Lubomír Volný: Den s Volňáskem 7

2021-09-05 | Lubomír Volný

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Ahoj kamarádi a přátelé, dobrý den dámy a pánové, dnes máme s Volňáskem a celým týmem naplánovanou šňůru Nepomuk, Rokycany, Plasy.

Dnešní den začnu vzpomínkou na včerejší večer v Přešticích. Nejprve opět kulinářskou, protože komu čest, tomu čest a já jsme přenadšený, když mohu někomu udělat zaslouženou reklamu a tady tito borci si ji prostě zaslouží: Pivovar U Přeška. Čestně prohlašuji, že jejich Dřevorubecká krkovice byla pravděpodobně nejlepší krkovičkou, kterou jsme v životě jedl, protože si opravdu nepamatuji na lepší, a co je úplně šílené, chutnala mi k tomu i jejich grilovaná zelenina.

Na náměstí probíhal super koncert gaelic-rockové skupiny Claymore s mladými děvčaty a kluky v těch nejlepších letech, tak jsme vyrazili za kulturou, ale moc daleko jsme nedošli, protože hned za dveřmi se na nás vrhli dva bratři, lepší lidé, a jali se nás zasypávat arogantními útoky a konfrontovali nás s výroky, které z našich úst nikdy nezazněly. V prvních pár minutách jsem se klasicky dozvěděl, jak hloupí a agresivní lidé nás volí a jak hloupí a zlí lidé za nás kandidují, ale opět jsem se nedozvěděl, proč si to chlapci myslí. A tak jsme začali společně pátrat ve svých mobilech, kdo co řekl a udělal nebo neudělal. Probrali jsme téměř vše, DHL, Ivermektin, genovou terapii, pokusy s biologickými zbraněmi, které prováděla dekády vláda USA na vlastních občanech, třeba rozprašováním bakterií nad Havají, pokuty proti společnosti Pfizer, vraždy afrfických dětí lékaři a sestrami od Pfizeru. Pánové neznali ani statistiky států, které nezavedly žádná opatření proti C19, nevěděli ani, co to je randomizovaná či dvojitě zaslepená studie, nicméně po všech těchto informacích mi hrdě oznámili, že jsou v pohodě, protože jsou již otrávení mRNA genovou terapií, ale že mi děkuji za pokec a odešli. Tak jsem kluky poprosil, ať nechodí na třetí dávku a zanechal je jejich osudu, jehož snad jednoho dne budou skutečnými pány.

Nepomuk

Nepomuk nás přivítal jako všechna města v posledních dnech krásným slunečným dnem a spoustou polibků, objetí a postískaných rukou. Rodiště svatého Jana Nepomuckého se zhruba 3700 obyvateli, nám dalo také šanci alespoň z dálky zahlédnout slavný zámek Zelená Hora, kde se odehrávaly tragické i komické okamžiky ze života Černých baronů.

Na místě jsme měli dobrovolných 5 reportérů TV VOLNÝ blok a několik přihlížejících nesmělých zaměstnanců i klientů místního obchodu, a proto jsme se vrhli do práce a i s jejich pomocí začali šířit vědecky podložené informace o mRNA otravě experimentální genovou terapií a dalších experimentech na našich dětech.

Děsivé bylo video, které nám předali místní občané, na kterém byl zásah místních strážníků, kteří zaklekli a poté v autě i zbili 15letého kluka.

Rokycany

Na Rokycany máme super vzpomínky. Již při naši minulé návštěvě tady ve velkém horku obsluha Penzionu No1 začala roznášet pivo i jiné osvěžení mezi naše sympatizanty a ani letos se nenechali zahanbit a oběd u nich po akci byl dokonalý stejně jako minule. V Rokycanech stojí památník setkání spojeneckých vojsk na konci druhé světové války, když se ve městě setkala americká armáda s tou Rudou. Všude, kde se v Plzeňském kraji obrátíte, dýchne na vás jak moderní, tak i ta starší historie. Rokycany máme za sebou i dalšími pěti živými vstupy a vyrážíme směrem k naší dnešní poslední zastávce, kterou budou Plasy.

Plasy

Asi nejznámější pamětihodnostmi Plasů je místní klášter založený už roku 1144 řádem Cisterciáků a škola z roku 1781 založená při tomto klášteře. Musel to být mnohdy zajímavý pocit chodit do školy místy, která byl téměř tisíc let stará. Opět jsme měli 3 přímé přenosy a několik kouzelných zážitků jako bonus. Nejprve jednu rodinu. Když zahlédli náš autobus "pronásledovali" jej až na místo akce. Pak pána, který přijel na motorce z práce s podepsanými peticemi, a nakonec bývalé voliče SPD, kteří nám jasně a velmi správně vysvětlili své důvody, proč s SPD končí, a jedním z nich byli i primitivní lži na NEsvobodném rádiu jednoho pána, kterému poctivost i rozum došly.

Měli jsme tam i pána, který na nás pokřikoval z dálky, a tvrdil mi, že nemůže vystoupit na mikrofon, protože jeho nadřízená je z Volného bloku, nicméně vše zakončil klasicky, že se se mnou nebude bavit a utekl. Docela těmto lidem, kteří si o sobě myslí, že jsou lepší než sympatizanti Volného bloku, přeji ten pocit, když musí poslouchat příkazy někoho, kdo za VOLNÝ blok kandiduje.

Musím se přiznat, že cesta do Plně proběhla za mírného koštování místního burčáku, ale to prý je jenom ovocná šťáva, tak to snad David Tygr morálně unese.

A zítra , tedy 5. září, máme setkání se členy VOLNÉHO bloku a poté s občany od 14.00 u místního Globusu.

Těšíme se na Vás a pokud máte čas, zde je něco o našem volebním čísle 3.

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok

Výzvy a oznámení

AKCE volného bloku