Manipulace voleb: Facebook opět smazal profil Mgr. Lubomíra Volného, volebního lídra VOLNÉHO bloku!

2021-09-06 | Lubomír Volný, Volby

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Dne 5. září 2021 Facebook zablokoval a smazal druhou stránku Mgr. Lubomíra Volného, volebního lídra politické strany VOLNÝ blok! Stalo se tak pouhých 32 dnů před volbami do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, které mají proběhnout 8. až 9. října 2021. Jedná se o přímou a jednoznačnou manipulaci voleb! VOLNÝ blok jde do těchto voleb pod číslem 3.

Po třech týdnech, kdy kombinovaná sledovanost na osobním profilu a stránce Lubomíra Volného dosáhla 100 000 denně, Facebook bez udání jediného racionálního důvodu po druhé smazal účet poslance ČR!

VOLNÝ blok je jediná skutečná opozice. VOLNÝ blok je jedinou politickou stranou na naší politické scéně, která skutečně vadí, a to nejen covidové mafii.

VOLNÝ blok je jedinou politickou stranou, které Facebook opakovaně maže účty volebního lídra.

VOLNÝ blok je totiž jedinou politickou stranou, jehož lídra se tyto mafie skutečně bojí. Jako jediní máme lídra, o kterém tyto mafie ví, že si jej NIKDY NEKOUPÍ!

Dne 9. června 2021 přestaly být volby v ČR svobodné

  • Vláda blokuje svobodné volby, a proto blokuje Volný blok! Dne 9. června 2021 zrušil Facebook stránku Mgr. Lubomírovi Volnému, lídrovi za Volný blok. Stalo se tak den po úspěšné pokojné akci Volného bloku proti Sněmovnímu tisku 1231/0 – novele zákona, který má v ČR ustanovit apartheid.
  • Tvrdá manipulace nadcházejících voleb, cenzura, nesvoboda, totalita. Facebook 9. června 2021 smazal stránku Mgr. Lubomír Volný, která měla 78 000 fanoušků a 104 000 sledujících. Tímto byly pravděpodobně zneplatněny volby v říjnu 2021. Tato stránka šířila ověřitelné informace o nebezpečích, která jsou spojena s experimentální vakcinací a dalších nebezpečích. Informace byly podloženy interpelacemi a odpověďmi samotného premiéra Andreje Babiše i odpověďmi z ministerstva školství.
  • Jak volební průzkumy záměrně vynechávají VOLNÝ blok. Jak to, že byl v textu volebního průzkumu vynechán VOLNÝ blok s velebními preferencemi 6,3 %?

VÝZVA: Ke svobodě můžeme jít pouze společně a s vaší pomocí

Co si ve volbách 2021 zvolíme, to budeme mít!
Volte č. 3 – volte VOLNÝ 3lok – volte SVO3ODU.

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok