Odmítáme experimenty na dětech. Dítě je zázrak, ne pokusný králík, říká lídr VOLNÉHO Bloku Lubomír Volný

2021-08-27 | Z domova

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Flákanec. Tak zná poslance a výrazného bojovníka proti povinné covidové vakcinaci Lubomíra Volného česká veřejnost. Jak se podle celostátního lídra VOLNÉHO Bloku experimentuje na dětech?

Proč jste proti očkování dětí?

Pozor! My jen nesouhlasíme s vnucovanou vakcinací experimentální vakcínou proti nemoci COVID-19. Nejsem lékař. Jsem táta. A sháním si informace, abych ochránil svého devítiletého syna. Například profesor Masarykovy univerzity Michálek nedoporučuje očkování dětí proti Covid 19. Totéž říká rektor Karlovy univerzity profesor Zima. Proti vakcinaci dětí se vymezuje i řada významných institucí a osobností medicíny. Já jako dospělý chlap se mohu o vakcinaci experimentální vakcínou rozhodnout sám za sebe. Za syna však nesu odpovědnost do jeho osmnácti. Nijak mě neuklidňuje, že třeba dcera premiéra Babiše se neočkuje, protože prý má protilátky. A občanům se očkování pro děti vnucuje.

Dobře, ale to, že cítíte odpovědnost za syna, ještě neznamená, že můžete přirovnávat vakcinaci proti covidu k Mengeleho pokusům na dětech.

Nejen, že mohu, ale musím! Děti byly v posledním roce a půl vystaveny třem šíleným experimentům. První je povinné nošení roušek a respirátorů. Přitom vědecká studie uvádí, že dlouhodobé nošení respirátorů způsobuje bolesti hlavy a snížení rozpoznávacích schopností. Další studie dokládá, že dítě se zakrytou tváří je vystaveno trojnásobnému množství oxidu uhličitého.

To jsou roušky. A co ty druhé dva experimenty?

Vadí mi, že se vláda vůbec nezajímá o bezpečnost testů, které pro naše děti za naše peníze kupuje. Skandály firmy Randox ukazují, že testy se ne vždy vyrábějí a balí ve sterilním prostředí. Vláda i výrobci samotestů, kterými se děti musí ve školách testovat, přesouvají odpovědnost za případné následky na uživatele, tedy na dítě, respektive na nás, rodiče.

A třetí experiment?

Ten hrozí teď – „dobrovolně povinná", tedy vynucená vakcinace experimentální vakcínou. Doposud se účinnost roušek zkoušela na křečcích. Nechci, aby z mého syna dělal stát pokusného králíka. Nechci, aby se mému synovi dostala do těla látka, o které nemáme dost informací. Jako kantor jsem vedl děti ke kritickému myšlení, k obezřetnosti k tomu, že se mají vyhýbat chemickým látkám. Ostatně, britská vláda v létě rozhodla neočkovat proti covidu-19 děti a mládež do 18 let, dokud nebude k dispozici více informací. Pokud není vakcína dost dobrá pro britské děti, má být snad dobrá pro děti české?

Bojíte se o děti?

Nebojím se skoro ničeho, ale o syna strach mám. Dítě je zázrak, je úžasné vidět, jak vyrůstá. Totéž říká kolega poslanec Marian Bojko, otec pěti dětí a dědeček osmi vnoučat. VOLNÝ Blok je vlastně vůbec plný dětí. I proto v sobotu 28. srpna pořádáme velký Festival svobody na Letné. Bude to oslava svobody, na které poskytneme rodičům odborná doporučení a vybavíme je formulářem, díky kterému nebudou moci být děti kvazivakcinovány třeba ve škole bez souhlasu rodičů. Moc se na Letnou těším a všechny srdečně zvu.

Zdroj: 5plus2, 2021-08-27

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok