Mgr. Lubomír Volný

Pozice:

Lídr Volného bloku

Facebook
Telegram

Jsem český učitel, politik, bývalý profesionální sportovec. Do politiky jsem vstoupil, protože jsem cítil nespokojenost s poměry v naši zemi a neviděl možnost jak je zlepšit. Dokonce jsem ji na 5 let opustil a žil v Anglii a na Novém Zélandu. Při tomto cestování jsem si prožil význam krásného přísloví "všude dobře, doma nejlépe".

A když už jsem se vrátil "obohacen" i o zkušenosti, kam se naši západní sousedé řítí, nedokázal jsem již jen stát opodál a rozhodl jsem se, že musím každého, kdo bude mít tu odvahu čelit pravdě, informovat o tom, jak se věci ve skutečností mají a jaký osud nám všem i našim dětem a vnukům chystají korporátní maniaci.

Musím informovat o tom, k čemu má sloužit masová imigrace, islamizace, genderismus, politická korektnost, sadistická inkluze a dnes i biologický útok covidem, následovaný, apartheidem, covid pasy, bezhotovostní společností a sociálním kreditem. A proto jsem zde, abych Vás informoval a po vašem informovaném rozhodnutí prosazoval Vaše přání a nasazoval se ve Váš prospěch.

Naši lidé

Mgr. Jana Volfová

Předsedkyně Volného bloku – lídryně Středočeského kraje

Ing. Jana Bobošíková

Volební lídr

Marian Bojko

Předseda krajské organizace

Mgr. David Tygr Ploc, MBA

Místopředseda

Josef Novosad

Předseda kraje

Luďka Tomešová

Předsedkyně kraje

Pavel Havránek

Předseda kraje

MUDr. Monika Waksmundská

Předsedkyně krajské organizace