jsme byli v neustálém bezprostředním kontaktu. Tuto skutečnost jsem měla zájem lékaři potvrdit předložením platného certifikátu o prodělaném onemocnění covidem. On toto odmítl a trval na roušce. S pokorou jsem ho požádala, zda bych si přímo na místě mohla roušky koupit, aby syn mohl být ošetřen. Z výrazu očí sestřiček se nedalo nevšimnout, jak ony by nám rády vyhověly, ale bohužel doktor odvětil, že není prodejce roušek a ať odejdeme. Následně on sám odešel z ambulance. Kdyby se jednalo o mé zdraví, odešla bych, ale syn potřeboval ošetřit. I přes to, že se mi hlavou honila myšlenka bezmoci. Napadlo mě, že z minulých dob, kdy člověk ještě věřil ve smrtelnou nemoc covidu, jsem roušky měla v boční kapse kabelky. Opravdu dvě, ač špinavé od rtěnky, jsem našla. Se synem jsme si je nasadili, sestřičky došly pro doktora, ten se synovi na nohu podíval a sestřičky mu poranění ošetřily. Nevím, co bych závěrem dodala. Snad jen, mějme se rádi.
 • Přes jediný otevřený přechod prchá až 20 tisíc Afghánců denně.
 • Návrat Tálibánu přinesl stabilitu a bezpečné cestování, říká expert????
 • Bylo to nevyhnutelné. Začátek i konec války v Afghánistánu, říká expert???

Pokud vám to nebude volné, s Volným blokem budete opět volní.

Pokud budete chtít, není síla, která by nás mohla zastavit!

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

 1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
 2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
 3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
  Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

 • Změňte název článku.
 • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok

Výzvy a oznámení

AKCE volného bloku