Proč je potřeba udělat osvětu úplně opačného typu, aby se lidi strachu zbavovali? Radí erudovaná infektoložka

Proč média, politici a pseudoodborníci straší lidi, místo aby se v nich probouzel a startoval vyšší potenciál imunitní odolnosti? Za co všechno zodpovídá kondice a psychická pohoda v procesu zdraví – nemoc? Kde končí hloupota, nevědomost, neodbornost či povrchnost a kde začíná zlý záměr?

Co na to Volný blok? Vraťme se k životu lidé s lidmi, neoddělujme se, stýkejme se, společně se radujme a užívejme si života bez strachu a stresu, který nám tu šíří nepřátelská covid-agenda se svými přívrženci, služebníky, vychytralci, manipulátory a agenty!

Převzato: https://www.parlamentnilisty.cz

Stanislav Novotný v posledním dílu pořadu O čem se mlčí vyzpovídal lékařka a infektoložku Renatu Školoudovou. Hovořili o strachu z onemocnění Covid-19. „Není však záměrně šířený a zesilovaný strach z covidu větším problémem, než nemoc samotná?“ ptal se Novotný.

Stanislav Novotný se s Renatou Školoudovou shodl, že média a politici jsou spíše spolupracovníci celého koronaviru. „Nejenom spolupracovníci, ale i katalyzátorem toho strašení. Aby se strach, pokud možno, šířil co nejrychleji a byl co nejsilnější,“ takový je dojem lékařky Školoudové z médií a z politiků všech zemí.   

Stanislav Novotný upozornil na skutečnost, že aktuální společnost je dělena na očkované, neočkované. Co by jim Školoudová vzkázala? „Nejradši bych vzkázala všem lidem, že je potřeba udělat osvětu úplně opačného typu, to znamená lidi strachu zbavovat, a to se děje málo, poněvadž ti politici spolupracují s lékaři, kteří se sami buď doopravdy bojí nebo mají touhu po moci nad pacientem. Co je potřeba vzkázat je rozhodně to, že existuje přiměřená zdravá míra strachu, to je vrozený pud sebezáchovy, který nás vede k obezřetnosti, abychom žili správně a zdravě. Anebo s nemocemi, ale v pohodě,“ uvedla Školoudová.   Pokud se lidé chtějí očkovat nebo neočkovat, tak by měli mít strach v míře pudu sebezáchovy, poněvadž očkování je snahou naučit imunitní systém rozpoznat nepřítele. „A když se imunitní systém třese strachy jako ten člověk sám, těžko může očkování být plně účinné. Rozpoznávat nepřítele může imunitní systém, když je obezřetný, nikoliv když je vystrašený k útěku,“ obává se lékařka.    „Nejprve je potřeba snížit hladinu strachu a znásobit výrobu hormonu štěstí v člověku,“ říká Školoudová a závěrem přidala pár rad, jak to udělat. 

„První, co je potřeba, je rozdýchat se a rozchodit se, potom je nutno, aby lidé k sobě znova našli cestu a nebáli se jeden druhého. Byli obezřetní, nikoli podezíraví a aby spolu komunikovali s radostí. Jestliže někomu chybí radost, což je možné, tak může zabloudit do svojí banky radosti. Tu máme každý při sobě, to je banka našich životních zážitků a stačí jenom na chviličku se do ní nastěhovat a úsměv, který vzniká v srdci, povzbudí náš mozek,“ uzavřela infektoložka Renata Školoudová.  

Celý pořad je ke shlédnutí zde

2 komentáře

  1. připojuji se k hromadnému podání žaloby proti vyhlášce ministerstva zdravotnictví o povinném očkování jakékoli věkové katagorie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *