Policejní prezident Švejdar, očkovaný třemi dávkami má covid

Přijde vám to úsměvné? I případ policejního prezidenta potvrzuje, že marketingové lži o účinnosti vakcíny, stejně jako pohádky o konečné tečce jsou jen výmysly chorých, nebo zkorumpovaných propagátorů vakcinace! A bude pro deset tisíc policistů tlak na přijetí „vakcíny“ důvodem k jejich odchodu do civilu? Jaké by to mělo bezpečnostní důsledky?

Co na to Volný blok? Czexit ukončí nátlak bruselské byrokracie na drzé zásahy do soukromí a intimního rozhodování občanů, které jsou přetavovány různými protizákonnými nařízeními a vyhláškami českých byrokratů. Proti jedné takové podává Volný blok hromadnou žalobu, ke které se můžete přidat: https://volnyblok.cz/hromadna-zaloba-volneho-bloku-a-jeho-priznivcu-na-povinne-ockovani/

Převzato: Parlamentnilisty.cz

Mluvčí Policie ČR Kateřina Rendlová na sociálních sítích potvrdila informaci, že policejní prezident Jan Švejdar má covid a od pátku minulého týdne se s ním léčí. Prozradila také, jak je to u policejního prezidenta s očkováním.

Policejní mluvčí na sociální síti Twitter potvrdila informaci Deníku N, že se policejní prezident Jan Švejdar léčí z onemocnění covid-19. Zdůraznila přitom, že je Švejdar očkovaný a to nikoli jen dvěma, ale už i třetí dávkou vakcíny, takže není možné říkat, že by Švejdar patřil do tábora odpíračů očkování.

„Odpovědi na často kladené dotazy k tématu:

Ano, pan policejní prezident má koronavirus.

Ano, pan policejní prezident je očkován.

Ano, všemi třemi dávkami.

Ano, má lehký průběh onemocnění.

Ano, podporuje očkování, není antivaxer,“ uvedla policejní mluvčí.

Policejní prezident má covid

Švejdar se v poslední době ocitl v hledáčku novinářů především proto, že upozornil na riziko spojené se zavedením povinného očkování policistů. Konstatoval, že ve sboru není naočkováno až deset tisíc jeho členů a ti by po zavedení očkovací povinnosti mohli řady policie opustit.

Pravděpodobný budoucí ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) označil Švejdarův výrok za nešťastný. O pár dní později se s ním sešel na osobní schůzce, kde se podle informací MF Dnes mohl probírat i možný Švejdarův odchod z funkce policejního prezidenta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *