Speciální poděkování: Afghánský lékař zahájil v Německu očkovací maraton

Proč mne ihned napadlo: „čertu dobře, peklem se ti odvděčí“? Není nad to, odvděčit se nějak efektivně původnímu obyvatelstvu za přijetí v nouzi. I tak může vypadat jedna z forem naplnění odkazu islámu.

Co na to Volný blok? Jsme zásadně proti nelegální migraci a nerealistickým představám o asimilaci muslimů do evropské společnosti v počtech, jaké diktují bruselští byrokrati. https://volnyblok.cz/nas-program/

Převzato: Parlamentnilisty.cz

Čtyřicetiletý neurolog Ahmad-Mujtaba Mostakiem, který přišel do Německa s rodinou jako uprchlík před válkou, se chce Němcům nějak odvděčit za to, jak dobře ho přijali. V rámci boje s covidem proto v Duisburgu zahájil očkovací maraton. Očkuje 24 hodin v kuse, a to bez registrace.

Neurolog Ahmad-Mujtaba Mostakiem zahájil na Štědrý den ráno očkovací maraton. V hotelu na hlavním nádraží v Duisburgu spolu se svými spolupracovníky provádí očkování zájemců proti covidu-19, a to bez registrace. Informuje o tom server německého listu Bild.

Lékař za tím účelem najal 15 spolupracovníků a hodlá očkovat na 3 směny až do 27. prosince do 18. hodiny večer. Za tímto účelem nakoupil několik tisíc schválených vakcín od různých farmaceutických společností, aby měli lidé mezi vakcínami na výběr. Hned na Štědrý den ráno se před očkovacím místem vytvořila fronta asi 30 osob. Jedním z lidí, kteří se nechali očkovat, byl i třiadvacetiletý Luk van B.

„V Německu se cítím velmi dobře.“ On a jeho rodina byli v zemi přijati poté, co utekli před válkou. Jeho čtyři sourozenci se také stali lékaři. „Chci teď lidem něco vrátit,“ řekl Mostakiem.

V hotelové hale začal zájemce očkovat již v průběhu listopadu a k očkování důrazně nabádá. V současné době naočkuje i 500 lidí týdně. Pojišťovny jeho aktivitu také oceňují. Za vakcínaci, kterou lidem podá od 24. prosince do 26. prosince, obdrží 36 eur místo obvyklých 28 eur.

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *