Příběh Lubomíra Volného, poslance Parlamentu ČR

2021-08-08 | Lubomír Volný, Volby, Z domova

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak Lubomír Volný vidí politickou situaci v zemi z pozice člověka, který je uvnitř sněmovny? Jaké si vybral spojence do nadcházejících voleb a proč? Kdo řídí jeho činy? Byla „akce flákanec“ z jeho strany promyšlený kalkul, nebo se všechno odehrálo shodou okolností? Žijeme podle něj stále ve svobodné zemi? Na tyto a další otázky odpovídá poslanec Lubomír Volný v našem videorozhovoru.

Mgr. Lubomír Volný je poslanec, který odmítl na půdě Poslanecké sněmovny nosit roušku. Je to politik, který jde ve sněmovně proti hlavnímu proudu vládnímu i opozičnímu. Hlavní tvář politického uskupení VOLNÝ blok, které se uchází o hlasy voličů v nadcházejících volbách do PSP ČR.

Lubomír Volný je bývalý profesionální basketbalista a původní profesí učitel tělocviku a technické výchovy. Před vstupem do politiky také podnikal. Kontroverzi vzbudily jeho nájemní domy v sociálně vyloučených lokalitách v Ostravě, Volný však své zapojení v tomto druhu podnikání netajil. ČT bohužel odvysílala lživou a silně zmanipulovanou reportáž, přestože L. Volný vše veřejně a transparentně objasnil.

V roce 2016 byl jako člen strany Svoboda a přímá demokracie (SPD) zvolen do zastupitelstva Moravskoslezského kraje. V roce 2017 za stejnou stranu kandidoval ve volbách do Poslanecké sněmovny a byl zvolen poslancem. Po vnitrostranických neshodách v roce 2019 vystoupil z SPD s tím, že zakládá vlastní hnutí Jednotní – Alternativa pro patrioty. Volný zůstal poslancem a po propuknutí koronavirové krize budil pravidelně pozornost svou kritikou přístupu koaličních i opozičních politiků k otázkám spojených s Covid-19.

Nyní je volebním lídrem politického uskupení VOLNÝ blok. Během lockdownů objíždí regiony a setkává se s občany. Svolává protivládní demonstrace a účastní se jich.

Zdroj: Nadační fond Svědomí národa, 2021-08-04

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok