Vakcíny a Dr. Bridle: „Udělali jsme velkou chybu.“ Spike protein je nebezpečný toxin.

2021-10-03 | Černá kronika, Lékař radí

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Děsivý nový výzkum zjistil, že se v krevním řečišti nečekaně objevuje protein z vakcíny. Tento protein je spojován s krevními sraženinami, poškozením srdce a mozku a potenciálním rizikem pro kojence a plodnost. Za odhalení vědeckých faktů si Byram Bridle vysloužil štvavou kampaň.

Virový imunolog Byram Bridle seznamuje veřejnost s poznatky nového výzkumu

Nový výzkum ukázal, že spike protein (bílkovina výstupků koronaviru) z vakcíny COVID-19 se neočekávaně dostává do krevního oběhu, což je pravděpodobné vysvětlení tisíců hlášených vedlejších účinků způsobené krevními sraženinami, od srdečních onemocnění až po poškození mozku a reprodukční problémy, uvedl minulý týden kanadský výzkumník zabývající se vakcínou proti rakovině.

"Udělali jsme velkou chybu. Doteď jsme si to neuvědomovali," řekl Byram Bridle, virový imunolog a docent na Guelphské univerzitě v Ontariu, minulý čtvrtek v rozhovoru s Alexem Piersonem, v němž posluchače varoval, že jeho sdělení je "děsivé".

"Mysleli jsme si, že spike protein je skvělý cílový antigen. Nikdy jsme nevěděli, že samotný spike protein je toxin a je patogenní. Takže tím, že lidi očkujeme, jim nechtěně vštěpujeme toxin," řekl Bridle v pořadu, který není snadné najít ve vyhledávači Google, ale o víkendu se stal hitem na internetu.

"Je to vůbec poprvé, co vědci viděli, kam se tyto vakcíny s messengerovou RNA [mRNA] dostanou po očkování," řekl Bridle. "Je bezpečný předpoklad, že zůstává v ramenním svalu? Krátká odpověď zní: rozhodně ne. Je to velmi znepokojující."

Vědci zabývající se vakcínami předpokládali, že nové mRNA vakcíny COVID se budou chovat jako "tradiční" vakcíny a vakcinačního spike protein– zodpovědný za infekci a její nejzávažnější příznaky– zůstane většinou v místě očkování v ramenním svalu. Místo toho japonské údaje ukázaly, že nechvalně známý spike protein koronaviru se dostává do krve, kde cirkuluje několik dní po očkování a poté se hromadí v orgánech a tkáních včetně sleziny, kostní dřeně, jater, nadledvinek a v "poměrně vysokých koncentracích" ve vaječnících.

"Již dlouho víme, že spike protein je patogenní protein. Je to toxin. Pokud se dostane do oběhu, může v našem těle způsobit poškození," řekl Bridle.

Protein SARS-CoV-2 je tím, co mu umožňuje infikovat lidské buňky. Výrobci vakcín se rozhodli zaměřit na tento jedinečný protein, aby buňky očkované osoby tento protein vyráběly, což by teoreticky vyvolalo imunitní reakci na tento protein a zabránilo by mu infikovat buňky.

Velké množství studií prokázalo, že nejzávažnější účinky viru SARS-CoV-2, který způsobuje COVID-19, jako je srážení krve a krvácení, jsou způsobeny účinky samotného spike proteinu.

"Vědecká komunita zjistila, že spike protein je sám o sobě téměř zcela zodpovědný za poškození kardiovaskulárního systému, pokud se dostane do oběhu," řekl Bridle posluchačům.

U laboratorních zvířat, kterým byl do krevního oběhu vstříknut čistý spike protein, se objevily kardiovaskulární problémy a bylo také prokázáno, že spike protein proniká přes krevní mozkovou bariéru a způsobuje poškození mozku.

Podle Bridleho bylo velkým omylem přesvědčení, že spike protein se nedostane do krevního oběhu.

"Nyní máme jasný důkaz, že vakcíny, které vytvářejí buňky v našich deltových svalech, tento protein vyrábějí– že samotná vakcína plus protein– se dostávají do krevního oběhu," řekl.

Bridle citoval nedávné zveřejnění recenzované studie, která zjistila spike protein v krevní plazmě tří ze 13 mladých zdravotnických pracovníků, kteří dostali vakcínu COVID-19 společnosti Moderna. U jednoho z pracovníků koloval spike protein po dobu 29 dní.

Zabiják v krevním řečišti: "spike protein"

Účinky na srdce a mozek

Po vstupu do krevního oběhu se hrotový ("spike") protein může navázat na specifické receptory ACE2, které jsou na krevních destičkách a buňkách, keré fungují jaké výstelky pro cévy. "Když se tak stane, může způsobit jednu ze dvou věcí: buď může způsobit shlukování krevních destiček, což může vést ke srážení krve. Právě proto se v souvislosti s těmito vakcínami setkáváme s poruchami srážlivosti. Může to také vést ke krvácení." Bridle také uvedl, že hrotový protein v oběhu by vysvětloval nedávno hlášené srdeční problémy u mladých lidí, kteří byli očkováni.

Výsledky uniklé ze studie společnosti Pfizer, která sleduje biodistribuci mRNA vakcíny, nejsou překvapivé, "ale jejich důsledky jsou děsivé," řekla serveru LifeSiteNews Stephanie Seneffová, vedoucí vědecká pracovnice Massachusettského technologického institutu. "Nyní je jasné", že obsah vakcíny se dostává do sleziny a žláz, včetně vaječníků a nadledvinek.

Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) nedávno oznámilo, že zkoumá zprávy o "mírných" srdečních potížích po očkování vakcínou COVID-19. Jen ve státě Connecticut bylo minulý týden hospitalizováno 18 dospívajících kvůli srdečním potížím, které se u nich objevily krátce po podání vakcíny COVID-19.

Vakcína společnosti AstraZeneca byla v řadě zemí zastavena a již se nedoporučuje mladším lidem kvůli spojitosti s život ohrožujícími a smrtelnými krevními sraženinami, ale vakcíny mRNA COVID byly spojeny i se stovkami hlášení o příhodách spojených se srážlivostí krve.

Úřad FDA varoval před nebezpečím spike proteinu

Dětský revmatolog J. Patrick Whelan varoval poradní výbor pro vakcíny Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv před možností, že protein spike obsažený ve vakcínách COVID může způsobit mikrovaskulární poškození způsobující poškození jater, srdce a mozku "způsobem, který nebyl v bezpečnostních studiích hodnocen".

Whelan sice nezpochybnil hodnotu vakcíny proti koronavirům, která by fungovala tak, že by zastavila přenos nemoci (což žádná vakcína proti COVID, která je v oběhu, prokazatelně nedokáže), ale řekl, že "by bylo mnohem horší, kdyby stovky milionů lidí utrpěly dlouhodobé nebo dokonce trvalé poškození mozku nebo srdečního mikrovaskulárního systému v důsledku toho, že se krátkodobě nepodařilo docenit nezamýšlený účinek vakcín na bázi plnohodnotných bodových proteinů na jiné orgány."

Vakcína spojená se spike proteinem v krevním oběhu by mohla vysvětlit nesčetné hlášené nežádoucí účinky vakcín COVID, včetně 4000 úmrtí a téměř 15 000 hospitalizací, které byly do 21. května 2021 zapsány do vládního systému hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS). Vzhledem k tomu, že se jedná o pasivní systém hlášení, jsou tato hlášení pravděpodobně jen špičkou ledovce nežádoucích účinků, protože studie Harvard Pilgrim Healthcare zjistila, že méně než jedno procento nežádoucích účinků, které by měli lékaři u pacientů po očkování hlásit, je do systému VAERS skutečně nahlášeno.

Nejvíce jsou ohroženi kojenci, děti a mládež

Bridle uvedl, že objev spike proteinu vyvolaného vakcínou v krevním oběhu bude mít důsledky pro programy dárcovství krve. "Nechceme, aby se tyto patogenní bílkoviny spike přenesly na zranitelné pacienty, kterým je tato krev podávána transfúzí," řekl.

Vědec zabývající se vakcínami rovněž uvedl, že zjištění naznačují, že kojeným dětem, jejichž matky byly očkovány, hrozí riziko, že se do nich dostanou spike proteiny Covidu z mateřského mléka.

Bridle uvedl, že "veškeré bílkoviny v krvi se koncentrují v mateřském mléce" a "ve VAERS jsme našli důkazy o tom, že u kojenců dochází k poruchám krvácení v zažívacím traktu".

Ačkoli ji Bridle necitoval, jedna zpráva VAERS popisuje pětiměsíční kojené dítě, jehož matka dostala v březnu druhou dávku vakcíny společnosti Pfizer. Následujícího dne se u dítěte objevila vyrážka a stalo se "neutěšitelným", odmítalo kojení a dostalo horečku. Ve zprávě se uvádí, že dítě bylo hospitalizováno s diagnózou trombotické trombocytopenické purpury, což je vzácná krevní porucha, při níž se v malých cévách po celém těle tvoří krevní sraženiny. Dítě zemřelo.

Nový výzkum zaznamenal také "závažné vedlejší důsledky pro lidi, pro které SARSCoV 2 není vysoce rizikovým patogenem, a to se týká všech našich dětí".

Vliv na plodnost a těhotenství?

Otázky vyvolává i vysoká koncentrace bílkoviny spike nalezená ve varlatech a vaječnících v tajných údajích společnosti Pfizer, které zveřejnila japonská agentura. "Budou kvůli nám mladí lidé neplodní?" zeptal se Bridle.

Objevily se tisíce zpráv o poruchách menstruace u žen, které se nechaly očkovat vakcínou COVID-19, a stovky zpráv o potratech u očkovaných těhotných žen, stejně jako o poruchách reprodukčních orgánů u mužů.

Štvavá pomlouvačná kampaň a ticho farmaceutických firem

V reakci na žádost poslal Bridle v pondělí ráno e-mailem serveru LifeSiteNews prohlášení, v němž uvedl, že od rozhlasového rozhovoru obdržel stovky pozitivních e-mailů. Dodal také: "Byla proto mně zahájena štvavá pomlouvačná kampaň. Její součástí bylo i vytvoření pomlouvačné webové stránky využívající mou doménu."

"Taková je doba, že akademický veřejný činitel už nemůže poctivě a na vědeckých základech odpovídat na legitimní otázky lidí, aniž by se obával, že bude obtěžován a zastrašován," napsal Bridle. "Není však v mé povaze dovolit, aby se vědecká fakta před veřejností skrývala."

Připojil krátkou zprávu, v níž nastínil klíčové vědecké důkazy podporující to, co řekl v rozhovoru. Sepsal ji se svými kolegy z Kanadské aliance pro péči o nemocné COVID (CCCA) – skupiny nezávislých kanadských lékařů, vědců a odborníků, jejichž deklarovaným cílem je "poskytovat špičkové, na důkazech založené informace o COVID-19 se záměrem snížit počet hospitalizací a zachránit více životů".

Hlavním bodem prohlášení bylo riziko pro děti a dospívající, kteří jsou cílem nejnovějších marketingových strategií vakcín, a to i v Kanadě.

K 28. květnu 2021 bylo potvrzeno 259 308 případů infekce SARS-CoV-2 u Kanaďanů ve věku 19 let a méně. Z nich bylo 0,048 % hospitalizováno, ale pouze 0,004 % zemřelo, uvádí se v prohlášení CCCA. "Sezónní chřipka je spojena s vážnějším onemocněním než COVID-19."

Vzhledem k malému počtu mladých subjektů ve studiích vakcíny společnosti Pfizer a omezené době trvání klinických studií musí být podle CCCA před očkováním dětí a dospívajících zodpovězeny otázky týkající se spike proteinu a dalšího proteinu vakcíny, včetně toho, zda spike protein vakcíny prochází hematoencefalickou bariérou, zda protein vakcíny narušuje tvorbu spermatu nebo ovulaci a zda spike protein vakcíny prochází placentou a ovlivňuje vyvíjející se dítě nebo zda je v mateřském mléce.

Server LifeSiteNews zaslal kanadské agentuře pro veřejné zdraví prohlášení CCCA a požádal ji o odpověď na Bridleho obavy. Agentura odpověděla, že na otázkách pracuje, ale odpovědi do doby zveřejnění neposlala.

Společnosti Pfizer, Moderna a Johnson & Johnson na otázky týkající se Bridleových obav neodpověděly. Společnost Pfizer neodpověděla na otázky, jak dlouho si byla vědoma údajů z výzkumu, které zveřejnila japonská agentura a které ukazují na spike protein v orgánech a tkáních očkovaných osob.

Zdroj: globalresearch.ca, 2021-05-31

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok