Proč byl FESTIVAL SVOBODY 28. 8. 2021 na Letné tak úspěšný?

2021-08-29 | Z domova

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

VOLNÝ blok uspořádal v sobotu 28. 8. 2021 na Letné v Praze celodenní FESTIVAL SVOBODY – radostnou akci plnou zábavy pro všechny generace. Vystoupila zde celá řada populárních zpěváků, osobností Volného bloku a další. Zkrátka nepřišli ani ti nejmenší, kteří si užili svobodné skotačení na různých atrakcích.

Lidé se nenechali odradit ani přes nepříznivou předpověď počasí, které nám nakonec přálo, takže si všichni mohli festival náležitě užít.

Nálada byla skvělá. Bylo vidět, že lidé VOLNÉMU bloku věří. Na místě byly celé rodiny s dětmi. Lidé diskutovali, zpívali, bavili se, užívali si krásnou atmosféru. Na návštěvníky také čekaly stánky s občerstvením, balónky, skákací hrad. Celkově se lidé dobře bavili. O lídry Volného bloku byl obrovský zájem. Celý FESTIVAL SVOBODY proběhl v radostné a pokojné atmosféře.

Zásadní části festivalu

Policie vystupovala profesionálně, nestranně a vlídně. Dělala svou práci. Lidé byli spontánní, nadšení, plní naděje a radosti.

Co účastníky zaujalo

Ke shromážděným promluvily například jednička pražské kandidátky a někdejší kandidátka na prezidentku Jana Bobošíková a také členka Rady České televize Hana Lipovská, která vede kandidátku Volného bloku v Pardubickém kraji. Lidé pozorně poslouchali Lubomíra Volného, volebního lídra Volného bloku, a Jany Volfové, předsedkyně strany Volný blok.

Účastníci festivalu také ocenili jednoznačné proslovy dalších lídrů Volného bloku, ke kterým patří MUDr. Monika Waksmundská, MUDr. Marek Obrtel, Mgr. David Tygr Ploc, MBA, Marian Bojko, Josef Novosad, Mgr. Luděk Růžička, JUDr. Josef Kvasnička a další.

Jana Bobošíková kritizovala, že děti ve školách by měly na začátku školního roku podstoupit tři vlny plošného testování. Rodičům nabídla leták s formulářem odmítajícím očkování dětí a vyzvala rodiče, aby jej donesli ošetřujícím lékařům i do škol.

Řada lidí měla státní vlajky a balonky s nápisem „Děti do škol bez podmínek". Na podporu strany na pódiu vystoupila například country zpěvačka Hana Lounová, zpěvačka Ilona Csáková, zpěvák a skladatel Roman Horký, Tomáš Ortel, Maxíci, DJ Viliam Blake, Josef Skládaný, autor Volného songu a další.

Předsedkyní strany VOLNÝ blok je Jana Volfová, volebním lídrem je poslanec Lubomír Volný. Viz sekci Naši lidé.

Proč byl FESTIVAL SVOBODY 28. 8. 2021 na Letné tak úspěšný?

Lidé prostě vidí, že VOLNÝ blok nedává prázdné populistické sliby. Lidé jasně vidí, že VOLNÝ blok přináší jasné a konkrétní řešení aktuální situace.

Lidem jsou jasné tyto skutečnosti:

Co si ve volbách 2021 zvolíme, to budeme mít!
Proto volí č. 3 – volí VOLNÝ Blok – volí si SVOBODU.

Velké poděkování patří Janě Volfové, jejímu týmu organizátorů a všem, kteří se o nás na Letné starali. Oodměnou jim byla třeba fotografie s našimi půvabnými kandidujícími lídry.

Důležité odkazy

VOLNÝ blok – Co nikdy nebudeme dělat a naše první kroky po volbách

Volební program VOLNÉHO bloku

O akci uvedly zprávu například tato média: Deník N, Parlamentnilisty.cz, Sputnik, Idnes, Deník, ČT 24, Pražský deník, Prima CNN.

Fotogalerie: FESTIVAL SVOBODY, Letná 28. 8. 2021

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok

Výzvy a oznámení

AKCE volného bloku