Ve zfašizované Austrálii na stadionu očkují 24 000 školáků bez souhlasu rodičů

2021-08-23 | Ze světa

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Ve zfašizované Austrálii na stadionu očkují 24 000 školáků bez souhlasu rodičů

AUSTRÁLIE: Během týdne od 23. 8. 2021 bude na stadionu očkováno 24 000 dětí, řekl obyvatelům Austrálie ministr zdravotnictví a lékařského výzkumu v Novém Jižním Walesu, Brad Hazzard.

Očkování proběhne na jednom z olympijských stadionů v Sydney. Rodiče nebudou dovnitř vpuštěni. Hazzard slíbil, že zákon a pořádek na stadionu budou střežit mladí policisté.

Podle příspěvku na Twitteru, který 17. srpna 2021 zveřejnilo australské ministerstvo obrany, děti u dveří přivítá australská armáda, aby je doprovodila dovnitř.

Uvnitř k dětem promluví premiérka Nového Jižního Walesu Gladys Berejiklyan, která jim poděkuje za účast na očkování. Děti pak budou očkovány.

To znamená, že děti budou násilně odděleny od rodičů a dětem bude něco injekčně podáno. Pokud se rodiče rozhodnou tento postup nedodržovat, pak podle Red State „rodiče mohou dostat vysoké pokuty a přijít o sociální dávky, pokud odmítnou dodržovat tradiční očkovací plán“.

Jelikož očkování dětí na tomto stadionu již začalo, vešlo ve známost, že tři děti na tomto stadionu ztratily vědomí, z toho dvě jsou v kómatu.

Pokud jde o závažnost karantény v Novém Jižním Walesu, tak – stíhání ze strany policie nebo ozbrojených sil a pokuta až pět tisíc dolarů čeká na ty, kteří se odváží porušit domácí karanténu, lžou pracovníkům ověřující kontakty, přestěhují se více než 5 km od domova bez svolení a vyjdou ven aniž by provozovali fyzickou aktivitu (sport, cvičení).

Proč byla zavedena taková bezprecedentní opatření a proč experimentují na dětech?

Od března 2020 bylo v Novém Jižním Walesu s 8,16 miliony obyvatel provedeno 11 122 726 testů na COVID-19 s celkovým počtem 14 227 potvrzených případů.

V současné době mají pouze 7338 aktivních případů, což je 0,08% z celkové populace, a za posledních 18 měsíců došlo pouze k 113 úmrtím, tedy pouze 0,001% populace – tedy méně než u chřipky.

Twitter – Breaking: Austrálie očkuje 24 000+ studentů bez rodičů a nebudou tam ani moci být. Rodiče mi píší naprosto rozhořčení nad tím, co se děje jejich dětem a co se děje se společností a celou touto planetou!:

Zdroj: cz24.news, 2021-08-21

Co si ve volbách 2021 zvolíme, to budeme mít!
Volte VOLNÝ blok! S VOLNÝM blokem budete volní a svobodní!

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok