Tvrdá manipulace nadcházejících voleb, cenzura, nesvoboda, totalita

2021-09-17 | Lubomír Volný, Volby, Z domova

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Facebook 9. června 2021 smazal stránku Mgr. Lubomír Volný, která měla 78 000 fanoušků a 104 000 sledujících. Tímto byly pravděpodobně zneplatněny volby v říjnu 2021. Tato stránka šířila ověřitelné informace o nebezpečích, která jsou spojena s experimentální vakcinací a dalších nebezpečích. Informace byly podloženy interpelacemi a odpověďmi samotného premiéra Andreje Babiše i odpověďmi z ministerstva školství.

Zdroj: KTV

Jaký byl dosah stránky Mgr. Lubomír Volný na Facebooku?

 • Měli jsme dosah až 1 400 000 lidí denně.
 • Nárůst oblíbenosti byl až 2400 nových fanoušků ("Like") za den.
 • Za 28 dní jsme měli vyžádaný dosah přes 11 milionů.
 • Nárůst na naší stránce byl konstantní a opravdu velký.
 • Brzy jsme se mohli mít dostat na 20 až 30 milionů.
 • To už by bylo zásadní sdělovací médium, které by zásadním způsobem obcházelo cenzuru, kterou na nás uvalila média, jak veřejnoprávní tak i korporátní.

V první fázi Facebook uvalil na stránky Mgr. Lubomír Volný tvrdou cenzuru:

 • Nemohli jsme sdílet.
 • Lidé nám nemohli dávat "Like".

Facebook zrušil stránku Mgr. Lubomírovi Volnému, lídrovi za Volný blok den po úspěšné pokojné akci Volného bloku proti Sněmovnímu tisku 1231/0 – novele zákona, který má v ČR ustanovit apartheid.

Facebook tímto definitivně ovlivnil politickou situaci v ČR a pravděpodobně zneplatnil volby do Parlamentu ČR v říjnu 2021.

Byla zrušena nejúspěšnější politická stránka na Facebooku

O zrušení své facebookové stránky informoval Lubomír Volný na svém osobním facebookovém profilu, kde sdílel vyjádření Volného bloku.

„Facebook právě zrušil nejúspěšnější politickou stránku v historii ČR, stránku poslance Volného bloku, lídra naší kandidátky, Mgr. Lubomíra Volného! Tam, kde jiní ‚vlastenci‘ nemají problémy, tam je Lubomír Volný zakázané jméno. Alespoň jednoznačně víme, kdo doopravdy vadí a kdo tak pouze vypadá.“

Smazání stránky Mgr. Lubomír Volný: Kdo za tím stojí?

Nabízejí se dvě možnosti:

 • Ministerstvo vnitra.
 • Demagog.cz, který má s Facebookem podpsanou smlouvu, že může na Facebook dohlížet a provádět zde cenzuru.

Kdo na demagog.cz dává tak mladým lidem tak silnou rozhodovací pravomoc?

Kdo je Magdalena Szulc – mluvčí za Facebook?

Magdalena Szulc za Facebook uvedla, že Facebook chce lidem dávat hlas, ale také chce, aby se všichni uživatelé cítili bezpečně:

"Stránku Lubomíra Volného jsme smazali pro opakované publikování materiálu, který porušuje naše standardy, především pravidla týkající se šíření nenávisti, šikany, obtěžování a nahoty."

Zdroj: irozhlas.cz, 2021-06-10

Co tak "nebezpečného" Lubomír Volný na Facebooku publikoval?

Magdalena Szulc za Facebook tvrdí, že poslanec Lubomír Volný šířil na Facebooku materiály spojené s nenávistí, šikanou, obtěžováním a nahotou.

Jaká je skutečnost?

Lubomír Volný na své facebookové stránce pravidelně živě streamoval ze zasedání Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky.

Lubomír Volný tímto způsobem veřejnost transparentně informoval o tom, jaké zákony v rozporu s Listinou svobod se Sněmovna chystá nebo snaží přijmout.

Před zablokováním své stránky vysílal Lubomír Volný z pokojných protestů politické strany Volný blok. Akce se konala 9. června 2021 na Malostranském náměstí před Sněmovnou v době, kdy poslanci měli schvalovat Sněmovní tisk 1231/0 – novelu zákona o ochraně veřejného zdraví, kterou se v ČR mají zavést covid pasy, apartheid a segregace lidí na vakcinované a nevakcinované.

Politická strana Volný blok je zcela zásadně proti covid pasu, proti vynucované experimentální vakcinaci, proti neopodstatněnému projednávání zákonů ve zkráceném řízení v legislativní nouzi a proti nesmyslným mimořádným opatřením. To vše má sloužit jen k tomu, aby občané ČR byli co nejvíce ukráceni na svých právech.

Kdo se za Lubomíra Volného postavil?

Ze všech parlamantních politických stran a poslaneckých klubů se za Lubomíra Volného postavilo pouze hnutí Trikolóra, které kroky Facebooku odsoudilo už z principu.

„Trikolóra z naprosto principiálních důvodů protestuje proti zrušení profilu Volného bloku, respektive poslance Lubomíra Volného. Nejde o jména. Teď je to Volný, příště to může být kdokoli jiný. Odsuzujeme cenzuru, ať jde o kohokoliv. Cenzura nemá v naší společnosti místo!“

Odkazy

VÝZVA VOLNÉHO BLOKU
 • Ke svobodě můžeme jít pouze společně a s vaší masivní pomocí.
 • Prosíme, sdílejte všechno, všude, všem a všemi způsoby.
 • Přivádějte další a další.
 • Jakoukoli pomocí pomáháme nám všem! Děkujeme za vás!
 • Co si zvolíme, to budeme mít!

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

 1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
 2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
 3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
  Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

 • Změňte název článku.
 • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok