Pfizer kopíruje Ivermectin a začal testovat Pfizermectin!

2021-10-01 | Odhalení

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Pfizer vyrobil macaté chucpe, bude vyrábět vlastní Ivermektin (Ivermectin)! A to není Apríl! Pfizer si opravdu dělá z lidí už totálně srandu, pustil se totiž do testování vlastního Ivermektinu.

Pfizermectin je obšlehnutá kopie zatracovaného ale vysoce funkčního Ivermektinu – pod kódem PF-07321332 a na stejném principu. Ať si to přečte i Flégr!

Pfizer okopíroval funkci Ivermektinu (Ivermectinu).

Naprostým vrcholem je totiž zpráva Reuters z úterý 27. září 2021 [2], že farmaceutická firma Pfizer začala 2. fázi testování léku proti koroně pod označením PF-07321332, což ale není nic jiného než generické a laciné antiparazitikum Ivermektin fungující na stejném principu proteázového inhibitoru [3] proti COVID-19. První zmínka o novém léku se ale na webu Pfizeru objevila již v březnu tohoto roku [4]. Ano, dokonce i Pfizer začal zjišťovat, že lidé si načerno shání Ivermektin, a proto Pfizer chce vyvinout vlastní variantu Ivermektinu s vlastním logem, aby se tento lék podával a prodával oficiálně a za drahé peníze všem nemocnicím na světě, které budou mít zakázáno používat laciný Ivermektin, ale budou pojišťovnám účtovat předražený Pfizermectin.

Pfizer začal testovat svůj vlastní Ivermektin, protože už příliš mnoho Američanů se léčí Ivermektinem a Pfizer tak přichází o miliardový business.

VOLNÝ blok zajistí osvědčené kvalitní přípravky pro každého (Budesonid, Imunor, Ivermektin, Isoprinosine a další).

V pondělí společnost Pfizer oznámila, že zahajuje zrychlenou fázi studie profylaktické pilulky proti COVID-19, která má odvrátit nemoc u těch lidí, kteří mohli přijít do kontaktu s touto nemocí. Shodou okolností sdílí lék společnosti Pfizer přinejmenším jeden mechanismus účinku s Ivermektinem používaným u lidí již desítky let, který funguje jako inhibitor proteázy proti Covidu-19, což by podle spekulací vědců “mohlo být biofyzikálním základem jeho antivirové účinnosti“, více ve vědecké studii zde. Nový lék je farmaceutickým gigantem popisován jako “silný inhibitor proteáz“. Takže jsme se dočkali dalšího neuvěřitelného chucpe.

Po té neuvěřitelné diskreditační kampani proti Ivermektinu, po té hromadě pomluv a posměchu o tabletkách pro koně, se přímo samotný Pfizer pouští oficiálně do testování svého vlastního Ivermektinu, protože ty vakcíny Pfizeru nestojí ani za zlámanou grešli a navíc vyrábějí mrtvoly z mladých lidí a z otců, kteří po sobě zanechávají osiřelé děti. Takže i Jaroslav Flégr by se měl brzy připravit na nový lék od Pfizeru na bázi Ivermektinu, tedy léku, který masivně blokuje virovou proteázu, tedy enzymy štěpící bílkoviny. Jenom už nepůjde o krabičku s nápisem Ivermektin za pár šupů, ale bude to nést logo Pfizeru s cenovkou za pár tisíc korun.

Zdroj: aeronet.cz, 2021-09-29

Ivermektin: Další informace

Co si ve volbách 2021 zvolíme, to budeme mít!
Volte č. 3 – volte VOLNÝ 3lok – volte svo3odu.

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok