Tiskové prohlášení strany

T I S K O V É   P R O H L Á Š E N Í

Vážení členové strany, dámy a pánové,

s ohledem na medializování Lubomíra Volného za zneužívání sociálních dávek a přes několik marných výzev kolegů, aby nám situaci a okolnosti oficiálně ozřejmil jsem donucena učinit následující kroky:

1. Distancujeme se a odsuzujeme všechny formy a způsoby zneužívání sociálních dávek. Takové jednání považujeme obecně za zavržení hodné a za neslučitelné s principy a ideemi naší strany!

2. Na několikeré výzvy a žádosti desítek nezpochybnitelných členů naší strany jsem zahájila nutné kroky vedoucí k návratu tradičního názvu naší strany a odpojení se od všeho, co nás jakýmkoliv způsobem spojuje s podle nás, zdiskreditovanou značkou Volný blok (název strany, logo a další grafické symboly).

3. Zároveň podávám podnět ke Smírčí komisi strany ve věci šíření pomluv a veřejného křivého obvinění mé osoby za údajné oznámení médiím o zneužívání sociálních dávek Lubomírem Volným.

V Praze 10. ledna 2022

Jana Volfová vr.

předsedkyně strany

65 komentářů

 1. Jasně, stručně a výstižně. Plně se s tímto prohlášením ztotožňuji. Nechci být spojován s člověkem který opakovaně poškozuje a ničí svým jednáním práci a usilí stovky lidí a to ať členů strany, jejich příznivců tak i dalších spolupracujících subjektů.

 2. Měli byste se raději s Lubomírem a Marianem usmirit, ne ukončit značku a její působení v národním smyslu. Nejste jediní, co se tu o něco snažili, vy nahoře, nesete za sebou tíhu a poselství lidí, které máte pod sebou, všechny jednotlivce a sympatizanty, kteří Vám věřili.

  1. Pláčeš na špatném hrobě. Celou akci jménem rozklad Volného bloku rozjela partička z Ostravy.

 3. Pan Volný je psychicky nemocný, to jste přeci mohli vidět již dávno.
  A teď, když mu je nejhůře a nemůže pracovat, ho odstřihnete?
  Hyeny!

 4. Fraška milá kolegyně! Ke korýtky jste se dostala jen a jen díky MNĚ! Na svém jednání neshledávám nic znepokojujícího. Kdybyste raději udělal něco pro občany této země, namísto prázdných proklamací!

 5. Nečekané, že by někdo jako Volný dokázal parazitovat na systému. Fakt neuvěřitelné, ještě že třeba neobchodoval s chudobou alá ubytovny v Přívoze!

 6. Rozumné vyjádření k situaci. Jak nás p. Volný učil : „důvěřuj, ale prověřuj“. Tak prověřuji a už nedůvěřuji… a proto již LV nebudu podporovat.

 7. Díky p. Volnému je jméno Volného bloku nenávratně poškozeno. Toto je jediné možné řešení, jak dál nemít s tímto člověkem nic společného.

 8. Hezký pokus o puč, kolegyně!

  Co mi zbývá, budu muset sestavit novou stranu. Zkusím získat podporu mladých levicově smýšlejících lidí na Twitteru.

  1. Ty se hlavně začni živit poctivě, místo žvanění absurdních krávovin ve snaze nachytat polodementní nevzdělané voliče.

  2. Jak to říkali za totality? Kdo seje vítr, sklízí bouři ….tak přeji úspěšnou sklizeň p.Volný.

  3. Brutálně dementní členská základna vyhodí svého otce zakladatele, proruskou špínu, kolaboranta a pologramotného debila, Luboška Volného. Existuje něco blbějšího, než je fanoušek strany Volný blok? I ultrablbové z SPD nad tím kroutí hlavami.

   1. Koukám, že vy jste asi ten nejinteligentnější pod sluncem v ČR co?A nejspíš člen bývalé ČSSD nebo ODS, které byly křišťálově čisté a neukradli ani korunu.

 9. Tak Volný blok uz nebude Volný – a půjde li to takhle dál, možná ani Lubomír Volný brzo nebude volný. ;-D Tedy věděl jsem, že ten blb odejde po volbách do zapomnění, ale že to bude s takovou ostudou, to jsem nečekal.:-) Takže na demonstrace chodit se svým zraněním může, do hospody taky, i kamkoliv jinam. Může i na tůru do hor, prostě všude. Tedy vyjma práce, to ne, to nemůže. ;-D

 10. Toto tiskové prohlášení považuji za naprosto unáhlené a neštastné gesto! Pro člověka, který sleduje situaci zvenčí, je nekonkrétní a nejasné, vyvolávající mnoho otázek (např. kdo rozhodl o návratu k tradičnímu názvu strany a co tato formulace „tradiční název“ znamená?) Cítím z prohlášení jen emocionální vzplanutí. Něco takového mělo jít pouze dovnitř strany, nikoli ven do veřejného prostoru a straníci by si to měli vyřešit na konferenci, či sjezdu.

 11. Myslím, že pod jménem Lubomír Volný v této diskuzi píše úplně někdo jiný. Bacha na to…

 12. Ja nestacim valit bulvy. Co ja se nalitala /o vychazkach, tezce nemocna, sotva jsem lezla/ po uradech, abych mohla odvolit, postovne, overovani podpisu, listky na MHD a na PN, dlouhodobe. Abych mohla dat hlas VB, Lubomiru Volnemu, protoze pro me VB neznamena pí. Volfovou, ale znamena to pro me strana, kterou vytvoril on a p. Bojko. Ze marodil a musel neschopenku ukoncit, ze se do nej navezli uplne vsichni? Pí. Volfova, kde by jste vy konkretne bez p. Volneho a p. Bojka byla? Nemusim to asi ani doplnovat. Je mi z lidi nechutno. Muze byt opravdu nemocny? Proc by nemohl, navic, aby se z toho, co se vsechno delo na nem ty nervy nepodepsaly a je spis jasne, ze jste se pí. Volfová pouze vezla, vy jste nesla ani do debat, tim spojenim s vami se od nej spousta lidi i odtrhla, lidi co ho mohli a umeli by ho i podrzet. Pro me je ted VB uplne k nicemu, pí. Volfove a tem co tam jen sejí zlo bych hlas nedala. Byla jsem podruhe v zivote u voleb, nevim, zda jeste nekdy pujdu 😀 a asi ne. Protoze je videt, ze politika je o ostrych loktech, vyhodach, prijmech, ze lidem co v ni jsou jde hlavne o moc, penize, slavu. Byla bych i rada, kdyby jste proste zmenila nazev svoji strany a odesla do strany sve, nechala byt lidi, co chteji byt s Bojkem a Volnym v klidu. Stydet se nemusite, nebot to byl opravdu obrovsky vykon, ja bych vas navrhla na Oskara. Neni mi jasny, proc vas k sobe vubec vzal. No mozna proto, ze kam nemuze cert, posle zenskou. Pochybuji, ze mi tu ten prispevek nechate, nejspis ho hned admin smaze. Jestli ho tu necha, mozna za ucelem, aby vas nekdo litoval. No kvuli vam jsem volit nesla, ani moje rodina, je to moc smutny, ale lidi ho varovali, co ve vas je a nakonec meli pravdu. Uz proto, ze to je vse takto, jste ve volbach ani uspet nemohli, protoze Buh preje tem, co maji srdce i rozum, jestli to Lubomir rozchodi a bude fungovat dal, to se uvidi. Ale ta sekyra do zad, to se vam opravdu povedlo. I kdyby to pí. Volfova vase strana zazrakem nejak prezila, pochybuji, ze vas bude volit tolik lidi, aby jste uspeli. Muzete se Lubomira stranit jak chcete, ale v tomto pripade, se kamaradi neopousti, drzi jeden druhyho, protoze nam slo o to, aby tu uz covidove blaznovstvi prestalo, vy jste jen vyčkávala, jako preslapující liška, co čeká, az majitel kurníku zaleze do postele a ulehne ke spanku.

  1. Pěkně napsané. Panu Volnému bych přála, aby se přidal k nějakému důvěryhodnějšímu uskupení a ukázal tak všem, že na jeho straně problém nebyl.

 13. Dobrý den milá paní Volfová,
  netřeba urážet vaší maličkost, na to stačí vaše fotografie. Jen mi přijde směšné a proto cítím potřebu se vyjádřit, že vy se distancujete od Lubomíra Volného. Od člověka, který vás vytáhl z politické žumpy. Tuhle frašku děláte jen proto, aby jste se vrátila tam kam patříte, a to do zapomnění. Velice vám tímto děkuji, že už vás v životě neuvidíme. A panu Volnému přeji, aby příště nebyl tak krátkozraký a tyhle parazity nechal tam kde jsou, protože bez něj by ani nikdo nevěděl, že existují.

  1. Některé komentáře jsou nechutné . Kdo píše urážky na paní Volfovou neví vůbec nic a slepě poslouchá Lubošovo vykřikovaní do všech médií . Luboš by bez Volfové nic nedokázal .

 14. Dobry vecer lidicky zkuste si vsichni sahnout do sveho svedomi a pripomenout si jak povstal Volny blok od samoho zacatku a kdo ho vybojoval do teto podoby.Tak je treba neco najit a po spinit cloveka.

 15. Nadále stojím za panem Volným a Bojkem.
  Jen kvůli nim jsem se stal členem a jsem jim vděčný za vše co pro nás dělali jako poslanci.
  Nějak moc rychle na to všichni zapomněli…..
  Současné dění ve straně vnímám jako nechutný podraz .

  1. Také to tak vidím.Pí Volfová se chce dost nešťastně zviditelnit,ale měla by se spíš
   stydět!!!

 16. Ale NE!! Toto je opravdu nechutná pachuť odvrácené tváře dvou šíleně smutných lovců poslaneckých křesel. Já bych to viděla na usmířenou v ringu s bahnem. Potom by si třeba mohli dělat vzájemně „tlumočníky“ ve svých nových „tradičních stranách“.

  1. „Do“ je předložka a píše se zvlášť.

   A kdo hned na začátku upozorňoval LV na paní Wolfovou? Nebyl to ten jeden z fízlů?

  2. Vy jste Wolfovou nikdy nepotřeboval, byla to strategická chyba. Nechal jste se vláčet cízí „zaručenou “ zkušeností, která měla možná v úmyslu svést Vás z cesty. Proč jste nevěřil sám sobě? Lidé šli za Vámi, ne za Wolfovou. Ale měl jste veřit sám sobě. To, že marodíte je každému jedno, každý čech by to udělal, bez výjimky. Padnoout umí každý, ale né každý se postaví na nohy. Tak nebrečte a jděte vlastní cestou. Málokterý vůdce byl tak charizmatický. A pozor na démona slávy. Buďte jen svůj a patřete jen sobě. Bere si příklad, ale neopakujte se. Ti, co Vám věřili, uvěří znovu. Ale už se tu nestrapňujte bojem s Wolfovou.

 17. Tak co, vy dezolati? Čekal jsem, že skončíte tak rok po volbách. Ne po pár měsících. Dobře vám tak! Nejlepší možná facka za ty vaše lži, dezinformace a oblbování lidí. Bobina se zase nikam nedostala, Lipovská si akorát udělala ostudu, ale brzy se na ni zapomene. Bojko s Volným budou za debily už do konce života.. je jak já mám radost, že jste skončili! Jupí! Asi se dneska opiju

 18. Jani, to samé co nastalo v bloku nyní, jsme zažili v loni v červenci. Proto nás odešlo více jak 10 zakládajících členů. Buranské chování Lubomíra a jeho podpora nejslabšího článku – lídrině kandidátky, napříč členskou základnou v JčK byla tak zapáchající, že se to nedalo dýchat.
  Ty jediná jsi to myslela o.k., udělala jsi mu kampaň a on si jen hrál na šaška.

 19. To mám za to všechno co jsem pro stranu udělal. Byla byste v politickém zapomnění drahá kolegyně. Na sjezdu to nebudete mít tak snadné. Žárlivost a odmítnutí, měl jsem tehdy souhlasit s večeří patrně, ale žaludek by se přes to nepřenesl. S tou pracovní neschopností to udělala třetina sněmovny však to víte.

  1. Pane Volný, věřím Vám. Poslouchal jsem pozorně, co říkáte na demonstracích. A sledoval jsem Vaše skutečné kroky nejen ve sněmovně. Bohužel, pro jednotlivce je těžké shromáždit do jedné strany spolehlivé a věrné, kteří jdou po podstatě věci a nikoli po penězích. Paní Volfovou neznám, ale ukazuje se, že spojení se Suverenitou byla chyba. Chybami se člověk učí. Budete-li mít energii na další politické snažení, máte i nadále můj hlas.

 20. To zvrátíme, Lubomíra v tomto nenechám. Budete ještě zírat kolegyně. Nevážíte si jeho práce.

 21. Zajímavé, od ostatních členů jsou zde příspěvky bez problémů zveřejněny, ode mě ne. Asi se to někoho dotklo, že paní Volfová?… To je ale Vaše věc, chcete rozkládat stranu? Tak stojím za Lubošem 👍Nejste žádná svatá, na kterou jste si před námi hrála

 22. Škoda. Volil jsem vás a velmi dobře vím, proč! Pan Volný ukázal těm parlamentním prebendírovkám, jak špinavou hru po dlouhou dobu hráli. Astronomicky nás zadlužili cizákům a prolhaně proti zájmům našeho národa do nás do dneška cpou a chtějí nacpat prý injekce…Chápu radost těch zlovolných ničemů v komentářích!
  Přešlap pana Volného je dalek hnisu valícího se ze vředu bývalé i současné vlády a jejich souhlasných parlamentních vyžírků. A přešlap se řeší doma!!! O co vlastně komu tady jde?

 23. Vše lze vyřešit slušně, rychle a čistě:
  Paní Volfová evidentně o název a myšlenky VOLNĚHO bloku nestojí. Výborně. Ať se tedy strana přejmenuje zpět na Českou suverenitu (nebo jakkoli jinak).
  Luboš pak bude moci využít tento název, který z 90% vybudoval on pro své budoucí aktivity.
  A bude na každém člověku, zda se k němu někdo připojí. Já mám za sebe jasno.

  1. Konečně to někdo pochopil! Jen ty myšlenky nejsou tak úplně Luboše. Ale jinak správně. Vždyť je to v tom prohlášení napsané. Luboš zahájil boj o Volný Blok aniž by se zeptal, zda ho může dostat dohodou.

 24. Jsem Lubomíru věrný, jak pes Goro. Jednota ve straně je základ úspěchu. Kdo porušuje jednotu, je ve straně na straně nepřítele.

 25. Volný Blok jedině s Lubomírem a Mariánem. To je srdce V.B.
  ,, přesně tak se házela špína na p. Lipovskou, p. Bobošíkovou atd. “
  Já věřím Volnému a ať si marodí jak dlouho chce. To není důvod pro ztrátu důvěry.

 26. Kdo je ta pani??? Volny = volný ne? Ne vzdy jsem souhlasila s tim co delal sem tam uz to bylo hardcore ale tota se tam prichomejtla k zviditelnění kdy? Ja ju jeste nikdy na zadnem pochodu asi ani nevidela…. Mila pani nevimKdo asi by jste mela jit o dum dal a zalozit si od nuly neco svojeho a vybudovat si to a ne se ted prizivovat …. Clovek dela chyby a kdyz se muzou prizivovat jini myslim ze ma alespon to bezvyznamle plus ze je videt a spojuje lidi a ty delas co???? Ukazujes prstem… Vetsinou ti co ukazuji prstem na druhe nechteji byt videt myslim , ne? Nasral si do huby on sam ale prilezitost dela … A ruku na srdce nebi prvni ani posledni ale ted je dulezite uplne neco jineho nemyslite? A to se mu docela Volnymu jak se uklidnil a spolupracoval s ostatnimi ve stejne veci darilo…

 27. Konečně! To, že Volný je parazit a korytář normální lidé věděli už před volbami. Je moc dobře, že udělal co udělal a poškodil tím stranu a značku VB, protože bez něj VB končí a i když ta Volfová změní název tak strana končí. S Volným to bylo 1.33% a bez Volného to bude 0.33%. Je moc dobře, že ta „vlastenecká“ scéna se štěpí a štěpí. To je záruka toho, že takoví neschopní a národů nebezpeční lidé nikdy nebudou mít zastoupení ve sněmovně. Jsou dobří pouze k tomu, abychom si z nich dělali srandu a smáli se na jejich konstantních prohrách. Jako nějaká estráda v TV.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *