Lubomír Volný: Den s Volňáskem 8

2021-09-05 | Lubomír Volný

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Že nejsem vůbec unavený, to nemohu říct. Prozatím naštěstí pouze fyzicky, protože energie, kterou skrze Vás na našich setkáních nasáváme, nás udržuje alespoň duševně ve formě, ale ta fyzická únava už je znát. Nicméně, dali jsme se na vojnu a musíme bojovat.

Dnešek jsme začali schůzkou s místními členy a ta se záhy zvrhla ve školení v elektronickém boji, jak je mým "dobrým zvykem". A protože jako pedagog mám určité zvrhlosti, mezi které patří opakování a rozšiřování informací, tak jsem si právě dneska vymyslel, že proškolím i Vás, takže jak vidíte, máte se na co těšit.

Provedeme to formou video-slovní a cílem bude proražení cenzury Volného bloku a maximální možné rozšíření naší sociální bubliny. Metody budou jednoduché přátelské a mnohokrát ověřené. Jediným determinantem určujícím Vaši míru zapojení bude Vaše chuť pomoci nám šířit to, o čem víme, že je to pravda.

My dnes probrali spolupráci na Telegramu, hromadné SMS, sdílení z webu www.volnyblok.cz, restrímování a telefon – telefon a jako zlatý hřeb pro účast v internetových diskuzích. Věřím, že jsme dnes získali 15 nových reportérů a šiřitelů pravdy, kteří si své informace nenechají pro sebe, ale pošlou je dále.

V Samotné Plzni na nás čekalo asi 15 reportérů Televize VOLNÉHO bloku, kteří přenášeli naši akci v přímém přenosu a také tým složený z lídra kandidátky VOLNÉHO bloku v Plzeňském kraji, Miroslava Kleisnera, jeho sekundanta Daniela Švába a trojky kandidátky, JUDr. Naxery, záda jim všem jistil předseda krajské organizace Bc. Lukáš Brych a dnes také má maličkost, Marian Bojko a naše ženy lvice, Ing. Hana Lipovská PhD., Ing. Jana Bobošíková a Mgr. Jana Volfová.

Informací byla opět spousta, publikum trpělivé a odměnou nám všem byla závěrečná fotografie i osobní diskuze z očí do očí.

Celá cesta Plzeňským krajem byla plná okouzlujících momentů, sympatických setkání, objetí, polibků i stisků rukou a také momentů velkého sebeovládání v okamžicích útoků zombíků – provokatérů, lidí s ukradenou nebo vypnutou duší. My jsme ovšem obstáli a snad jsme i někoho z nich navedli na cestu odvahy se ptát, získali jsme opět nové zkušenosti, semkli se a pokračujeme směrem vpřed na naší cestě, která rozhodně nevypadá přímá a jednoduchá a i toto je jedna z indicií, že by měla být tou správnou cestou, po které stojí za to jít.

Zítra budeme v Praze čelit společně s Hankou Lipovskou smečce liberálních fašistů a zkorumpovaných farizejů likvidujících poslední zbytky svobody v našich médiích a zároveň představíme republice náš plán, jak ekonomicky zachránit naši republiku za cenu likvidace nejen covidové mafie, ale všech ostatních mafií napojených na naše společné peníze.

Máme 32 dní do voleb, které rozhodnou o osudu několika generací, 32 dní, které využijeme na maximum a v průběhu kterých přineseme světlo do života mnoha spících duší a vrátíme boží jiskru do mnoha těch, kterým byla odebrána.

Luboš

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok

Výzvy a oznámení

AKCE volného bloku