Lubomír Volný: Den s Volňáskem 9

2021-09-06 | Lubomír Volný

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Dnes: Černošice, Dobřichovice – Lety, Beroun.

Tak dnes byl opět můj “velký den” sotva jsme spustili virální video ála ROCKY 64, zrušil Facebook už podruhé všechny mé účty i profil, a to údajně z “bezpečnostních” důvodů. Pokusit se přihlásit mohu prý už za 30 dní.

Ti, kteří tleskají pacičkami tomu, že korporátní mafie dnes šlape po Volném, by si měli rychle uvědomit, že podporují sílu, která dříve nebo později, nějak jinak, zašlápne i je i se všemi, na kterých jim záleží. I Vy jste na tom podobně jako Židé v Německu v roce 1933.

Umlčeli stránku s dosahem 1 400 000 denně – to byl denní dosah mé původní stránky. A teď, když jsme se dostali na 100 000 denně, udělali totéž, protože ani Vy ani nikdo z Vašich sousedů nemá právo na pravdivé informace. Vy i Vaši sousedé máte podle těchto “lidí” právo pouze na to, co Vám jako “pravdu” předepíší oni.

Černošice

V Černošicích jsme měli dvě zastávky, tu první u Penny marketu a další v Centru ve Vráži u Tesca. Všude jsme jménem našeho Ministerstva VOLNÉHO dýchání provedli inspekci odložených roušek a udělovali čestné certifikáty každému probuzenému spolubojovníkovi, kterého jsme potkali.

V TESCU jsme narazili na krutý odpor spících, který se projevoval výkřiky o tom, že musíme mít roušky, protože "na to je zákon", který vyhlásila "Česká obchodní inspekce".
Taková je bohužel "informovanost" těch, kteří bez jakýkoliv pravomocí obtěžují své informované občany. Paní po nás požadovala potvrzení od lékaře, že nemusíme nosit roušky, a přitom mi nechtěla sdělit svou výšku váhu ani krevní skupinu ani žádné jiné své zdravotní údaje. Mně to přišlo zvláštní, jí vůbec.

O to milejší bylo setkání se zaměstnankyněmi stánku hned naproti pokladně, kde s námi absolutně zbytečně sváděla souboj paní pokladní. Tam byla obsluha na jedničku a certifikace ministerstva VOLNÉHO dechu se udělovaly jako na běžícím páse. Venku jsme spustili svou obvyklou informační kanonádu a s radostí sledovali diskuze v okolních zahrádkách, které jsme vyvolali. Nakonec jsme neodolali a na jednu takovou zahrádku jsme se s radostí i chutí usadili na zaslouženou kávičku. Oliva Café & Bistro
je místo, kde každá jejich jednotlivá dobrůtka, kterou nabízejí slečny s dokonale přejícím nikoliv profesionálním úsměvem je pohlazením chutí i duše. Dnes jsme jako svačinku slupli i jejich dokonalou dýňovou polévku. Musím se Vám přiznat, že jsem vůbec netušil jakou sérií kulinářských zážitků se stane naše cesta po republice. Nevím, jestli máme takové štěstí anebo se vše u nás opravdu tak zlepšilo, ale my narážíme (snad to nezakřiknu) na samé příjemné a usměvavé lidi a na jednu dobrotu za druhou. Uvažuji, že budeme ještě udělovat řád zářivého úsměvu a k němu i řád kulinářské rozkoše.

Dobřichovice

V Dobřichovicích u místního Lidlu jsme se potkali s dalšími členy našeho týmu, doplnila nás lídryně Středočeského kraje, naše stranická máma Jana Volfová, a hned se začala se mnou prát o mikrofon. Naštěstí už s sebou neměla berle a tak jsem jí dokázal utéct, kdykoliv se jej chtěla zmocnit, protože pár týdnů po operaci kyčle je sice velmi šikovná, ale ještě pořád mě naštěstí nedoběhne.

Kontrolní nákup v Lidlu dopadl uspokojivě, místní šéfové se na nás sice úplně hezky nekoukali, ale také nám nestáli v cestě a paní prodavačky se na nás hezky usmívaly.

Beroun

Beorun byl dokonalou tečkou za dnešní šňůrou. Náš tým doplnili další naši kandidáti ve Středočeském kraji, country zpěvačka paní Hana Lounová, další z mých kolegyň, učitelka hrdinka paní Mgr. Hana Sentenská a Mudr. Petr Kuchař, sportovec tělem i duší, který ve své životní formě oběhl celou republiku.

Naši akci přenášelo opět minimálně 7 lidí, opět vše naživo na FB a opět se nám podařilo upoutat pozornost rozlehlého parkoviště před místními obchody a bylo fajn sledovat lidi sedící v jejich automobilech anebo postávající u obchodů, včetně jejich zaměstnanců, a vidět, že pozorně naslouchají naše informace. Akci nám zpestřila sympatická a energická dáma, bužel hájící barvy otroka covidové mafie pana Šlachty. Nelibě nesla mé poznámky o tom, že strana pana Šlachty je stranou rouškařů a že pan Šlachta schvaluje brutální zákroky policie vůči demonstrujícím i proti lidem odmítajícím nezákonná nařízení vlády a nikdy tuto policejní brutalitu neodsoudil a naopak ji podporoval. Nicméně paní byla velmi sympatická i slušná a i když diskuzi odmítla přeji ji jen to nejlepší, což je v tomto případě to, aby velmi rychle prokoukla nebezpečí, které reprezentuje B tým hnutí ANO vedené panem Šlachtou.

Závěrečný informační test i fotka daly pokyny ke klasické diskuzi se sympatizanty i jinými účastníky, po níž následoval přesun našeho týmu zpět do Prahy, kde budeme zítra bojovat za naši Hanku Lipovskou, proti mediální mafii z Kavčích hor.

Abych měl čas se připravit a ušetřil hodinku spánku, zůstal jsem v kanceláři a rychle se vrhl na živý přenos, ve kterém jsem poprvé na radu Honzy z našeho web týmu odpovídal na online dotazy. Sledovanost dosáhla velmi rychle přes tisíc sledujících a nespadla pod toto číslo více než hodinu. Bylo mi ctí odpovědět na všechny dotazy, moc Vám děkuji za Vaši trpělivost a už dnes se těším na pokračování tohoto formátu.

Tak a teďka dopisuji tyto řádky a chystám se načerpat dostatek sil na zítřejší boj.

Mějme se krásně a vězme, že ten kdo věří, tomu bude napovězeno.

Luboš

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok