Německem otřásá smrt 35letého otce: Zemřel ve spánku na zástavu srdce po vakcinaci a jeho 3 dcerky s ním ještě 3 dny žily v jednom bytě!

2021-10-01 | Černá kronika

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Německem otřásá smrt 35letého očkovaného svobodného otce, který zemřel ve spánku na zástavu srdce v důsledku krevní sraženiny a jeho 3 malé dcery s ním 3 dny žily v jednom bytě v domnění, že tatínek jenom “spinká” a je unavený! Německá cenzura zuřivě maže na Facebooku informace místních lidí o tom, že muž se nechal kvůli zranitelné matce očkovat! Když mu bylo potom špatně, raději nechodil s dětmi dolů za matkou v přízemí, aby ji nenakazil! Tragédie, která nemá obdoby!

Německem v těchto hodinách neotřásají ani tak výsledky parlamentních voleb, jako spíš neuvěřitelná tragédie spojená s očkováním, ke které došlo v Enecku v obci Halsbach v Bavorsku, kde po smrti otce zůstaly osiřelé 3 malé dívky ve věku 2, 3 a 4 roky. Jak totiž informoval [1] jako první pasovský list Passauer Neue Press, již 14. září došlo k úmrtí otce dívek, a to během noci ve spánku. Všechny 3 malé dívky tak zůstaly s mrtvým otcem samy, a to po dobu 3 dnů, protože dívky si myslely, že tatínek jenom “spinká“.

VOLNÝ blok postaví mimo zákon covid pasy, testy, roušky, vynucovanou experimentální vakcinaci a další totalitní opatření.

Podle informací z Facebooku jejich otec žil v jednom domě se svojí matkou. Děti po 3 dnech objevila až sestra zemřelého muže, tedy teta dívek a zjistila, že jejich otec nespí, ale že je mrtvý. Pitva podle informací na Facebooku zjistila, že 35-letý muž zemřel na srdeční zástavu v důsledku krevní sraženiny, která způsobila zastavení srdeční činnosti a smrt ve spánku.

Podle informací na Facebooku se 35-letý Marco R. nechal nedávno očkovat proti COVID-19 kvůli obavám, aby nenakazil svoji matku, která žije v přízemí rodinného domu, zatímco on s dcerami žil nahoře v patře. Pasovský list doslova napsal toto: “To, že si matka Sigrid ničeho nevšimla, bylo způsobeno i tím, že Marco často celé dny nechodil dolů, pokud mu nebylo dobře. Nechtěl mámu nakazit.

Podle informací na německém Facebooku měl muž po očkování blíže nespecifikované zdravotní problémy spojené s teplotami a zvracením, takže nechodil dolů v domě do přízemí, aby nenakazil matku. Smrt muže se tak dává na německé alternativě do přímé souvislosti s očkovací hysterií v Německu, kdy média dohání úplně zdravé lidi k nepříčetnosti a ti se potom staví do front na vakcíny, které mohou mladému člověku přivodit krevní sraženiny a smrt.

Virová hysterie dohnala k izolaci členy jedné rodiny ve vlastním domě, děti bydlely s mrtvolou, jejich babička se bála synova stavu po očkování

Dcery Johanna (4), Paula (3) a Isabella (2) si celou dobu myslely, že otec jen spí a dolů za babičkou nešly, protože měly od otce nakázáno, že by mohly babičku, tedy jeho matku, nakazit. Nejstarší Johanna celé 3 dny krmila a starala se o své sestry, aby měly co jíst a pít. A stejně tak matka Sigrid nechtěla jít nahoru, protože se bála, že by se nakazila. Děti tak byly s mrtvolou nahoře v patře 3 dny!!! Muž byl svobodným otcem, matka dívek od rodiny odešla, aniž by došlo ke sňatku a muži svěřila děti do výhradní péče.

Co je však zajímavé, to je informace pasovského deníku, že muž neměl pravidelné zaměstnání, což je naprosto neuvěřitelné, vzhledem k tomu, jakým způsobem německá sociální služba pro péči o děti a mládež posuzuje svěřování dětí do péče. Jenže, to se týká hlavně rozvodů rodin, ale ne případů, kdy rodina nemá manželský svazek. V takovém případě se sociálka začíná o děti zajímat jen na základě podnětů a pokud žádný není, tak matka prostě odejde od dětí a přenechá je do péče muže, který nemá ani zaměstnání.

Podle pasovského deníku byl však Marco milující otec a kvůli ochraně dětí by udělal cokoliv, a tak podle všeho i kvůli nim se nechal očkovat. Tato informace však v článku Passauer Neue Press zcela chybí. Informace se objevily na Facebooku, kde tyto podrobnosti uveřejnili místní lidé, že Marco se nechal koncem srpna naočkovat kvůli Sigrid (své matce), aby ji ochránil, protože žijí spolu v jednom domě.

Stejně tak i na Facebooku bylo potvrzeno to, co napsal pasovský deník, že Marco nechodil dolů do přízemí, aby matku nenakazil a místní na Facebooku potvrzovali, že mu bylo po očkování opravdu špatně a zvracel, stěžoval si na to prodavačce v místní prodejně potravin a ptal se, jestli prodejna zajišťuje donášky potravin, aby nemusel chodit osobně nakupovat, protože matka kvůli nohám nemůže a jemu není dobře. Prodavačce se svěřil, že se nechal očkovat Pfizerem, druhou dávku měl první týden v září.

Facebook začal zuřivě mazat Němcům všechny komentáře od místních usedlíků, příspěvky vrhaly světlo na celý případ, co asi tak stálo za smrtí otce.

Než jsem se však dostal k napsání článku, abych komentáře z Facebooku zálohoval, Facebook byl rychlejší a účty jsou již smazány. Takže jediné co zůstalo, je ten článek v Passauer Neue Press a ta zmínka v něm o tom, že Marco nechodil dolů za matkou, aby ji nenakazil. Takhle se dnes zamlčují fakta o očkování v Německu, dámy a pánové. Vezme se velké kladivo a s ním se zatlučou na sociálních sítích veškerá svědectví, aby po nich nezbyly ani památky. Jenže místo toho se Facebook angažuje jinak.

Zdroj: aeronet.cz, 2021-09-

Co si ve volbách 2021 zvolíme, to budeme mít!
Volte č. 3 – volte VOLNÝ 3lok – volte svo3odu.

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok