Luďka Tomešová

Pozice:

Předsedkyně kraje

Facebook
Telegram

Vystudovala polygrafickou školu v Olomouci a tomuto oboru zůstala věrná dodnes. Od roku 1992 je majitelkou Tiskárny LT v Trutnově. Politice se věnuje aktivně od roku 2006. Měla tak možnost zažít mnoho politických vzestupů i pádů a protože politiku doposud vnímala pouze jako svého oblíbeného koníčka, neměla nikdy potřebu mlčet a držet krok s názory, které se jí nezamlouvaly v předchozích stranách, kde se angažovala. Proto se s chutí a nadějí začala podílet na vzniku strany Volný blok.

Nelíbí se ji, že se politické poměry v České republice obrátily proti všem slušným a nezkorumpovaným lidem, že arogance moci politiků i úředníků nezná mezí a policie i soudy rozhodují jen ve prospěch kamarádů nebo podle výše úplatků. Jako živnostnice dlouhodobě poukazuje na byrokracii v podnikání a je přesvědčena, že naše daně jsou státní sférou využívány neefektivně.

V neposlední řadě také upozorňuje na největší současný podnikatelský problém a tím byly zavřené podniky a provozovny živnostníků, kteří více jak rok, kvůli "covidové pandemii", zůstali bez příjmů. Má tedy za to, že vláda, která není schopna kompenzovat postiženým podnikatelům jejich výpadek a nechá je ukončit živnost, si tak nezaslouží naši podporu. Nechce se podílet na dalším úpadku naší republiky a volbou Volného bloku vidí šanci získat zpět naši suverenitu.

Naši lidé

Mgr. Lubomír Volný

Lídr Volného bloku

Mgr. Jana Volfová

Předsedkyně Volného bloku – lídryně Středočeského kraje

Ing. Jana Bobošíková

Volební lídr

Marian Bojko

Předseda krajské organizace

Mgr. David Tygr Ploc, MBA

Místopředseda

Josef Novosad

Předseda kraje

Pavel Havránek

Předseda kraje

MUDr. Monika Waksmundská

Předsedkyně krajské organizace