Po očkování mi zemřela sestra. Dědeček dostal po vakcinaci dvě mrtvice.

2021-10-12 | Černá kronika

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Vakcinace proti covidu rozdělilo Česko na dva tábory. Jeden vakcínu bere jako ochranu zdraví nebo vstupenku do normálního života, druhý ji odmítá. Důvěru v očkování nemají ani lidé, kteří úmrtí svého blízkého spojují právě s vakcínou.

Natálie zemřela dva týdny po první dávce

Natálie by v červenci oslavila 48. narozeniny. Měla ráda sport a byla ve výborné kondici. Pro očkování se rozhodla, aby mohla bez omezení chodit do bazénu a posilovny. Dva týdny po první dávce zemřela.

„V předběžné zprávě je uvedeno selhání srdce, respektive ještě v kombinaci s nějakými záněty po celém těle, a to nikomu nedává smysl,“ uvedl bratr zemřelé ženy. Rodina teď čeká na přesné výsledky pitevní zprávy. Na základě nich se rozhodne, jak dál postupovat. „To by se mělo vědět. Ne pouze mluvit o tom, jak všichni tvrdí, že vakcíny jsou v pořádku,“ dodal.

Dědeček dostal po vakcinaci dvě mrtvice

V očkování nemá důvěru ani osmadvacetiletá Klára z Plzně. Její 78letý dědeček dostal dva měsíce po druhé dávce vakcíny mrtvici. „Samozřejmě nám nikdo nemůže říct, jestli to bylo z toho očkování, nebo nebylo. Ale dostal pak dvě mrtvice po sobě,“ podotkla.

Státní ústav pro kontrolu léčiv zatím eviduje celkem 82 případů úmrtí, které byly nahlášeny jako důsledek vakcinace proti nemoci COVID-19. „Pokud by z průběžného hodnocení všech hlášených úmrtí vyvstalo důvodné podezření na příčinný vztah k očkování, byly by vyvozeny další kroky ke zvýšení bezpečnosti a veřejnost by byla informována,“ uvedla Klára Brunclíková, mluvčí SÚKL.

Zdroj: cnn.iprima.cz, 2021-09-19
PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok