Tisková konference Volného bloku 2021-10-05

2021-10-06 | Volby

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Může vám jít o voliče nebo jen o voličské hlasy. Volnému bloku jde skutečně o voliče. Proto Volný blok ústy Hany Lipovské říká věci, které se některým voličským skupinám neposlouchají dobře.

Pokud nám jde o voliče, musíme se bavit o inflaci, o dluzích, o zdražování, o nedostatku zboží. To vše dnes vidíme a cítíme na vlastní kůži. Zdražování energie nevyřešíme tím, že domácnostem pošleme ze státního rozpočtu peníze. Protože to v konečném důsledku zase jen zvýší dluh, který budou muset platit naše děti a vnoučata. A zaplatí ho tím, že zchudnou. Generace Hany Lipovské je tak první generací, která se bude mít hůře než generace jejich rodičů.

Můžeme to zabrzdit a víme jak. Náklady na nápravu nesmí nést ti, kteří jen dřeli a druzí tyli z jejich práce. Náklady musí nést ti, kteří danou situaci způsobili. Státní úředníci, dotační podvodníci, politici rozlezlí po úřadech, které dostali od svých stran jako trafiku. Náklady musí nést obrovské nadnárodní firmy, které na úkor živnostníků a malých českých firem nemravně bohatly!

Podrobnosti o tom, jak to Volný blok plánuje udělat, najdete ve videu z tiskové konference Volného bloku.

Tisková konference Volného bloku z 5. října 2021. Na tiskové konferenci se k zásadním otázkám těsně před volbami vyjadřují volební lídři Volného bloku: Mgr. Lubomír Volný, Marian Bojko a Ing. Hana Lipovská, Ph.D.Co si ve volbách 2021 zvolíme, to budeme mít!
Volte č. 3 – volte VOLNÝ 3lok – volte svo3odu.

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok