Proč byla letošní návštěvnost Flory Olomouc tristní?

2021-08-22 | Z domova

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Za vše prý mohl petiční stánek Volného bloku! Dle sdělení ředitelky Evy Fuglíčkové se příchozí návštěvníci bojí procházet okolo petičního stánku k další pokladně a tím se vytváří fronta u pokladny, která je nejblíže tramvajové zastávce, od které návštěvníci přicházeli. Po neúspěšné intervenci zaměstnanců, aby stánek opustil pozemek Výstaviště Flora Olomouc a.s., dorazila osobně ředitelka firmy Eva Fuglíčková. Ta rozhodla, že další dialog proběhne v kanceláři. Káva se samozřejmě nepodávala! Opět argumentovala parazitováním na jejich úspěchu, soukromým pozemkem a odpudivostí petičního stánku pro návštěvníky.

Na dotaz, zdali jako žena, matka a případná babička schvaluje týrání a segregaci dětí ve školách se nevyjádřila, že prý ji politika nezajímá!

S tím jsme se rozešli, protože jsem paní ředitelku ujistil, že se opravdu nikam nepřemístíme. Myslím, že zlu se nesmí ustupovat a jeho pomahačům rovněž. Při vstupu byl požadován doklad o vakcinaci nebo testu či prodělané chorobě. Rovněž zakrytí dýchacích cest ve vnitřních prostorách. A to byl asi ten pravý důvod dramaticky nízké návštěvnosti!

Získali jsme jednoho člena, 40 podpisů na petici VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování a zajímavé poznání. Společnost je extrémně "štíplá". Ti co mají jiný názor jsou docela agresivní ve svém projevu odlišnosti. Naši sympatizanti jsou velice energičtí v projevu sympatií.

Pozdravili jsme se s delegací SPD vedenou Tomiem Okamurou a popovídali si s našimi skvělými podporovateli.

Děkuji mým spolupracovníkům Janu Bradovi a Josefu Vožickému za skvělé čtyři hodiny!

Petr Václav, 21. 8. 2021

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok