Učebnicový postup manipulátorů: Policie řeší útoky antivaxerů na propagátory očkování

Opravdu si máme myslet, že Kubek, Flégr a další zkorumpovaní propagátoři očkování, lháři, manipulátoři a zatím neodsouzení zločinci jsou v ohrožení? Máme věřit pohádkám o novodobých mučednících? A jsou zmiňovaní antivaxeři na výplatnicích ministerstva vnitra, jak se již tolikrát potvrdilo? Dezinformátoři a covidoví agenti používají marketingové učebnicové způsoby ovlivňování veřejnosti a neštítí se vůbec ničeho, stejně jako činí doposud! Nebo se chystá kromě zákazu zpěvu i přibližování k některým domům, nebo zákaz verbálního projevu? Korupčníci se bojí, ale sami mají krev na svých rukách . . .

Co na to Volný blok?

Stejně jako náboženské vyznání je intimní soukromou záležitostí každého jedince, je i vakcinace nezadatelným právem každého, ať je jeho rozhodnutí jakékoliv! Proto se nikdy nebudeme točit zády k očkovaným, neboť každý, kdo dříve nebo později odmítne hrát hru na xtou tečku, nebo posilovací GMO chemický koktejl se stane neočkovaným! Bude nás přibývat a začne platit, že lež má opravdu krátké nohy!

Proto se každý můžete do 16. prosince 2021 přidat k hromadné žalobě proti vyhlášce MZČR o povinném očkování! https://volnyblok.cz/hromadna-zaloba-volneho-bloku-a-jeho-priznivcu-na-povinne-ockovani/

Převzato: Novinky.cz

Policie prověřovala již několik oznámení v souvislosti se skupinou antivaxerů, kteří pravidelně navštěvují veřejně známé lidi propagující očkování občanů proti koronaviru. Aktivisté těmto lidem nadávají pod okny domů, zvoní jim na zvonky nebo za nimi chodí na pracoviště.

Podle informací Novinek skupina pěti až deseti lidí navštěvuje například prezidenta České lékařské komory (ČLK) Milana Kubka, vědce Jaroslava Flégra, ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha nebo hlavní hygieničku Pavlu Svrčinovou, před jejímž domem byla dokonce demonstrace.

Aktivisté většinou přijdou k domu, kde dotyční bydlí, zvoní jim na zvonek, pokřikují pod okny, dožadují se, aby vyšli ven, nadávají jim do vrahů a podobně.

Kubka, který pracuje jako lékař v ordinaci na poliklinice na pražském Proseku, navštívili i po pracovní době a čekali na něj před budovou a nadávali mu.

Opakovaně je na tato místa volána policie, která tam aktivisty vždy ztotožní. U domů některých známých lidí se také objevily policejní hlídky, jestli jde o policejní ochranu, však vedení bezpečnostního sboru nechce říci.

„Z taktických důvodů nikdy nesdělujeme, zda byla konkrétním osobám poskytnuta krátkodobá policejní ochrana. V souvislosti s těmito incidenty jsme však přijali několik oznámení, kde prověřujeme, zdali nedošlo k naplnění skutkové podstaty některého z trestných činů,” řekl Novinkám policejní mluvčí Jan Rybanský.

Útoky na rodinu

Jak takové útoky mohou vypadat, popsal Novinkám Kubek. „Jsem už několik týdnů vystaven nejrůznějším útokům, ale co je horší, těm útokům je vystavena i moje rodina včetně dětí. To už je hodně za hranou. Je to skoro denně,” řekl Novinkám Kubek s tím, že o některých věcech nemůže mluvit.

Podle svých slov je z nynější nálady ve společnosti smutný, agresi čelí totiž nejen on a další veřejně aktivní lidé, ale také řadoví zdravotníci. „Před rokem jim lidé tleskali, dnes jim nadávají a já se jen ptám, co se to s námi stalo,” dodal Kubek.

Agrese ze strany protestujících je spíše verbálního charakteru, k poškozením majetku prý zatím nedošlo.

Podle Kubka byl nejhorší zkušeností exkrement v poštovní schránce s výhružným dopisem. „Spíš se jedná o to, čemu se říká tuším stalking, což je permanentní obtěžování, nerespektování soukromí, narušování klidu a tak dále. Pacienti se nemohou dovolat ke mně do ordinace, protože linku blokují takoví magoři,” přiblížil nepříjemné zážitky Kubek.

Skupina aktivistů se opakovaně objevuje také u očkovacích a testovacích center, kde například nadávají pracovníkům, kteří provádějí odběry, a vše si natáčejí na mobilní telefony. Záznamy pak umísťují na sociální sítě.

3 komentáře

  1. Co člověk rozdává, to dostává zpět – je to to výchovná životní lekce – každý musí mít na zřeteli, že pokud ubližuje-bude chodit v botách těch komu ublížuje.. Je třeba osobního poznání a zkušenosti – ale pro Někoho, kdo je zaslepený, zahlušený a koupený.. je tato zkušenost ještě malou náplastí na veliké utrpení, hoře a bolest, kterou způsobil- je třeba aby byl souzený a odsouzený soudním tribunálem. Aby poznal Nesvobodu na vlastní kůži.

  2. Výstižně napsáno. Ten kdo nesouhlasí s covidsektou je okamžitě presstituty všech mainstreamovými médii urážen, pomlouván a zpochybňovat.
    Ale den zúčtování přijde.

  3. To je skutečně odporné. Nápady „expertů“ dnešní vlády na povinné očkování – to snad není agrese? Povinně si nechat vpíchnout do těla látku, které nevěřím? Povinně si nechat vpíchnout do těla látku o které není prokázáno, že mi neublíží? To je agrese nejtěžšího kalibru! Ale bohužel jsem tuhle myšlenku nikde nenašel napsanou či vyřčenou, tak to píšu alespoň sám…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *