PCR testy na covid – proč je chyba je používat?

2021-07-19 | Lékař radí, Všeobecné

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

PCR test je citlivý test, který mají provádět vysoce kvalifikovaní pracovníci ve sterilní laboratoři. Přesto se nyní používá v masivním měřítku s narychlo školenými pracovníky, kteří provádí obrovské množství testů. Až příště uvidíte nějaký počet případů, zeptejte se: Kolik z nich nejsou žádné případy? Proč? Podívejte se na video o problematice PCR testů. Budete hodně překvapeni!

Překlad: David Formánek
Zdroj: otevrisvoumysl.cz

Přepis

Všechny ty případy (covidu), co vidíte? Jsou založeny na PCR testu. Ale jak je spolehlivý? SARS-CoV-2, jako mnoho jiných virů, obsahuje genetický materiál RNA. Fragmenty RNA jsou tak malé, že je těžké je detekovat. PCR test zdvojnásobí ty fragmenty v rámci tzv. prahového cyklu, a nadále je zdvojnásobuje, dokud nemá dostatek genetického materiálu k identifikaci.

Většina laboratoří používá 38-40 cyklů, což znamená amplifikaci 1 bilionkrát. Ale je to až příliš? Zatímco živý virus je přítomen u lidí, kteří jsou skutečně nemocní, stopy mrtvých virů jsou přítomny u lidí, kteří bývali nemocní, i o měsíce později, nebo u lidí, kteří byli vystaveni viru, ale jejich tělo se ho zbavilo, a nikdy neonemocněli. Nejsou nakažliví. Skutečně nemocní lidí by měli pozitivní test z relativně pár cyklů, protože mají vysokou virovou zátěž. Ale vzorky lidí, kteří jsou zotavení nebo byli vystaveni viru, je třeba zvětšit mnoho miliardkrát, aby byl výsledek pozitivní. Proto vědci doporučují netestovat nad 30 prahových cyklů.

Co by se stalo s počty případů, kdyby laboratoře používaly 30 cyklů? V jedné laboratoři v New Yorku to vedlo k 63% snížení počtu případů. Když laboratoř z Massachusettsu udělala to stejné, téměř 90 % jejich případů zmizelo. To není jediná chyba PCR testů. Mohou také špatně identifikovat pozůstatky ostatních šesti lidských koronavirů jako SARS-CoV-2. Dr. Yaffe: Pokud testujete populaci, ve které není moc covidu, dostanete falešná pozitiva… téměř u poloviny případů. Člověk ve skutečnosti nemá covid, má něco jiného, nebo nemusí mít nic. PCR test v roce 2007 způsobil pseudoepidemii černého kašle v nemocnici v New Hampshire.

100 % výsledků bylo falešně pozitivních. Dr. Mullis: Pokud můžete amplifikovat jednu malou molekulu až na podobraz, který dokážete měřit, což PCR dokáže, pak je velmi málo molekul, kdy byste neměli alespoň jednu ve svém těle. Tohle je citlivý test, který mají provádět vysoce kvalifikovaní pracovníci ve sterilní laboratoři. Přesto se nyní používá v masivním měřítku s narychlo školenými pracovníky, kteří provádí obrovské množství testů. Až příště uvidíte nějaký počet případů, zeptejte se: Kolik z nich nejsou žádné případy?

Jaké řešení má VOLNÝ BLOK?
 • VOLNÝ BLOK postaví mimo zákon covid pasy, testy, vynucovanou vakcinaci a další totalitní opatření.
 • VOLNÝ BLOK vyvodí trestní odpovědnost všech příslušných osob!
 • VOLNÝ BLOK bude prosazovat listinu základních práv a svobod.
 • VOLNÝ BLOK nebude testovat bezpříznakové zdravé dospělé a děti.
 • VOLNÝ BLOK přizve k řešení situace ty nejlepší odborníky.

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

 1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
 2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
 3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
  Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

 • Změňte název článku.
 • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok