Přiznání šéfky CDC: Vakcíny neposkytují očkovaným bezinfekčnost. Lidé jsou i po očkování nakažliví pro své okolí!

2021-08-25 | Všeobecné, Ze světa

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

A je to venku, další údajná konspirační teorie se stala realitou! YouTube je v šoku a zběsile video CNN maže, centrála Google je prý na nohou a neví, co mají dělat! A navíc klinická studie z Izraele potvrdila, že Ivermektin (Ivermectin) neuvěřitelnou rychlostí likviduje virovou nálož koronaviru v tělech nakažených osob a cena za léčbu se pohybuje okolo 1 USD za den! Přesně kvůli tomu všechny vlády zakazují Ivermektin, protože by jim zkazil kšefty s farma společnostmi!

Americkým internetem a sociálními sítěmi právě otřásá virální video, které zachycuje vystoupení šéfky CDC Rochelle Walensky ve čtvrtek 5. 8. 2021 večer místního amerického času na americké televizní stanici CNN, kde poskytla rozhovor Wolfu Blitzerovi, který se jí ptal na poslední rozhodnutí CDC, kterým je doporučováno, aby očkovaní lidé v celých USA začali okamžitě nosit roušky a respirátory.

Šéfka CDC to zdůvodnila daty a studiemi, které CDC po půl roce očkování zpracovala a zjistila, že vakcíny mRNA neposkytují očkovaným osobám bezinfekčnost. V pořadu Rochelle Walensky doslova uvedla, že vakcíny sice fungují, chrání lidi před těžkou formou nemoci, ale bohužel neposkytují očkovaným osobám bezinfekčnost. Podle šéfky CDC dokonce očkovaný a současně nakažený člověk má v sobě úplně stejnou virovou nálož jako nakažený člověk, který je neočkovaný.

Z tohoto důvodu šéfka CDC na CNN vystoupila a požádala Američany, aby nosili roušky nejen ve veřejných vnitřních prostorách, ale i v případě, že jdou k někomu domů, kdo není očkovaný, ať už z jakéhokoliv důvodu, protože očkovaný člověk by tohoto neočkovaného člověka mohl nakazit. Šéfka CDC doslova uvedla:

"Naše vakcíny fungují výjimečně dobře. V případě Delty fungují vakcíny i nadále dobře, pokud jde o závažná onemocnění a úmrtí. Zabraňují jim, ale co už nedokážou, je zabránit přenosu."

Výrok šéfky CDC začal cloumat americkou alternativou ve chvíli, kdy záznam tohoto pořadu začal YouTube mazat v průběhu pátku s takovou zběsilostí, až se nad tím pozastavili i někteří američtí novináři. Nestává se příliš často, aby Google jakožto majitel YouTube cenzuroval a mazal reportáže CNN, na kterých vystupuje šéfka CDC. Podle informací americké Fox News došlo k mimořádnému krizovému zasedání uvnitř společnosti Google během pátečního dopoledne, kde se řešila strategie přístupu k videu s výroky šéfky CDC večer předtím na CNN.

Zašlete toto video všem

Okamžitě toto video začněte šířit, zašlete ho českým politikům, ale rovněž Českému olympijskému výboru, aby si dali facku a přestali obviňovat neočkované členy české olympijské výpravy, kteří prý v letadle nakazili několik sportovců. Není to pravda, od této chvíle je to potvrzené přímo z americké CDC, že vakcíny proti Covid-19 neposkytují bezinfekčnost a očkovaní lidé mají v sobě stejnou virovou nálož jako neočkované osoby. Není divu, že Google vyhlásil krizové zasedání své rady ředitelů, protože nyní bude velmi těžké vykreslovat vakcínu jako něco, co chrání druhé, protože nyní je to všechno jinak.

Vakcíny maximálně tak zabraňují očkované osobě před propuknutím zápalu plic, ale nechrání před onemocněním mírnou nebo střední formou nemoci. Jinými slovy, vakcíny mRNA neumí ani to, co umí obyčejné vakcíny, tedy zabránit onemocnění tím, že vakcína vyprovokuje imunitní systém, aby si vyrobil protilátky a zlikvidoval v těle všechny dané viry. Takže, co tedy ty vakcíny mRNA v těle dělají, když imunitu zjevně nevyrábí? Co je to za podvod?

Vakcíny tak neposkytují ani imunitu očkované osobě, ani bezinfekčnost pro její okolí. Zůstává už tedy pouze údajná ochrana před vážnějším průběhem nemoci.

Bombardujte české politiky

Obratem začněte bombardovat své politiky a politické strany, ať okamžitě začne vyšetřování. Vlastenecké strany tento skandál mohou využít do volebního programu, např. ustanovení národního lidového tribunálu k vyšetření vakcinačních podvodů na obyvatelstvu, kterému nejsou podávány látky na vytvoření imunity, ale pouze na vytvoření jakési podivné rezistence.

Vakcíny podle informací neposkytují imunitu, ale pouze rezistenci. Všechno se točí jen okolo vakcín, je to obrovský obchod, do kterého jsou namočení politici, zdravotní pojišťovny, distributoři a prostředníci, kámoši kámošů, kteří spolu mluví, velké vývary. A už i v USA se chystají třetí dávky očkování, prostě obrovské kšefty s experimentálními preparáty, které ale člověku neposkytnou to hlavní – imunitu před nemocí.

VOLNÝ blok postaví mimo zákon covid pasy, testy, roušky, vynucovanou experimentální vakcinaci a další totalitní opatření.

Jaký má tedy vakcinace význam?

Ředitelka CDC tak prostě rozhovoru pro CNN učinila důležité přiznání a uvedla, že vakcína nezabrání infekci COVID-19, ani nezabrání očkované osobě v přenosu infekce nebo její varianty Delta. Podle ředitelky je tak nyní jediným a posledním přínosem vakcíny pravděpodobně už jen to, že snižuje závažnost příznaků.

Pokud má očkovaná i neočkovaná osoba stejnou schopnost přenášet, vylučovat a přenášet virus – ať už s příznaky, nebo bez nich – jaký je potom rozdíl mezi očkovacím průkazem nebo očkovacím pasem? Podle CDC TODAY představuje očkovaná i neočkovaná osoba, která vejde do restaurace, obchodu, skupiny, místa konání nebo na pracoviště, naprosto stejné riziko pro ostatní osoby, které se tam nacházejí, tak jaký má předložení dokladu o očkování význam?

VOLNÝ blok od začátku prosazuje osvědčený Ivermektin

Dvojitě zaslepená studie prokázala, že Ivermectin snižuje délku trvání a nakažlivost onemocnění. Ivermektin, lék používaný v boji proti parazitům v zemích třetího světa, by podle nedávného výzkumu provedeného lékařským centrem Sheba v Tel Hashomeru mohl pomoci zkrátit délku infekce u lidí, kteří se nakazili koronavirem, a to za méně než 1 dolar denně.

Profesor Eli Schwartz, zakladatel Centra cestovní medicíny a tropických nemocí v Shebě, provedl od 15. května 2020 do konce ledna 2021 randomizovanou, kontrolovanou, dvojitě zaslepenou studii, jejímž cílem bylo vyhodnotit účinnost Ivermektinu při snižování vylučování viru u nehospitalizovaných pacientů s mírným až středně těžkým průběhem COVID-19. V rámci této studie bylo provedeno několik testů, které byly zaměřeny na snížení výskytu viru. Informaci přinesl izraelský list The Jerusalem Post.

Do 6 dnů u téměř 3/4 osob léčených Ivermektinem zmizela virová nálož, zjistila profesorova klinická studie.

Ivermektin je schválen americkým Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv od roku 1987. Objevitelé tohoto léku získali v roce 2015 Nobelovu cenu za medicínu za léčbu onchocerkózy, onemocnění způsobeného infekcí parazitickou hlísticí. V průběhu let byl používán i v dalších indikacích, včetně svrabu a vší. V posledním desetiletí navíc několik klinických studií začalo prokazovat jeho antivirovou aktivitu proti virům od HIV a chřipky až po viry Zika a západonilskou horečku. Lék je také mimořádně ekonomický. Studie zveřejněná v odborném časopise American Journal of Therapeutics ukázala, že cena ivermektinu pro ostatní léčbu v Bangladéši se pohybuje kolem 0,60 až 1,80 USD za pětidenní kúru. V Izraeli stojí až 10 dolarů denně, uvedl Schwartz.

Ve Schwartzově studii bylo asi 89 způsobilých dobrovolníků starších 18 let, u nichž byl diagnostikován koronavirus a kteří byli ubytováni ve státních hotelech COVID-19, rozděleno do dvou skupin: 50 % dostávalo Ivermektin a 50 % placebo, podle jejich hmotnosti. Tablety jim byly podávány tři dny po sobě, hodinu před jídlem. Dobrovolníci byli testováni pomocí standardního PCR testu z nosohltanového výtěru s cílem vyhodnotit, zda došlo ke snížení virové nálože šestý den – třetí den po ukončení léčby. Výtěry jim byly odebírány každé dva dny.

Téměř 72 % dobrovolníků léčených Ivermektinem bylo do šestého dne testováno na virus negativně. Naproti tomu u těch, kteří dostávali placebo, bylo negativních pouze 50%. Studie zkoumala životaschopnost kultur, tedy nakolik jsou pacienti infekční, a zjistila, že po šesti dnech bylo infekčních pouze 13 % pacientů léčených ivermektinem ve srovnání s 50% ve skupině s placebem, tedy téměř čtyřikrát více.

Během studie se prakticky neobjevily žádné vedlejší účinky Ivermektinu, jenom se nesmí přehnat dávkování

“Naše studie především ukazuje, že ivermektin má protivirovou aktivitu,” řekl Schwartz. “Ukazuje také, že existuje téměř stoprocentní šance, že osoba bude neinfekční za čtyři až šest dní, což by mohlo vést ke zkrácení doby izolace těchto osob. To by mohlo mít obrovský ekonomický a sociální dopad.” Studie se objevila [4] na webu MedRxiv pro sdílení výsledků zdravotnického výzkumu. Zatím nebyla recenzována.

Schwartz uvedl, že i další podobné studie – i když ne všechny provedené podle stejných standardů dvojitě zaslepené studie a studie s placebem jako ta jeho – prokázaly příznivý dopad léčby ivermektinem. Upozornil, že jeho studie neprokázala účinnost ivermektinu jako profylaktika, což znamená, že by mohl zabránit onemocnění, ani neprokázala, že snižuje pravděpodobnost hospitalizace. Dodal však, že jiné studie takové důkazy prokázaly.

Například studie zveřejněná na začátku tohoto roku v časopise American Journal of Therapeutics zdůraznila, že přehled organizace Front Line COVID-19 Critical Care Alliance shrnul výsledky 27 studií o účincích Ivermektinu na prevenci a léčbu infekce COVID-19 a dospěl k závěru, že Ivermektin ‘vykazuje silný signál terapeutické účinnosti proti COVID-19. Další nedávný přehled zjistil, že Ivermektin snižuje počet úmrtí o 75%, uvádí se ve zprávě. Ivermektin však není bez kontroverzí, a proto jej navzdory vysokému výskytu koronaviru na celém světě nechtěl ani Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), ani Světová zdravotnická organizace (WHO) schválit pro použití v boji proti tomuto viru.

Během Schwartzovy studie nebyly u uživatelů ivermektinu zaznamenány žádné signály významných nežádoucích účinků. Pouze pět pacientů bylo odesláno do nemocnic, přičemž čtyři z nich byli v placebové skupině. Jeden pacient ve skupině s podávaným ivermektinem šel v den náboru do nemocnice a stěžoval si na dušnost. Pokračoval v léčbě ivermektinem a o den později byl v dobrém stavu odeslán zpět do hotelu. Úřad FDA na svých webových stránkách uvedl, že “obdržel několik hlášení o pacientech, kteří vyžadovali lékařskou pomoc a byli hospitalizováni po samoléčbě ivermektinem”.

Časopisy studii nechtěly publikovat, hodily ji pod stůl.

Úřad FDA “neschválil ivermektin pro použití při léčbě nebo prevenci COVID-19 u lidí,” uvedl. “Tablety ivermektinu jsou schváleny ve velmi specifických dávkách pro některé parazitické červy a existují lokální (na kůži) přípravky na vši a kožní onemocnění, jako je růžovka. Ivermektin není antivirotikum (lék na léčbu virů). Užívání velkých dávek tohoto léku je nebezpečné a může způsobit vážné poškození.”

Světová zdravotnická organizace rovněž doporučila nepoužívat tento lék s výjimkou klinických studií. V rozporu s tím Schwartz uvedl, že je velmi zklamán tím, že WHO nepodpořila žádnou studii, která by zjistila, zda by lék mohl být životaschopný.
Minulý měsíc Oxfordská univerzita oznámila rozsáhlou studii o účinnosti Ivermektinu.

Schwartz uvedl, že se o zkoumání ivermektinu začal zajímat asi před rokem, “když všichni hledali nový lék” na léčbu COVID-19 a hodně úsilí se věnovalo hodnocení hydroxychlorochinu, a tak se rozhodl k tomuto úsilí připojit. “Protože jsem měl ivermektin na poličce, protože ho používáme na tropické nemoci a byly náznaky, že by mohl fungovat, rozhodl jsem se do toho jít,” řekl.

Ivermektin pouze odhaluje, že vakcíny proti koronaviru jsou nejen šmejdy, ale dost možná i trojské vakcíny, což ukáže až čas.

Přibližně ve stejné době se lékem začali zabývat i vědci na dalších místech světa. Když však začali pozorovat pozitivní výsledky, nikdo je nechtěl zveřejnit, řekl Schwartz. “Je tu velký odpor,” řekl. “Pokusili jsme se to publikovat a tři časopisy to vyhodily. Nikdo o tom nechtěl ani slyšet. Musíte se ptát, jak je to možné, když svět trpí.” “Tento lék totiž nepřinese žádné velké ekonomické zisky, a tak se jím Big Pharma nechce zabývat“, řekl profesor.

Jak tedy vidíte, izraelský židovský profesor otevřeně odhalil, že jeho studii o přínosech Ivermectinu v boji proti koronaviru nikdo nechtěl publikovat. Síla farmaceutické lobby je obrovská. Věděli jste, že farmaceutické firmy jsou největšími sponzory tištěných deníků a časopisů? Ano, tím si farmaceutické společnost kupují vydavatele tiskovin, ale nejen těch papírových, ale především dnes elektronických, tedy webů a sociálních sítí.

Snad si nemyslíte, že Google nebo Facebook mažou videa a statusy zadarmo? Je to organizovaná mafie se znaky globálního kartelu. Jakmile se objeví někde něco nepohodlného, okamžitě se rozhodnou tuto hrozbu zlikvidovat. Vůbec bych se nedivil, kdyby šéfka CDC najednou náhle a zničehonic skončila ve funkci.

Co je však důležité, je fakt, že údajná konspirace o tom, že vakcinovaní lidé šíří infekci stejně jako nevakcinovaní, se znovu potvrdila jako realita.

Zdroj: aeronet.cz, 2021-08-08

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok

Výzvy a oznámení

AKCE volného bloku