Lubomír Volný: Den s Volňáskem 5

2021-09-03 | Lubomír Volný

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Dnešek začal úplně dokonale, první byl telefonát s paní učitelkou, prozatímně odvolanou z funkce ředitelky ZŠ Vraného u Kladna. Kolektivní rozhodnutí, které učinily všechny ženy lvice a bojovnice odmítající týrat děti i rodiče těchto dětí, je dokonalé. Potrestá ihned starostu i ředitelku. Mé úctyhodné a odvážné kolegyně ODCHÁZEJÍ z této školy společně s dětmi a zakládají soukromou školu!

Dokonalé rozhodnutí. Dnes máme s paní Mgr. Svobodovou domluvený rozhovor. Máte ho k dispozici na našem webu a na našich FB stránkách.

Další zážitek byl stejně dokonalý a už je zveřejněn zde na Facebooku. Provedli jsme malinkou vzpouru proti nezákonným nařízením covidové mafie a společně jsme na benzínce DALI ROUŠKY DOLŮ!

Dnešní cestovní plán: Tachov, Stříbro, Domažlice. Takže s chutí do toho, a půl je hotovo. 🙂

Jo, a ponožky jako by se dnes navlékaly samy od sebe. 🙂

Tachov

Provází nás dokonalé počasí, sluníčko nám svítí na cestu, ale nepálí, takže je příjemné teplíčko, které se dá prozatím v pohodě ustát. V Tachově na nás čekalo již 8 připravených reportérů s živými přenosy, takže naše informace se dnes budou šířit rychlostí blesku, MÓÓÓÓÓÓC DĚKUJEME. 🙂

Několik archů s podpisy i s kontakty na nové členy volebních komisí, no prostě organizační dokonalost sama, musí potěšit každého lídra. Představili jsme lídry Plzeňské kandidátky, pana Miroslava Kleisnera a jeho sekundanta z Národní Domobrany, Daniela Švába. Mirek s námi probral problematiku místních ubytoven pro zahraniční dělníky v místních montovnách a Daniel se s námi podělil o zážitek ze Švýcarska, kde byl s dětmi z gymnázia na zájezdu. Kvůli lžím české vlády zařadili od C19 čisté Švýcarsko mezi rizikové země a kvůli této lži se museli děti s úzkostmi podrobit PCR testu – jinak by se nemohly vrátit domů, protož nebyly otráveny experimentální mRNA. Na utrpení těchto dětí se podílel každý, kdo covidovou mafii podporuje vědomě či z hlouposti a nedejbože pouze z pohodlné neinformovanosti.

Jako obvykle nás poslouchali i lidé na parkovišti a věřím tomu, že si doma určitě ověří, jestli jsme jim dnes lhali, anebo naopak šířili cenzurovanou pravdu. Potkali jsme rodiče, kteří si vybojovali individuální přístup pro své děti bez omezení, nicméně za příslib toho, že nic nezveřejní. I toto je vítězství.

A nyní nástup do Volňáska a meteleskum bleskum do Stříbra.

Import afghánských "tlumočníků" je bezpečnostní riziko

Cestou se Vámi podělím o další "vítězství". Není nepříjemné mít pravdu, ale nepříjemné je, že roky říkáte to, co považujete za pravdu, Vaše informace se potvrdí, ale mediální mafie Vás zase a znovu bude označovat za lháře, přičemž o tom, kolikrát jste měli pravdu, se nikdy nezmíní. Považujme import Afghánských "tlumočníků" za bezpečnostní riziko, pro tuto zemi a měli jsme pravdu. Tento náš názor pochopitelně sdílí i profesionálové z oboru, kteří si mohou dovolit říct lidem pravdu:

Do Evropy se dostali Afghánci, kteří měli v zemi zůstat, tvrdí německý plukovník. Evakuace afghánských spolupracovníků pomocí leteckých mostů z Kábulu byla naivní. Do Evropy se totiž dostali lidé, kteří tam měli zůstat, prohlásil v rozhovoru pro německý deník Bild plukovník Thomas Sarholz. V Afghánistánu sloužil v letech 2005 až 2006.

Také jsme shlédli dvojnásobný pokus o vraždu. jehož se dopustil sadista ve slovenské policejní uniformě, který z karabiny úmyslně střelil do krku dva protestující na Slovensku. Vůbec by mi nevadilo, kdyby toto gestapácké zvíře zemřelo při následných nepokojích. Neopakujme chyby našich bratrů a sester Slováků, nenechme se zotročit!

Stříbro

Do Stříbra vedla cesta krásná a nebýt 15minutové stopky na semaforu kvůli stavebním pracím, nebyla by ani dlouhá. Na místě jsme zaparkovali náš petiční stánek Volňáska na louce a jali se šířit slovo VOLNO blokové, slovo pravé, čisté, poctivé a spravedlivé. Opět nám v tom pomáhalo 5 reportérů, kteří používali aktivně FB proti němu samotnému a vysílali vše napřímo. Opět se nám dostalo objetí, polibků i chlapáckých stisků rukou. Malinko jsme blokovali příjezdovou cestu, ale poté co jsme zavřeli na Volňáskovi dveře bylo vše ok. Řidičům jsme poděkovali za trpělivost a opravdu nás potěšilo, když se od nich ozvalo "to my děkujeme Vám". Tyto okamžiky upřímné a neplánované podpory vždy nabíjí člověka miliony gigajoulů. Také nás přišel podpořit mladý alternativní pár na cestě k šamanskému rituálu u 700 let starého dubu a pozval nás ke kolektivní meditaci. S radostí přijímám. Modlitba či meditace, pokud je upřímná skončí vždy u stejných uší.

Další na naší šňůře jsou Domažlice, tam to máme trošičku dále a tak vyrážíme. 🙂

Sednu k počítači a co nevidím. Další lživá mediální akce NATO:

Zklamaní, naštvaní a podvedení. Tálibové se na Američany zlobí za rozbitá letadla.

Musím se smát, když si uvědomím, za jak hloupoučké nás naši soupeři považují.
Nejen, že tímto přiznávají existenci dohody o předání techniky NATO do rukou muslimských teroristů, ale asi mají pocit, že nerozlišíme mediální manipulaci od informace. Nemohu se zbavit pocitu, že vše v Afghánistánu dnes kontroluje Taliban, a tak nějak si neumím představit, že by z něj unikly pro Taliban ponižující informace, kdyby nebyly součástí dohody mezi NATO, USA a Talibanem. A tak nějak mi sedí i načasování. Tato videa "neunikla" v době, kdy jsme o tomto obchodě NATO a USA informovali poprvé, tedy asi před třemi týdny, ale až dnes, když se informace o nové výzbroji teroristů nedají utajit a najednou nikoliv "jako na objednávku", ale NA OBJEDNÁVKU se objeví video, na kterém je pár poškozených strojů, z nichž některé evidentně procházely opravou nebo rabováním.
Já nevím co jste viděli Vy, ale jsem viděl profesionální video snad ve 4K kvalitě, na kterém jsme se mohli se SVOLENÍM Talibanu podívat do dvou hangárů, ve kterém byla stará, vyřazená a na náhradní díly vyrabovaná technika.

A také vím, co chtěli autoři tohoto videa, abyste si mysleli, že jste viděli. Podle nich jste měli vidět, že NATO a USA s Talibanem vyběhli a Talibanci nic nedostali, nicméně myslet si o Tálibech, že jsou to pitomci, je veliká strategická chyba. Já bych nepřítele, se kterým uzavřu dohodu, nepustil ze země bez předchozí kontroly dohodnuté protihodnoty. A věřte tomu, že Tálibové jsou zkušenější válečníci než já.

A hop, už jsou tady Domažlice.

Na Domažlické náměstí jsme dorazili v krásný podvečer a rozjeli naší diskotéku minimálně pro polovinu předlouhého náměstí tohoto krásného historického města. Smutná zpráva je, že snad více než polovina místních obyvatel se nechala “dobrovolně” otrávit mRNA jedem. 🙁

Naproti našim sympatizantům se postavil typicky se tvářící mladý pár, který svými pohrdavými úsměvy dával jsně najevo, co si o nás myslí. Tudíž jsem je již klasicky vyzval k diskuzi a klasicky jsem byl odmítnut, nicméně mi slíbili, že se dnes večer podívají na video pana profesora Turánka. Tak snad nezklamou sami sebe a své vnitří a rozmnožovací orgány. Nemusím mít pravdu i za cenu toho, že se budou za pár let tlouct do hlavy a obviňovat se z toho, že tehdy na náměstí toho idiota Volného neposlechli a na svůj slib se vykašlali. Byl bych mnohem raději, kdyby sami sobě dali šanci na kvalitní mateřství a otcovství bez jakékoliv lítosti.

Takže dnes jdeme hají už v Klatovech a zítra se na Vás těšíme právě v Klatovech a Přešticích.

Kdo poslouchá tvrdý rock – ten volí VOLNÝ blok. 🙂

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok