Lubomír Volný po potyčce ve Sněmovně: Uznání od Lipovské, aplaus jako pro hrdinu a útok na Okamuru!

2021-09-18 | Lubomír Volný, Z domova

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Pár hodin po extempore na půdě Poslanecké sněmovny 17. 9. 2021 uspořádal nezařazený poslanec Lubomír Volný na jihlavském náměstí setkání s fanoušky. Zhruba dvouhodinové debaty se zúčastnila i dnes už bývalá radní České televize Hana Lipovská, kvůli které Volný v pátek rozpoutal peklo a rozbil pult pro šéfa Poslanecké sněmovny. „Dnes byl frajer, má u mě plus,“ smekla před svým ochráncem Hana Lipovská. Volný zase svým podporovatelům vysvětlil, čím ho naštval jeho bývalý kolega z SPD Tomio Okamura.

Poté, co byl Lubomír Volný vyveden z Poslanecké sněmovny, nasedl se svým kolegou a „věrným spolubojovníkem“ Marianem Bojkem do autobusu, který ho dovezl na jihlavské náměstí.

Tam na něj čekalo několik věrných fanoušků, kteří poslance přivítali potleskem.

„Sněmovna dneska dokázala zastrašit radní všech mediálních rad. My všichni je platíme a oni se nám vysmívají. Jak můžete ovlivnit chod České televize? Vždyť to má být veřejnoprávní médium.“

To uvedl před svými příznivci Lubomír Volný, který si na happening musel vyměnit košili, protože tu, kterou měl ve sněmovně, mu potrhali členové ochranky.


Lubomír Volný za Hanu Lipovskou v Poslanecké sněmovně PČR 7. 9. 2021 skutečně bojoval. Takto vypadá po zásahu ochranky "demokratického" parlamentu. Podívejte se na fotografie.


Akci moderovala Jana Bobošíková, která v říjnových sněmovních volbách také kandiduje za Volný blok.

Po proslovech Volného a Bojka přivítala čerstvě vyloučenou radní Hanu Lipovskou. Ta fanouškům mimo jiné sdělila, že i když nemá ráda žalování, zvažuje žalobu.

Lipovská poté ocenila svého „ochránce“ Lubomíra Volného, který se za ni v pátek ve sněmovně doslova statečně bil.

„Dneska byl frajer, má u mě plus,“ smála se Lipovská, která se nechala vyfotit ve Volného náručí a snímek baví český internet.

Okamura se choval jako zbabělec a lhář! Chci si to s ním vyříkat

Lidé se Lubomíra Volného následně ptali na to, co říká na chování svého bývalého kolegy z SPD Tomia Okamury, který se Lipovské ve sněmovně nezastal, i když ho o to Volný přede všemi poslanci prosil.

„Potkali jsme se na záchodě a Tomio mi mezi dveřmi řekl: Dobrý den,“ řekl na úvod Volný a rozesmál tak své příznivce.

Pak poslanec přešel do útoku.

„Okamura se choval jako vždycky, tedy jako pokrytec, zbabělec a lhář,“ pravil Lubomír Volný, který poté oznámil, že by se s Okamurou rád setkal tváří v tvář v jakékoliv televizní debatě. „Chci si to s ním vyříkat,“ řekl před zraky svých voličů.

Jana Bobošíková poté sdělila, že pokud se strana Volný blok dostane do Poslanecké sněmovny, bude usilovat o odvolání všech členů Rady České televize a zvolení nového generálního ředitele:

„Je to jedna ze součástí našeho programu. Až se dostaneme do Sněmovny, uděláme vše pro to, aby byla odvolána Rada České televize a aby její pravomoci převzala Poslanecká sněmovna a ta aby vybrala generálního ředitele, který bude čestný, odborně zdatný a nebude spolupracovat s majiteli komerčních televizí.“

Zdroj: expres.cz, 2021-09-18

Co si ve volbách 2021 zvolíme, to budeme mít!
Volte č. 3 – volte VOLNÝ 3lok – volte svo3odu.

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok