Vakcinace coby „testování na dětské populaci“

2021-06-23 | Odhalení, Z domova, Ze světa

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Níže citovaný článek ze 6. dubna 2021 uvádí, že očkování dětí v ČR proti covidu může začít už na podzim. Experimentální vakcinace dětí zde byla ale spuštěna již několik týdnů poté! Je to učebnicová ukázka metody, jak postupně posouvat hranice. Článek pak vakcinaci bezostyšně popisuje jako "testování na dětské populaci"! Chceme, aby naše děti byly používány k takovým experimentům?

Co tedy článek uvádí? Podívejte se sami:

„Obavy virologů a molekulárních genetiků jsou takové, že když zůstane nějaká skupina, kde se virus bude moci dále šířit, tak se tam také šířit bude a stane se to, co se stalo v Brazílii, Velké Británii a dalších zemích, kde se epidemie vymknula kontrole. Vznikne mutace, která viru umožní se v daném kolektivu – tedy místě, které je pro něj možné – šířit lépe. Hrozí i nebezpečí, že se tam vyvine mutace, která bude pro děti škodlivá,“ popsal odborník pro Seznam Zprávy.

Například farmaceutická společnost Pfizer oznámila, že se podle předběžných dat její vakcína proti covidu-19, vyvinutá ve spolupráci s firmou BioNTech, v klinických testech ukázala jako bezpečná a vysoce účinná u dětí ve věku 12 až 15 let.

Například v USA se vakcína smí podávat lidem od 16 let. Vývojáři ale chtějí do několika týdnů požádat úřady v USA i Evropské unii o schválení nouzového použití přípravku od hranice 12 let. Výkonný ředitel Pfizeru Albert Bourla v prohlášení vyjádřil naději, že očkování lidí ve věku 12 až 15 let v USA začne „před začátkem příštího školního roku“.

Testování na dětské populaci

Testování na dětské populaci kromě toho pokračuje i u ostatních firem. Moderna by mohla brzy zveřejnit závěry ze svého testu vakcíny u pacientů od 12 do 17 let a nedávno oznámila, že chce látku podávat i výrazně mladším dětem. AstraZeneca v únoru zahájila studii s účastníky v rozmezí šesti až 17 let a vlastní pediatrickou studii plánuje i Johnson & Johnson.

Jestliže je tato vakcína tak bezpečná a účinná, proč je třeba používat "testování na dětské populaci"?

Podle pediatričky se tak či onak údajně nikdo z rodičů nemusí bát, že by jeho nenaočkované dítě například nevzali do školky. Což se dnes děje, pokud rodič odmítne očkovat potomka povinnými vakcínami například proti záškrtu, tetanu, černému kašli, spalničkám, příušnicím, dětské obrně nebo virové hepatitidě B. V takovém případě dítě školka nepřijme, přesněji řečeno může nastoupit až do posledního předškolního ročníku. „Pokud vím, nikdy se neuvažovalo o tom, že by očkování dětí proti koronaviru bylo povinné. Na druhou stranu je zřejmé, že dnes těžko odhadneme, jak se bude koronavirus chovat, nakolik bude mutovat. Každopádně platí, že dříve smrtelné choroby se nám podařilo vymýtit pouze díky očkování,“ upozornila lékařka.

Zdroj: Seznam Zprávy, 2021-04-06

Stanovisko VOLNÉHO BLOKU
 • Výrobce vakcín BioNTech SE/Pfizer uvádí: Předpokládané datum ukončení studie na lidech je 2. května 2023! (Ano, do tohoto data bude stále probíhat experimentální fáze.)
 • VOLNÝ BLOK je zcela zásadně proti tomu, aby se prováděly experimenty na dětech a na lidech všeobecně!
 • VOLNÝ BLOK je zcela zásadně proti vynucované experimentální vakcinaci!
 • VOLNÝ BLOK přizve k řešení situace ty nejlepší odborníky.
 • VOLNÝ BLOK zajistí osvědčenou kvalitní prevenci pro každého (Ivermektin, Isoprinosine a další).

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

 1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
 2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
 3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
  Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

 • Změňte název článku.
 • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok