Pfizer bude vedle vakcín „nařizovat“ i pilulky na COVID podávané dvakrát denně

2021-09-24 | Odhalení

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Společnost Pfizer si je natolik jistá, že pilulka bude schválena a pravděpodobně i nařízena k užívání, že zahájila její výrobu ještě před ukončením klinických zkoušek. Její zisky nemohou ohrozit ani odškodnění za vedlejší účinky po očkování, ty zaplatí vlády – tedy občané.

Pfizer má stále málo a chce víc

Farmaceutická megakorporace Pfizer nyní vyvíjí pilulku COVID, která se má užívat společně s vakcínami COVID, které již společnosti vydělaly ohromné peníze. Očekává se, že nová pilulka bude uvedena na trh do konce roku 2021 a bude se muset užívat dvakrát denně.

Jaké řešení má VOLNÝ blok?
VOLNÝ blok zajistí osvědčené kvalitní přípravky pro každého (Budesonid, Imunor, Ivermektin, Isoprinosine a další).

Twitter: „Úspěch v boji proti COVID-19 bude pravděpodobně vyžadovat jak vakcíny, tak léčbu," uvedl ve středu generální ředitel společnosti Pfizer Albert Bourla. „Jsme rádi, že můžeme sdílet informace o tom, že jsme zahájili studii fáze 2/3 našeho perorálního antivirového kandidáta – speciálně navrženého k boji proti SARS-CoV-2 – u nehospitalizovaných dospělých s nízkým rizikem."

Média jsou pilulkou nadšena

Společnost Pfizer ve stejném týdnu vydala tiskovou zprávu, v níž se uvádí:

„Pokud bude lék úspěšný, má potenciál řešit významnou nenaplněnou lékařskou potřebu a poskytnout pacientům novou perorální léčbu, kterou by bylo možné předepsat při prvních příznacích infekce, aniž by byla nutná hospitalizace."

Společnost popsala lék jako „zkoumanou perorálně podávanou antivirovou terapii inhibitorem proteázy určenou speciálně k boji proti COVID-19 – u nehospitalizovaných, symptomatických dospělých účastníků, kteří mají potvrzenou diagnózu infekce SARS-CoV-2 a nejsou vystaveni zvýšenému riziku progrese do závažného onemocnění, které může vést k hospitalizaci nebo úmrtí".

Mediální korporace již vyjádřily nadšení nad novou pilulkou.

Společnost Pfizer je natolik přesvědčena, že pilulka bude vládami rychle schválena a nařízena, že již před ukončením klinických zkoušek zahájila výrobní linku.

Další společnosti také usilovně pracují na pilulkách na COVID, které se mají užívat po neomezenou dobu, zatímco vlády a mediální korporace se nadále soustředí na COVID.

Zdroj: National File, 2021-09-01

Co si ve volbách 2021 zvolíme, to budeme mít!
Volte č. 3 – volte VOLNÝ 3lok – volte svo3odu.

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok