Lubomír Volný: Den s Volňáskem 4

2021-09-02 | Lubomír Volný, Z domova

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

První den očisty – a už se mi jednodušeji natahovaly ponožky :). Co já budu dělat s tím novým tělem, jakmile dosáhnu vysněného volebního 21kilového "odlehčení", to fakt nevím, nevím, nevím :). Asi si snad půjdu i koupit nové plavky na zimní plavkovou a saunovou bezrouškovou sezónu, kterou si díky našemu volebnímu výsledku zajistíme.

Dnes (1. září 2021) se těšíme na Nejdek, Ostrov a Karlovy Vary – Jenišov, v Karlových Varech. Zakončíme naši petiční tour po Karlovarském Kraji, plném zelených údolí a půvabných zákoutí, měst a městeček, o kterých jsem prozatím trestuhodně neměl ani ponětí.

Manipulace v médiích

Včera jsem při přípravě vysílání narazil na spoustu prakticky neuvěřitelných informací a klasických mediálních manipulací a programových zpráv – přípravných balónků (zprávy, které mají v lidech manipulací s jejich podvědomím vyvolat konkrétní pocit a připravit je na to, že absolutně nenormální věci, jsou vlastně novou normou).

Taliban nejenže má špičkové americké vrtulníky, ale umí s nimi zároveň i létat. Londýnské Timesy zveřejnily tabulku statisíců kusů zbraní, které jim USA i jejich "spojenci" zanechali na místě jako VÝKUPNÉ za odchod beze ztrát, přičemž evidentně součásti dohody byla i další klasická americká zrada: nejprve vydání přístrojů s biometrickými údaji místních kolaborantů s okupační mocí a následně i školení v používání moderních zbraní prováděných USA vojáky arabského původu a nebo USA vycvičenými vojáky, kteří při první příležitosti předvedli, koho jsme to vlastně za těžké miliardy školili a učili, jak efektivně vraždit. Poznáte je na fotkách snadno – na rozdíl od skutečných Talibanců mají prozatím pouze čerstvé, několikadenní strniště vousů.

Afghánistán není pouze prohrou NATO, je to tragická porážka všech etnických Evropanů na všech kontinentech a všech svobodomyslných věřících jakéhokoliv svobodomyslného náboženství.

Zbraně, které USA a jejich spojenci (tedy i my) zanechali muslimským teroristům budou 100% vraždit ve jménu nenávistného politického islámu právě je v ulicích měst po celém světě.

Budou sestřelována letadla, přesně ostřelovány policejní stanice, kde budou i naši policisté umírat bez šance na záchranu, protože s protitankovými řízenými střelami a nebo minometnými útoky se při jejich konstrukci nepočítalo.

Přesně toto se stane a nikdo už tomuto nedokáže zabránit. Z Talibanu vzejde nový Islámský stát, další 100% zajištěné místo pro výcvik lidských zombie, které budou žít jen proto, aby mohly umřít při tom, když Vás budou vraždit.

Kdo se na tuto novou realitu nepřipraví, zemře, zemřou i mnozí z těch, kteří připraveni budou, ale ti budou mít alespoň šanci. My chceme, aby naše republika i její majitelé, občané, na tuto novou, již vyhlášenou válku byli připraveni..

Nejdek

Spojení s paní ředitelkou z Vraného u Kladna, odvolanou za odvahu netýrat děti, bylo navázáno a předali jsme kontakty na paní Mgr. Elišku Hartlovou, volebního lídra Volného bloku v Jihočeském kraji, která bude pomáhat v boji s covidovým psychopatem, starostou Vraného, který zde šikanuje učitelky.

V Nejdku bylo posléze nádherné počasí a na místním roztomilém náměstíčku s umělou strouhou jsme opět sebrali množství podpisů k petici VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování, podělili se o poslední informace a vše jsme zakončili dokonalou křupavou kachnou v místní vietnamské restauraci jednoho z našich sympatizantů. Thajska omáčka byla dokonalá a i díky ní jsme zvládli oběd bez přílohy, protože se těším na své první volební "procento". A už frčíme směr Ostrov nad Ohří.

Nedá mi to abych nekomentoval i další šílenosti dnešní doby, jako je například to, že EU fašistická unie chce zlikvidovat výrobu nových aut levnějších než 500 000 Kč. Víte, ono je to vždycky takto v každé totalitě, nejdříve Vám zdraží auta, potom Vám zdraží elektřinu. Následně zavedou spotřební daň na elektriku do aut, které bude nelegální nabíjet jinak než s daní, a nakonec zjistíte, že je to přesně tak, jak plánují psychopati velkého resetu: nedostanete se nikam, kam sami nedojedete nebo nedojedete na koloběžce. Pokud si totiž někdo myslí, že psychopati z Bruselu budou mít někdy problém zakázat kola, tak se krutě mýlí.

Ostrov nad Ohří

U TESCA nám bylo krásně, sluníčko svítilo, výborná nálada a dva mladí kloučci, asi tak 14–15 let, kdy jeden se schovával "fikaně" za druhým a "nenápadně" si nás fotil nebo natáčel, přičemž na klasickou pozvánku do diskuze reagovali také dnes již klasickým útěkem. Klasická objetí, polibky a podání rukou doplnila i shoda s místními někdějšími voliči KDU na tom, že dnes již nemůže žádný Písma znalý křesťan podporovat strany, které adorují klanění se Šelmě. Děkujeme Ostrované a vyrážíme směr Karlovy Vary.

Karlovy Vary

Do Karlových Varů jsme dojeli za asistence policejního vozu, o kterém nemůžeme s určitostí potvrdit ani, že nás měl chránit, ani že nás měl hlídat, ale je to zajímavý pocit být pod neustálou policejní kontrolou. Asi se jinak nic policejně zajímavého v Karlovarském kraji neděje, když můžeme mít celý den vyčleněnou hlídku pouze pro sebe.

U Globusu nás čekali naši fanoušci, včetně místní pediatričky, která určitě nikdy žádné dítě experimentální mRNA vakcínou neotráví, i kolegyně, učitelka, hrdinka s manželem, která je jednou z 10 na škole se 72 učiteli a učitelkami, která odmítla otravu mRNA a je vystavena nezákonné šikaně ze strany fašistické ředitelky školy. Děkujeme Vám za Vaši odvahu! Právě lidé jako Vy, milé dámy, vejdou do historie jako spasitelky tohoto národa.

Měli jsme celkem 7 přímých vstupů na FB od sledujících a opět jednoho zbabělce, který dokázal jen zbaběle vykřikovat z povzdálí a na diskuzi neměl ani argumenty ani odvahu. Možná mu ji už sežrali usazeniny mRNA otravy v jeho mozku nebo ty v jeho varlatech.

Ani tento pán není náš nepřítel a i pro tohoto pána připravíme národní program obnovy pro všechny se zdravím poškozeným experimentální mRNA vakcinací.

Dneškem se prozatím loučíme s Karlovarským krajem, ve které jsme poznali spoustu odhodlaných milovníků přirozené lidské svobody a přímé demokracie, s lidmi, kteří chtějí zůstat lidmi a nehodlají se nikdy stát genetickými experimenty nadnárodních korporací vedených psychopaty a zločinci.

Určitě se pokusíme do tohoto kraje vrátit někdy s Mariánkem jako turisté, protože jsme tady viděli přemnoho zajímavého, na což jsme ale měli pramálo času. Krásná je naše země! Krásní jsou naší lidé! A za obojí stojí za to bojovat.

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok