Prezident Miloš Zeman vystoupil na Prima CCN News a stoka se nechala slyšet

Zajímá vás, jak hostitel vlastnoručně implementované tasemnice Flégr, nebo řeporyjský Novotný exhibovali v morálně-etické stoce? Tato mainstreamová skvadra stvořená k manipulaci veřejného mínění se domnívá, že má právo hodnotit či kritizovat v přímé volbě zvoleného prezidenta Miloše Zemana, nebo udílet rady ohledně prezidentských voleb.

Co na to Volný blok? Respektujeme volbu, která posadila na hrad Miloše Zemana, stejně jako respektujeme právo na onemocnění hlavy státu a doporučujeme všem, kteří hodlají zpochybňovat mandát prezidenta, aby se rozpomněli na zdravotní komplikace Václava Havla. Těšíme se z uzdravení Miloše Zemana a přejeme mu, aby nabral síly a stabilizoval své zdraví. Kritická a neetická vyjádření různých kreatur považujeme za nedůstojné a opovržení hodné. Nesdílíme všechna prohlášení prezidenta Miloše Zemana a s některými nesouhlasíme, ale vážíme si těch, která dávají smysl v souladu s naším programem a návrhem ekonomického plánu.

Převzato: Parlamentnilisty.cz

Prezident Miloš Zeman po dlouhé době promluvil z Lán do televizních kamer. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS prozradil, jak se to má s jeho zdravím. Upozornil, že se kolem toho vyrojila řada spekulací. Vůbec nejodpornější podle prezidenta vyslovila bývalá ministryně pro lidská práva Džamila Stehlíková. Jenže krátce po Zemanově vyjádření se vyrojily nové spekulace. O jeho ruce i možnosti zrušit přímou volbu prezidenta. Nahlédněte.

„Vyrojila se řada spekulací. Nejodpornější z nich vyslovila Džamila Stehlíková, která vyslovila asi deset diagnóz, ale zapomněla na tu jedenáctou, kterou skutečně mám. A to je nechutenství. Normální nemoc. Mám tu sondu do žaludku, ale současně pracuji. Jde to,“ pravil Zeman ve vystoupení nahraném v sobotu a odvysílaném v neděli.

Pokud jde o prezidentovo zdraví, Zeman prý dodržuje nařízení lékařů.

„Oni mě zakázali kouření a zakázali mi alkohol. Kdyby mi zakázali tvrdý alkohol, tak to by mi nevadilo, ale oni mi po jistém váhání zakázali i víno. Takže já už měsíc nepiji a nekouřím. A jak vidíte, žiju,“ pravil prezident.

„Profesor Zavoral mně zakázal i létání, takže už se nepodívám ani do Izraele, ani do Číny, takže to bude z mého hlediska klidný poslední prezidentský rok. A budu se zájmem sledovat, zda zvítězí nudný, nebo provokativní kandidát,“ poznamenal Zeman s tím, že se dál bude věnovat ostatním povinnostem hlavy státu.

Jenže netrvalo dlouho a stran Zemanova zdraví se vyrojily spekulace nové.

Europoslanec Jan Zahradil (ODS) konstatoval, že se mu prezident zdál být v dobré duševní pohodě.

„Právě jsem dokoukal na prezidenta Zemana na CNN Prima. Byl zcela ve formě, mluvil a působil naprosto racionálně a rozumně a tak 90 % řečeného bych mu z fleku podepsal. Těší mě to jak z úcty k funkci samotné, tak i kvůli stoce, která jej v poslední době z médií a sítí zalévala,“ konstatoval europoslanec.

Profesor Jaroslav Flegr, parazitolog, si neodpustil kritickou poznámku a konstatoval, že na prezidentovi půjde do budoucna ušetřit pěkných pár milionů. „Zeman říká, že jen trpěl nechutenstvím. To jsme si všichni oddychli. Takže příště žádný měsíční pobyt na JIP, ale hezky každý den lžička jedlé sody. Asi ušetříme pěkných pár milionů,“ uvedl doslova Flegr.

Publicista Jiří Hrebenar vyslovil spekulaci, že Zeman bude nejspíš mít cosi s rukou.

„Zeman má opravdu nejspíš něco s rukou. Možná ji má chromou nebo si ji musí přidržovat, aby se mu netřásla? Viz vlevo dnešní screenshot ze Zemanova vystoupení na CNN Prima NEWS vysílaného 19. 12. 2021 a vpravo momentka s novou vládou ze  17. 12. 2021,“ napsal Hrebenar.

Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) nadnesl úvahu, zda není načase zrušit přímou volbu hlavy státu a svěřit tento krok opět Sněmovně a Senátu. Jinak se může stát, že příštím prezidentem bude šéf hnutí ANO Andrej Babiš (ANO), kterého Zeman ve vysílání v případné kandidatuře podpořil.

„Zeman na Primě. Nevím, co tu mají všichni pindy. Vždyť je to vůle lidu! Zeman prezident. Babiš prezident. Hlas lidu, hlas boží. Ten hlas je třeba buď respektovat, nebo jej lidu odebrat,“ pravil Novotný.

1 komentář

  1. Proč autor vynechal urážlivý názor prezidenta Zemana na protestujcí občany? Nikdo z Volného bloku nemá zájem tyto ubohé výroky Zemana veřejně komentovat, kritizovat?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *