Mgr. David Tygr Ploc, MBA

Pozice:

Místopředseda

Facebook
Telegram

Vystudoval Cevro Institut obor Bezpečnostní studia, studijní program Veřejná správa. Bezpečnosti se věnuje 30 let zejména v soukromém sektoru. Své zkušenosti chce aplikovat při zajištění bezpečného života obyvatel České republiky. Chce co nejrychlejší vystoupení z EU. Setrvání v unii považuje za nebezpečné nejen s ohledem na migraci, ale i vzhledem k dalším globálním hrozbám (např. uměle vyvolaná pandemie).

"Současná situace je s ohledem na nebezpečnou migrační politiku EU alarmující. Není možné, aby nám nadále jezdili z Německa nepřizpůsobiví imigranti znásilňovat ženy a dívky."

 

Dále chce usilovat o pozitivní změnu přístupu policie ČR. Význam hesla "pomáhat a chránit" by měl být naplňován. Nesouhlasí s omezováním osobních svobod opatřeními, která jsou důsledkem covidového podvodu.

"Není možné, aby byla PČR zneužívána k represivnímu vymáhání nezákonných nařízení vlády."

V současné době je místopředsedou pražské organizace Volný blok. Pomáhá s organizací akcí Volného bloku a stará se o stranickou bezpečnostní problematiku. Bude kandidovat do PS Je proti jakémukoli omezování osobních svobod. Velmi si váží lidí, kteří jsou ochotni za svobodu bojovat.

"Volný blok je pro mě jedinou cestou k návratu do normálního svobodného života. Nadchnul mě boj poslanců Bojka a Volného proti špatně fungujícímu systému."

 

Naši lidé

Mgr. Lubomír Volný

Lídr Volného bloku

Mgr. Jana Volfová

Předsedkyně Volného bloku – lídryně Středočeského kraje

Ing. Jana Bobošíková

Volební lídr

Marian Bojko

Předseda krajské organizace

Josef Novosad

Předseda kraje

Luďka Tomešová

Předsedkyně kraje

Pavel Havránek

Předseda kraje

MUDr. Monika Waksmundská

Předsedkyně krajské organizace