Lubomír Volný: Den s Volňáskem 6

2021-09-04 | Lubomír Volný

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Smršťující se žaludek má spoustu výhod, včetně několika, jejichž ztrátu si při postupném přibírání ani neuvědomujete, ale jejichž znovuzískávání je velmi příjemné. Ráno vaječina a šup do Volňáska směr zubbbbááááááářřřřřřř.

Péče byla velmi profesionální a k velkému Mariánkovu zklamání jsem dostal plombu, po které jsem mohl hned jíst, takže mě v Country Saloonu v Beňovech nemohl trápit tak, jak si plánoval, a vysmívat se mi nad krkovičkou, že já ji nemůžu.

Řeknu Vám, že návštěva Country Saloonu v Beňovech je odměnou, kterou by si měl jednou za čas dopřát každý masař. Jen někteří zlobivější kluci budou možná trpět, protože to je opravdový Saloon jak z divokého západu a stěny jsou ověšeny Colty, Henryovkami, Winchestrovkami, luky i šípy a já jsme si úplně představil sám sebe jako pána kluka, kdybych do takové restaurace vešel a je mi jasné, že bych trpěl strašlivou touhou si u jídla alespoň jedenkrát vystřelit anebo si aspoň na tu flintu sáhnout. Nejsem za tuto reklamu placen, ale s radostí zde chválím jak vzhled, tak bohatý výběr a dokonalou chuť. A kulinářský i zákaznický zážitek je to nejen pro masaře, je to moderní retro podnik, tak tam mysleli i na vegetariány, pokud tedy vydrží vůni grilování.

Klatovy

Klatovy nás, jak je pro poslední dny typické, uvítaly slunečnou oblohou a přiměřenou teplotou. Nejprve jsme se potkali se sympatizanty u městských hradeb a poté vyrazili ještě na přepadovku místního Tesca.

Na obou místech jsme se dnes setkali i s klasickým odporem těch "lepších" lidí, dnes zvýšeně agresivních. Klasicky postávali pár metrů od nás, arogantně se usmívali a nesouhlasně gestikulovali anebo na nás rovnou agresivně řvali.

Na výzvu k diskuzi a nabídku mikrofonu reagovali buďto zbabělým útěkem, výmluvou anebo primitivním vulgarismem. Jeden stydlivý arogant si utekl pro staršího kamaráda a ten v sobě nejprve odvahu diskutovat našel, ale když nedokázal odpovědět ani na jednu položenou otázku a musel přiznat, že ani neví, jak je vývojově stará vakcína, kterou má v sobě, tak jsme se od něj klasicky dozvěděli, že jsme všichni úplně tupí a já jsem primitiv, který míří na ty nejtupější voliče. Ano tento dvakrát mRNA otrávený hrdý student gymnázia označil všechny naše sympatizanty, voliče a členy za primitivy a sám sebe skromně pasoval do role toho jediného, který tam je inteligentní s tím, že ho nezajímají názory nějakých profesorů a doktorů, protože já mám tu drzost dívat se mu do očí.

Taková je síla propagandy a lží nejen české televize ale i korporátních médií. Tyto děti slepě "věří", jak řekl onen mladý "lepší člověk", a kdo se ptá, je pro ně "tupec".
Nikdy mě tento paradox slepé poslušnosti nepřestane překvapovat u dětí, které by měly rebelovat, ale ty naše až příliš mnohdy ze mně nepochopitelných důvodů "ovcovatí".

Nicméně na tom samém místě nám vyslovilo podporu asi 7 chlapců a dívek v téměř voličském věku, a i proto neztrácím naději ani s touto generací. Základem je rodina. A když tam to funguje, má republika pořád šanci.

U Tesca jsme pro změnu potkali superagresivního nadčlověka pizzaře, pro kterého jsme opět byli pouze podlidé a na nabídku mikrofonu i diskuze jsem se opět dozvěděl pouze, kdo jsem já, ale ani slovo o tom, proč se mnou nesouhlasí. Smutné, pokud chcete pizzu do které Vám naplive ten, který se považuje za "nadčlověka", když s ním politicky nesouhlasíte a nebo čte tyto řádky nějaký další "nadčlověk". Mít u sebe pár samolepek, tak asi neodolám a vyrobím z nadčlověkovy živnosti náš reklamní banner.

Takže děkujeme všem, kteří jste se přidali, poslali informace dále v přímém přenosu a jedeme zabojovat do Přeštic.

Přeštice

U místního Penny jsme měli naším týmem předpřipravené parádní místečko přesně pro náš autobus přijeli jsme dokonce o pár minutek dříve a tak po kontrole aparatury a výměně triček, abychom byli stále voňaví a jako ze žurnálu, jsme se přivítali s našimi sympatizanty a vrhli se do akce. Opět děkuji každému z našich reportérů za jejich živé vstupy na FB. Máme v současnosti k dispozici pro každého tři WIFI hotspoty s názvy Volňásek 1, 2, 3, kde máme heslo 123456789, a tak se můžete kdykoliv připojit a živě přenášet naše akce, DĚKUJEME.

Čekal nás i tým zástupců koalice Spolu a po našem vystoupení se nás jal zkoušet z naší důchodové reformy trestání zločinů spáchaných na seniorech. Příjemné bylo, že diskuze se vedla oboustranně ve velmi klidném duchu a mladičký sympatizant koalice spolu mi slíbil, že se poslaneckých kandidátů Spolu zeptá, proč neobstruovali prodlužování nouzových stavů a schválili přijetí pandemického zákona. Podat si ruku s příslušníkem mladé generace, který Vám oponuje a nesouhlasí s Vámi, a to vše bez osobních útoků, bylo další jiskřičkou naděje v naši mladou generaci. Upřímně doufám, že ty dotazy budou jeho poslední aktivita u těchto zločinců, a poté, co jej za jeho drzost vyloučí, vstoupí k nám, protože byl opravdu velmi sympatický, klidný a podle stisku ruky i upřímného pohledu do očí, věřím tomu, že nechce v budoucnosti ve své politické kariéře ubližovat normálním slušným lidem.

Den šestý asi zakončíme na místním rockovém koncertě; já nasucho. Pokud tam nedostaneme mnoho flákanců, tak zase zítra ahoj.

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok