Takovému výsledku voleb bych ani ve snu nevěřil

2021-10-11 | Volby, Z domova

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Přibližně 93% voličů, tedy více než pěti milionům lidí (!), se líbí současný stav a směřování státu – segregace, roušky, lockdowny, očkování, rozkrádání státu na stojato, green deal, energetická krize, rozjíždějící se inflace a dalším třem a čtvrt milionům (nevoličů) tento stav zřejmě také vyhovuje.

Máme osm a čtvrt milionu masochistů, nebo dokázala naše média všechny obelhat a totální cenzurou jiných názorů před námi zatajit skutečný stav věcí? Ale vždyť, i když brutálně cenzurované, ty informace dohledatelné jsou?

Volby se zvrhly v boj Babiš x neBabiš, aniž by někdo usiloval o (skutečnou) změnu nastaveného směru:

86. schůze, 26. hlasování, 18. února 2021, 16:47
Vl.n.z. o mimořádných opatřeních při epidemii COVID-19

Obávám se jen, že k avizované heslu Změna na plakátech, zapomněli připsat – k horšímu.

Tak je tedy Babiš poražen. Ale kým? Těmi, co tady tento stát rozkrádají daleko více a daleko déle než on? Těmi, kteří spolu s ním podporují lockdowny a nouzové stavy?

Spousty závistivců se radují, že malé strany nedostanou podporu na svou kampaň v řádu milionů (což mimochodem dostávají i velké strany), aniž by jim vadilo že ty, které právě zvolili, budou pokračovat v drancování (jejich vlastní země) v řádu stovek miliard! Jen pro představu - každý rok každému jednotlivému člověku v této zemi vytunelují cca 50 000 Kč a o dalších cca 100 000 Kč přijde každá rodina jen tím, o co se jen nyní už zdražilo! A to je jen velmi hrubý odhad! Ještě se naplno nerozjely důsledky skokového zdražení energie o 100%. Zdražení elektřiny je mimochodem naprosto zbytečné a je důsledkem minulé politiky právě dnešních vítězů!

Nevím, školy nemám, ale vyplatilo se to?

A co ta radost, že jsme dostali komunisty ze sněmovny? Vždyť např. v ODS bylo vždy víc předlistopadových komunistů než v KSČM. Což neplatí jen pro ODS samozřejmě. Ti v KSČM mají alespoň konzistentní názory. Smysl by mělo dostat je ze sněmovny v roce 1990. Ale všechny. Teď je to jen divadlo.

Co nás teď, po totálním výpadku rozumného uvažování, všechny čeká? Po tom, co jsme nevolili rozumem ani srdcem, ale někomu na truc? Po tom (a to jsem vážně zaznamenal) co jsme raději "volili zloděje, protože aspoň víme, na čem jsme"?

Bohužel náš společný nepřítel zůstal díky médiím nepoznán a tak zvítězil. Nabízím možnosti nejbližšího vývoje: další nouzové stavy a lockdown, ještě víc roušek a očkování, energetická krize, zadlužování, kolaps zdravotního pojištění = placení lékařské péče pěkně na ruku, inflace, drahota, green deal a s ním spojený konec cestování a konec mobility, pravděpodobná nařízená migrace atd. Kampaň už se pomalu rozjíždí.

Teď tomu 4 roky nebude mít kdo bránit a za 4 roky už nebude co zachraňovat. Přijďte mi za rok říct, že jsem se spletl. Rád se omluvím.

Možná ale to byly nejlepší volby od konce 2. světové války. Vznikne chaos a živná půda pro skutečnou změnu. Nebojte se zítřka a nedělejte si starosti o včerejšek.

Autor: František Sentenský

Zdroj: sentensky.blog.idnes.cz, 2021-10-10PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok