Politolog Petr Sokol: VOLNÝ blok coby „černý kůň voleb“

2021-08-23 | Z domova

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Soupeři Babiše o první místo se mohou změnit a svoji roli může ve volbách sehrát i VOLNÝ blok. Po debatě předsedů politických uskupení na CNN Prima News to řekl politolog Petr Sokol. Zauvažoval také nad tím, že s prezidentovým přístupem mohou Češi čekat na sestavení vlády i více než rok. A potvrdil, že zdejší voliči mají krátkou paměť, někteří dokonce stále čekají na mávnutí kouzelného proutku i zázrak.

PhDr. Petr Sokol, Ph.D., politolog, člen Katedry politologie a mezinárodních vztahů VŠ CEVRO Institut, se vyjádřil následovně:

"Mně jako černý kůň voleb připadá VOLNÝ blok. Neprosadí se asi na pět procent, ale pokud dostane třeba tři procenta, může se stát, že odebere babišovskému spojenectví, tedy ANO, SPD, KSČM a Šlachta, tolik procent, že to může skončit převážením volebních vah na stranu opozice. VOLNÝ blok může nasbírat hlasy, protože získal osobnosti do čel svých kandidátek a má dnes větší dynamiku než zmiňovaná Trikolóra." podotkl Petr Sokol.

Zdroj: parlamentnilisty.cz, 2021-08-21

Komentář Volného bloku

S Volným blokem se evidentně počítá. PhDr. Petr Sokol a další politologové a sociologové začínají dávat Volnému bloku šance, protože se nechtějí odborně úplně znemožnit. Vědí, že Volný blok nabírá na síle, a proto se kryjí opatrnými vyjádřeními. My ale víme, že máme na mnohem víc! A volby to ukážou.

Co si ve volbách 2021 zvolíme, to budeme mít.
S Volným blokem si volíte volnost a svobodu!

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok