Pfizer: Po třetí dávce je ochrana údajně až desetkrát vyšší

2021-09-04 | Z domova, Ze světa

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Opravdu tomu věříte? Rozhodnutím české vlády se otevřela možnost očkování třetí dávkou proti covidu-19 pro všechny, u nichž uplynulo nejméně osm měsíců od druhé vakcinace. Přeočkovávat se bude mRNA vakcínami společností Pfizer/ BioNTech a Moderna. Zástupce výrobce vakcíny Comirnaty od Pfizer/BioNTechu, kterou v České republice dostalo nejvíce lidí, uverdl, jak údajně dopadly studie hodnotící tuto posilující dávku.

VOLNÝ blok k tomu uvádí:
Jedná se o další lež VRAHŮ ze spol. Pfizer, která tvrdí: "Po třetí dávce je ochrana až desetkrát vyšší." Opravdu? NEBUDE TO TAK! VSAĎTE SE! Ale budete mít 10krát větší pravděpodobnost, že se dostanete do statistiky obětí.

„Společnosti Pfizer a BioNTech zahájily rozsáhlý výzkumný program týkající se posilujících dávek s cílem zajistit, aby vakcína i nadále nabízela nejvyšší možný stupeň ochrany. Posilovací dávka vakcíny, takzvaný booster, která je ověřována ve zmíněných klinických hodnoceních, má stejné složení jako vakcína použitá pro základní schéma očkování,“ sdělil redakci Tomáš Sazima, tiskový mluvčí společnosti Pfizer.

Byť jde obsahově o stejnou látku, její třetí podání má navýšit ochranu proti onemocnění až desetinásobně.

Přestože ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) oznámil, že třetí dávkou vakcíny proti covidu-19 se budou lidé moci očkovat nejméně osm měsíců po své poslední dávce, výrobce tuto hranici doporučuje posunout na nejdříve šest měsíců od dokončeného očkování, nemusí se zhoršení své imunity obávat ani lidé, kteří jsou očkováni dvěma dávkami.

Před mutacemi chrání i dvě dávky

„Vakcína Comirnaty je i nadále vysoce účinná v prevenci onemocnění covid-19, a to včetně varianty delta (tzv. indické mutace, pozn. red.). Dvě dávky stále vykazují vysokou účinnost v prevenci závažného průběhu onemocnění a nutnosti hospitalizace,“ doplnil Sazima.

Dobrovolná posilovací dávka bude nakonec dostupná pro všechny, přestože se odborná společnost dlouho dohadovala, koho vlastně upřednostnit. „Osm měsíců od ukončeného očkování se každý, kdo bude mít zájem, bude moci nechat přeočkovat,“ oznámil ministr zdravotnictví s tím, že doporučeno je to zejména rizikovým skupinám.

VOLNÝ blok k tomu uvádí:
Opravdu bude tato "posilovací dávka" dobrovolná? Anebo lidé bez této "posilovací dávky" budou občany nižší kategorie, s výrazně omezenými lidskými právy?

Zdroj: novinky.cz, 221-09-01

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok