Přišlo nám emailem: Oficiální ostrá data – kdo koho vlastně nakazil?

Zajímá vás, co se dá vysledovat z oficiálních dat ÚZISu? Proč jsou statistická data dezinpretována oficiálními místy? Jak vypadá systémem a státní správou šířená covid hysterie?

Uvádíme email, který nám byl zaslán společně s grafy, které vypovídají o podvodu a trestném činu šíření poplašné zprávy státní správou a vedením státu. Posuďte sami:

Dobrý den,
zpracoval jsem ve volných chvílích jeden zastrčený a dost nepřehledný soubor dat z ÚZISu.
Jedná se o velmi velký soubor obsahující data o množství provedených testů, pozitivních, reinfekcí, hospitalizací a JIP podle věku a očkování do 14.12.2021
Jmenovitě jde o soubor „Denní přehled testů, prokázaných nákaz, hospitalizací a JIP.csv“ zdroj zde: https://share.uzis.cz/s/dr8kxPzncpeNt6m?path=%2F2021-12-15

Jedno z prvních zajímavých zjištění z toho je, že se asi bohužel dále potvrzuje mé podezření, že dost možná díky oněm diskriminačním kovidpasům, paradoxně ohrožujícím své držitele, u nás na podzim skutečně proběhla „epidemie očkovaných“.

V datech je dobře vidět, že růst procent pozitivních výsledků testů mezi očkovanými v čase velmi konzistentně předcházel růstu procent pozitivních výsledků testů u neočkovaných a to specielně markantně v rámci oněch nejrizikovějších věkových skupin.
To by mohlo naznačovat, že motorem podzimní epidemie skutečně byli oni nakažení očkovaní, kteří se navzdory nerealistickým slibům vlády nakazili, nakazili pak jiné vč. těch neočkovaných a v mnoha případech pak skončili v oněch nemocnicích, na JIPkách a bohužel i v těch márnicích.
Jediná věková skupina, které se to naopak viditelně netýkalo, byly děti a mládež do 24 let věku.

Začíná to opravdu vypadat, že ono trestní oznámení pro šíření nakažlivé lidské nemoci proti vládě, o kterém jste mi psala, může být opodstatněné.
A dost možná vyvstává i otázka, zda k tomu nenasedá i podezření z ublížení na zdraví či zabití z nedbalosti, už protože jen z oněch plně očkovaných, kteří naletěli na sliby o „100%“ ochraně poskytované údajně těmi vakcínami (viz např. https://www.youtube.com/watch?v=MPz6BR-Zcfs), u nás jen od začátku října zemřelo již nejméně 2308.

To je vysloveně katastrofická vizitka „účinnosti“ očkování, které viditelně už ani na onu deltu ani vzdáleně nefungovalo tak, jak vláda a různí ti „experti“ vehementně tvrdili.
Natož aby mohlo být účinné na onen omicron, který nese celý „les“ mutací na onom s-proteinu (dost možná i se „signaturou“ mutagenu molnupiravir – viz https://www.forbes.com/sites/williamhaseltine/2021/12/02/omicron-origins/ , který se tu teď s velkou slávou jako „zázračný lék“ na covid aplikuje), proti kterému vakcína míří.


Pokud vás napadá nějaké jiné vysvětlení pozorovaného časového zpoždění růstu procenta pozitivních neočkovaných v prominentním odstupu za růstem procent pozitivních z očkovaných, rád se s ním seznámím.

s pozdravem
J. Zeman

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *