VIDEO: Jak Volební výbor Poslanecké sněmovny odvolává Hanu Lipovskou z Rady ČT

2021-09-08 | Volby

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Volební výbor Poslanecké sněmovny dne 7. září 2021 rozhodl o odvolání členky Rady ČT, Ing. Hany Lipovské PhD., která kandiduje ve sněmovních volbách za politickou stranu Volný blok. Přesvědčte se na vlastní oči. Jak Volební výbor Poslanecké sněmovny utekl před veřejností, protizákonně prohlásil své jednání za neveřejné, aby následně vybraným novinářům umožnil online zveřejňování neveřejného zasedání?

Porušování zákona a prázdné řeči o ohleduplnosti. Co ještě charakterizuje pokrytectví poslanců tzv. bojujících za práva občanů této země? Také je vám podezřelé blafování, lhaní a zastírání soustavného porušování zákonů ze strany zákonodárců?

Proč volební výbor poslanecké sněmovny v rozporu s jednacím řádem a za využití policie v rozporu ze zákony vyloučil veřejnost ze svého jednání? Mafie se nikdy neohlíží na zákony, ústavu, morálku a využívá svého postavení k prosazení vlastních zájmů.

Jaké ochrany zákonodárců požívá Petr Dvořák, ředitel ČT, který velmi podezřele hospodaří s prostředky televizních koncesionářů? Bude vyšetřena jeho kriminální činnost? Účastní se tohoto rozkrádání i parlamentní mafie, která brání veřejnosti v přístupu k zásadním informacím? Jak reagovali zákonodárci na sdělení Lubomíra Volného, že porušují jednací řád Sněmovny, porušují práva občanů této země, porušují zákony, zneužívají svého postavení veřejného činitele a nutí policii ČR, aby jejich jednání kryla a sama porušovala zákon? Jak dopadla konfrontace SPD s jejich proklamacemi?

VIDEO 1: Jak Volební výbor Poslanecké sněmovny odvolává Hanu Lipovskou z Rady ČT – nezákonně a bez účasti svobodné části veřejnosti.
2021-09-07 čas 09:00–10.00


VIDEO 2: Jak Volební výbor Poslanecké sněmovny odvolává Hanu Lipovskou z Rady ČT – nezákonně a bez účasti svobodné části veřejnosti.
2021-09-07 čas 10:00–11:00

Související články

Tisková konference Volného bloku: Vyjádření k odvolání Hany Lipovské z Rady ČT. Řešení pro státní rozpočet. Víte, že Volný blok má reálný recept, jak Českou republiku vyvést z dluhové pasti? Musíme nutně skončit v drápech banksterských věřitelů? Proč Petr Dvořák nemá co pohledávat ve funkci ředitele veřejnoprávní ČT? Za jaký cár papíru považuje Volební výbor Poslanecké sněmovny ČR zákony této země?

Volební výbor Poslanecké sněmovny porušil zákony a z Rady ČT dne 7. 9. 2021 odvolal Ing. Hanu Lipovskou PhD., která kandiduje ve sněmovních volbách za politickou stranu Volný blok. Volební výbor Poslanecké sněmovny přitom porušil zákony ČR

Lubomír VOLNÝ: Ředitel ČT Dvořák musí skončit. I s celou Radou ČT. Navrhnu její odvolání. Každý, komu záleží na tom, aby Česká televize za naše peníze vysílala pravdu, musí chtít odvolat celou Radu České televize. Rada České televize, až na Hanu Lipovskou, mlčky přihlížela tomu, jak televize za peníze koncesionářů ve svém vysílání lže a nic nedělala.

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok

Výzvy a oznámení

AKCE volného bloku