Přijďte vyjádřit svůj nesouhlas s povinným očkováním

KDE: Ostrava, Masarykovo náměstí

KDY: čtvrtek 30. prosince v 16:00 hodin

Nejdřív přišli pro komunisty,
a já jsem se neozval, protože jsem nebyl komunista.

Pak přišli pro Židy,
a já jsem se neozval, protože jsem nebyl Žid.

Pak přišli pro odboráře,
a já jsem se neozval, protože jsem nebyl odborář.

Pak přišli pro katolíky,
a já jsem se neozval, protože jsem byl protestant.

A pak přišli pro mě, ale tehdy už nezbýval nikdo, kdo by se mohl ozvat a zastat se mě.

I proto přiďte a přijeďte podpořit naše odvážné a zlu vzdorující babičky a dědečky, studenty, lékaře, záchranáře, dobrovolné i profesionální hasiče, pracovníky sociálních služeb, ale také naše vojáky a policisty, všechny ty na které dnes cení zuby Covidová totalita jako na své první oběti povinné otravy mRNA GT, falešně vydávané za „očkování“.

Není to „očkování“, je to zločin nejen proti Ústavě, ale také proti životu. O virus tady nejde, ve finále půjde o naše děti.

2 komentáře

  1. Pozdě – proč taková akce nejsou oznamovány dříve – pak se dá „něco“ dělat – ne den předem – proč vše není řízeno centrálně ale je děleno na různé frakce – že by zde platilo to již v íce jako 30. let v naší republice používané – Rozděl a panuj?
    V jeden den Praha, Brno, Ostrava, Liberec – to nezvládne ani „pánbůh“ (pokud existuje) O ostatních převážně negativních zkušenostech již ani nehovořím tak snad se někdo zamyslí – snad… Pořád ještě existují oidé, kteří „jdou do toho“ ale musí vědět – Děkuji

  2. Zdravím všechny z Volného bloku. Dnešní akce jsem se zůčastnil.Byla to skvělá akce která lidi spojovala.Je jen škoda že nás tam nebylo víc.Do Nového roku přeji všechno nejlepší a hlavně pevné zdraví

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *