USA čelí největší hrozbě v dějinách – marxistické totalitě, varuje 120 generálů

2021-06-30 | Ze světa

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Přes 120 vysloužilých amerických generálů a admirálů podepsalo otevřený dopis označující administrativu prezidenta Joe Bidena za největší ohrožení svobody a demokracie od deklarace nezávislosti. Skrze Bidena se prý navzdory vůli občanů derou k moci marxističtí totalitáři. A prezident navíc kvůli stáří není duševně ani fyzicky schopen funkci zastávat.

„Náš národ je ve vážném ohrožení. Bojujeme o přežití konstituční republiky jako doposud nikdy od jejího založení v roce 1776. Je to konflikt mezi zastánci socialismu a marxismu a zastánci ústavních svobod a svobody jako takové,“ píšou penzionovaní vojenští funkcionáři v úvodu dopisu, na který upozornil mimo jiné server Politico.

Jedním z autorů Otevřeného dopis penzionovaných generálů a admirálů je generálmajor Joe Arbuckle, veterán z Vietnamu, který velel ředitelství skladů munice a arzenálu americké armády.

Arbuckle vysvětlil serveru Politico, že se spolu s dalšími kolegy rozhodli pro nevídanou politickou deklaraci proto, že je situace podle nich skutečně hrozivá. „Čelíme nejvážnějšímu nebezpečí od založení naší země. Zůstat zticha by znamenalo zanedbat naši povinnost,“ míní.

Cenzura a volební podvody

Autoři a signatáři dopisu poukazují na pochybnosti ohledně sčítání zejména korespondenčních hlasů v loňských prezidentských volbách. Příznivci poraženého republikánského kandidáta Donalda Trumpa tvrdili, že s hlasy odevzdanými na dálku, kterých bylo kvůli pandemii koronaviru nevídaně mnoho, docházelo k podezřelým machinacím. Že například volili i mrtví nebo byl hlas jednoho člověka započítán opakovaně. Autoři zmiňovaného dopisu proto tvrdí, že došlo k porušení ústavy a demokraty podezírají, že chystají další změny ve volebním procesu, aby se udrželi u moci již nastálo.

„Bez férových a transparentních voleb, které přesně odráží vůli lidu, je naše konstituční republika ztracena. Férovost voleb zajistí jedině to, že bude jednomu občanovi započítán právě jeden hlas na základě vládou uznávaného dokladu totožnosti, podpisu apod. To dnes mnozí označují za rasistické,“ nelíbí se generálům. FBI a Nejvyšší soud vyzývají, aby obnovily fungování právního státu a bezodkladně podezření zásahů do voleb prověřily.

Kromě svobodných voleb je podle autorů a signatářů otevřeného dopisu v USA v ohrožení i svoboda slova. „Současná administrativa zahájila frontální útok na naše ústavní práva... Nejvíce alarmující je cenzura a psaného a mluveného projevu. Musíme podporovat politiky, kteří vystoupí proti socialismu, marxismu a progresivismu na podporu konstituční republiky, budou trvat na rozpočtově odpovědné politice, přičemž se zaměří na všechny Američany, zejména střední třídu, nikoliv na skupiny extremistů, kteří jsou využívání, aby nás rozdělili na znesvářené frakce,“ stojí dále v dopise.

Starý a slabý Biden

V neposlední řadě pak generály na penzi znepokojuje Bidenův věk, přesněji to, jak se na prezidentově kondici podepisuje. „Duševní a fyzickou kondici vrchního velitele ozbrojených sil není možné přehlížet. Musí být schopen činit přesná rozhodnutí týkající se národní bezpečnosti. A to ve dne i v noci. Je to otázka života a smrti,“ upozorňují generálové s tím, že nedávné dohadování demokratických politiků o tom, jak naložit s kódy k jaderným zbraním, které má běžně u sebe prezident, vyslaly signál o slabosti směrem k potenciálním nepřátelům. Za toho nejnebezpečnějšího přitom považují Čínu.

Otevřený dopis amerických generálů přichází jen několik týdnů poté, co se ke stejnému kroku odhodlali jejich francouzští kolegové. Ti zase spatřují existenční ohrožení své domoviny v islamismu.

Zdroj: novinky.cz, 2021-05-13

Z diskuze

Když je v USA demokracie cca 200 let, jak je možné, že to tam začíná plápolat levičáctvím a marxismem? Kde se to naučili, jak k tomu přišli? Přece kde je jednou demokracie, měla by tam být už navěky, protože nemá příklad, jak sklouznout k levičáctví.

Tak přesně tohle se v USA děje. Snad konečně pochopíme a začneme se zajímat o naši politickou situaci. Ty samé problémy ve Francii s islamismem a u nás po nástupu (doufám, že ne) Pirátů. To bude teprve levičáctví a socialismus v praxi, dovoz migrantů a spostu hovadin ala EU.

Jen pozoruji, že za vlády Trumpa byl o něm snad každý den nějaký hanlivý článek, nějaký plivanec. Jak se oblékl, co řekl, jaký má účes atd. atd. A kdy jste četli nějakou kritiku Bidena naposledy (jestli vůbec)? Mají to chytře vymyšlené. nebudou vám lhát, protože to by se dalo dokázat. Ony vám předloží jen něco. jen to, co považují za správné. Co ne, o tom budou mlčet. I toto je způsob manipulace s lidským míněním.

Pochybuji, že média a novináři znovu získají odvahu psát o všem, být objektivní a opravdu se nebát zveřejnit informaci (i tu politicky nekorektní a tu, která není tak úplně v souladu s evropskými hodnotami).

Jaké řešení má VOLNÝ BLOK?
  • VOLNÝ BLOK bude usilovat o vystoupení z EU. Nechceme diktát Bruselu.
  • VOLNÝ BLOK bude prosazovat listinu základních práv a svobod.
  • VOLNÝ BLOK vyvodí trestní odpovědnost všech příslušných osob!

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok