Přidejte se k hromadné žalobě!

Proč není čas zůstat stranou a nebo strkat hlavu do písku? Zatím se možná ještě nejedná o vás, ale brzy se to stane pro vás velice aktuální! Pojďte vyjádřit, co si myslíte o nařízeních a vyhláškách Ministerstva zdravotnictví, o povinném očkování a dalších protiústavních nařířízeních vlády.

57 komentářů

 1. Připojuji se k hromadné žalobě Volného Bloku proti vyhlášce ministerstva zdravotnictví k povinné vakcinaci proti nemoci covid 19.

 2. Nesouhlasím s povinnym očkováním. Je to teror proti svobodě, lidskosti, etice, proti deklaraci práv a svobod. Této fašistické vládě není nic svaté. Nějaké zákony a lidský život přehlíží. Dávají přednost jen svým benefitum. Takovou vládu nepotřebujeme.

 3. připojuji se k podání ústavní stížnosti – žalobě na vyhlášku ministerstva zdravotnictví

 4. Pripojuji se tímto k hromadné žalobě proti vyhlášce o povinném očkování experimentální látkou. Děkuji

 5. Nelíbí se mi jak ti co přísahali ,že budou dodržovat a ctít zákony a ústavu je porušují!Žádný postih jim za to nehrozí!

 6. Připojuji se k hromadné žalobě Volného Bloku proti vyhlášce MZ proti povinné vakcinaci.Samuel Sedláček,trvalí pobyt:okr.Bruntál,Krnov,794 01,Hlavní náměstí 1,dat.nar.30.08.1981.

 7. …. zde nejde již jen o to informovat občany, že očkování je v mnoha případech neúčinné, rizikové a pravděpodobně odpovědné za vznik nových variant, ale mnohem více o donucení zkorumpovaných a ignorantských politiků k odstoupu !

 8. Jak je možné, že vláda ještě není za mřížemi? Neustále porušuje Zákon, Ústavu. Nejvyšší soud jim několikrát zamítl jejich nařízení. Je to pohrdání soudem. Na vládu se vztahuje beztrestnost?? Nežijeme v demokracii, ale ve zkorumpované zemi.

 9. Nechci aby mě proti všem důkazům,zákonům a ústavě vnucovaly očkováni,masky a zákazy všeho možného!

 10. Jsem zdravotník a je mi 60 let. Zásadně nesouhlasím s povinným očkováním proti Covid 19 a touto cestou se přidávám k hromadné žalobě

 11. Chci podepsat žalobu na vládu v demisi ,na vyhlášku povinného očkování skupin a 60 +

 12. Připojuji se k hromadné žalobě na ministerstvo zdravotnictví proti vyhlášce o povinnému očkování proti covid-19.

 13. jsem proti povinnému očkování jak dospělých a pak již vůbec NE u dětí.Tyto vakcíny nikoho nechrání, ale naopak škodí.

 14. Připojuji se tímto k hromadné žalobě Volného bloku proti vyhlášce Minysterstva zdravotnictví o povinné vakcinaci!

 15. Nesouhlasím s povinným očkováním experimentální vakcínou a s diskriminaci neočkovaných obyvatel.

 16. Pokud spravedlnost tak pro všechny stejným metrem. Ústavu a zákony této země jsou povinní dodržovat i ústavní činitelé bez výjimek. Žijeme v absurdistánu!!

 17. Plně souhlasím s jakýmkoliv kultivovaným projevem nespokojenosti s tím, jak parta lokajů Bruselu, v minulé i budoucí vládě a parlamentu, chce rozhodovat o našich životech, životech našich rodinných příslušníků, ať dětí či dříve narozených. Irituje mne, jak zkorumpovaní vystrašení fanatici, kterým je náš osud zcela ukraden, dostávají tolik prostoru v médiích nás tlačit do kouta formou zvrácených zákonů, nařízení a vyhlášek. Mrzí mne roztříštěnost té části společnosti, která si dá tu námahu, že se zajímá o podstatu věci a chce něco vykonat, ale pak nechá působit své ego a výsledek je takový, že při volbách propadne více jak milion hlasů a dalších 35% lidí nejde učinit, ani ten jednoduchý krok a to vyjádřit svůj názor ve volbách. Inspirací mohou být konkrétní činy spolku KTV Frýdek a pana Hlasenského či slovenských bratrů Matyinkových v projektu Hovorme spolu a návazně Znovu spolu. Škoda, že většina lidí nečte programy stran a hnutí a dá na dojmy, zda ten či onen má charisma či ne. Stojím si za tím, že 10 bodový program Volného bloku byl jedinečný až nadčasový. Asi nebyl dostatečně prodán i vzhledem k blokádě ze strany médií. Přeji si, aby došlo k sjednocení na této platformě. Udělejme všechno pro to, aby se v dalším období toto neopakovalo, neboť nám demonstrace nebudou k ničemu, jelikož lokajové Bruselu si nás budou vodit na provaze jako nevolníky ne-li otroky. S manželkou patříme do tzv. „ohrožené neočkované skupiny 67+“. Nejsme vedeni strachem, jde nám o princip – SVOBODU.

 18. Dobrý den,je mi 51let a jsem po těžkém úrazu. Užívám silné prášky a obvod.lékař mi nedoporučil očkování,ale papír mi na to nedá. Bojí se o místo. Mému muži je 70let,velmi akční,čilý a nechce se nechat očkovat. Kde prosím máme podepsat papír proti očkování. Děkuji a musí se již něco změnit. A věřím, že díky Vám změní. Jana Alois Škrabalovi

 19. vyhláška vydaná ohledně povinného očkování lidí nad 60 let atd. nejenže je protiústavní a odporuje zákonům souvisejícím, tak i demokratickému zřízení, ale hlavně ohrožuje svobodu lidí.

 20. Dobrý den.
  Připojuji se k hromadné žalobě na ministerstvo zdravotnictví
  za diskriminační vyhlášku č.466/2021 ze dne 7.12.2021,
  kterou se mění Vyhláška č.537/2006 Sb.

  S pozdravem Ing. Jan Kudláček

 21. Nesouhlasìm s povinným očkování a tímto se připojuji k dalšìm spoluobčanům této zemê České republiky.

 22. Připojuji se k hromadné žalobě na ministerstvo zdravotnictví proti vyhlášce o povinném očkování proti covid-19

 23. Zásadně jsem proti prtiprávnímu a protiústavní u jednání této zločineck~ vlády a proto se chci připojit k žalobě.

 24. Tak, jak se v současné době chová Ministerstvo zdravotnictví, kdy vydává protiprávní vyhlášky a nařízení, využívá vyloženě lživých informací a zastrašování, vynucuje si povinné očkování i dětí experimentálními vakcinami, to připomíná návrat k totalitní společnosti. Zapomíná zřejmě na to, že naši občané již mají jisté zkušenosti nejen z období Hitlerovy nadvlády, ale i z doby komunistické diktatury. Proto v žádném případě není možno toto jednání tolerovat, ale nekompro- misně se proti němu postavit. Je třeba, aby veřejně mohli promluvit skuteční odborníci z řad lékařů i právníků, kteří jsou dosud za své názory dehonestováni a umlčováni. Když se všichni rozumně uvažující
  lidé proti tomuto zlu spojíme, rozhodně zvítězíme.

 25. Dobry den,
  připojuji se k podání ústavní stížnosti – žalobě na vyhlášku ministerstva zdravotnictví na povinné očkování.

 26. PŘIDÁVÁM SE K ŽALOBĚ. „VAKCÍNY“ NEJSOU VAKCÍNAMI ALE BIOLOGICKOU ZBRANÍ, OBSAHUJÍCÍ OXID A HYDROXID GRAFENU A NEBEZPEČNÉ SPIKE PROTEINY A DALŠÍ TOXINY A PARAZITY. VŠE UŽ JE DOKÁZÁNO, ODBORNÍCI PO CELÉM SVĚTĚ TO SVÝMI VÝZKUMY KAŽDÝ DEN DOKAZUJÍ. TATO „VAKCINACE“ MUSÍ OKAMŽITĚ SKONČIT, ZE DNE NA DEN A VŠECHNY TYTO BIOLOGICKÉ ZBRANĚ MUSÍ BÝT ZNIČENY !!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *