Lubomír Volný: Den s Volňáskem 3

2021-08-31 | Lubomír Volný

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Ahoj kamarádi a přátelé, dnešek nás probudil v chaloupce deštěm a zimou. Už aby tady bylo babí léto :).

Vše ostatní by probíhalo jako obvykle, nebýt toho, že bylo třeba učinit zásadní rozhodnutí no a tak učiněno bylo.

CO KILO TO PROCENTO 🙂 Začínáme na pěkných 155 Kg a uvidíme, co s tím preventivní příprava na chřipkovou sezónu udělá :). Nebojte se, nebudu šílet, půjdeme do toho, jak už máme ve VOLNÉM bloku ve zvyku – v klidu, pohodově a s láskou a respektem k vlastnímu tělu. Takže se už můžeme těšit na dvouciferný výsledek :).

Pojedu podle zásad dělené stravy a možná bude i nějaký ten pohyb, zejména asi útěk před trenérem.

Kynšperk

A máme za sebou Kynšperk u místního Penny. V obchodě udělena pochvala jedné odvážně a volně dýchající ženě a otázka paní vrátné, "Kde máte roušky?", byla zodpovězena pravdivě a slušně, "na háku”.

Náš petiční tým tam byl už hodinu předem a získal přes 100 podpisů. Přišlo za námi několik lidí ze sousedních domů, kteří slyšeli naše projevy i přesličné zaměstnankyně místního obchodu a při focení nám dali krásnou TROJKU, protože budou společně s námi volit číslo 3 – VOLNÝ blok. Naši voliči jsou všude, kde se zastavíme, všude kde se podíváme, i proto má tato republika pod ochranou prozřetelnosti stále šanci jít po té správné cestě a NEKLANĚT SE PŘED ŠELMOU.

Kraslice u Billy byly dokonalé, spousta nových lidí i nerozhodnutých voličů, kteří po našem vystoupení mají jasné volební číslo 3 :). Padly zásadní otázky, proč VOLNÝ blok, a ne třeba Trikolora anebo Okamura. Naše odpověď byla vždy stejná:

Nikdy se nepostavili po našem boku, když nás vyváděli ze sněmovny, nikdy si s námi solidárně nesundali roušky a nikdy společně s námi neblokovali sněmovnu, když se jednalo o zákazu domobran, pandemickém zákoně, prodlužování nouzových stavů, protože na rozdíl od nás už prokázali, že své volební programy nikdy nebudou prosazovat za cenu vlastního utrpení.

Sokolov

V Sokolově jsme začali setkáním s místními Piráty, kteří chtěli fotku i za cenu flákance, a tak jim bylo vyhověno :). Netuším, k čemu chtěli i podpis, snad nenajdou někde můj podpis na místě vypáleného uprchlického tábora. Kluci jsou u Pirátů údajně proto, že se jim líbí pirátská svoboda, bohužel vůbec netuší, že to už je vějička minulosti a celá Pirátská strana je ovládána lidmi, kteří tady nechtějí v budoucnosti ani je a už vůbec ne jejich děti. Zajímavé bylo, že jsme se shodli jak na vakcinaci, tak na imigraci, takže opravdu netuším co ty kluky vede k takovému sebevražednému postoji. Policie české republiky, nás vykázala na náměstí, tak jsem ji s radostí poslechli a přemístili jsme podle jejich pokynů naše petiční místo VOLŇÁSKA na náměstí, což se zase nelíbilo místnímu zastupiteli za STAN, kerý nás promptně udal městským strážníkům. Takže díky aktivnímu blbci, který je jak známo horší než třídní nepřítel, budeme zřejmě opět zaměstnávat až ústavní soud, tak aby se ukázalo, že jsme zase měli pravdu :).

Smutné bylo pouze to, že tým městské policie skládající se ze dvou žen a jednoho muže neměl odvahu vyslechnout si naše informace a s “lepšolidním” úsměvem na tváři odkráčel z náměstí. Tyto oběti vakcinační mafie z řad mužů a žen v uniformách mě obzvláště mrzí, protože proti nim je pochopitelně veden tento biologický útok jako proti prvním. Když potřebujete zničit stát, musíte jej nejdříve připravit o jeho uniformy. Škoda, že si to mnozí z těch našich uniforem neuvědomují.

Rozšířili jsme tedy opět informace od profesora Turánka každému, kdo byl ochoten naslouchat, posbírali jsme další podpisy a fičíme směr Chodov, kde pro dnešek končíme..

Chodov

Už jsme dorazili do Chodova a tady je nálada jako obvykle výborná. Navštívili nás i místní 10tiletí, 11tiletí rošťáci na kolobrdnách a snažili se mermomocí upoutat naši pozornost, což se jim podařilo, a vykoledovali si tím úkol nastudovat si, jaký je rozdíl mezi vakcínou a očkováním, s tím, že je z toho za pět minut vyzkouším a pokud to nebudou vědět, dostanou flákanec. Než jsem dokončil přednášku byli pryč, což mě mrzí, protože jsem si chtěl otestovat, jak své pedagogické tak běžecké schopnosti v případě, že by učivo nezvládli a pokusili se mi ujet :).

Od našich Lvic z Prahy přišla informace, že poštou přišlo k petici VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování dalších 2132 podpisů. My jich v autobuse máme asi tak 1200 a další jsou na cestě, takže psychologická meta 30 000 podpisů se blíží :).

Teďka už míříme náherně zeleňoučkým Královehradeckým krajem na naši chaloupku a mooooc se těšíme na dietní večeři z kila krkovice, polníčku a rukoly :).

Těšíme se na Vás zde:

Středa 1. září 2021

12:00 Nejdek, náměstí Karla IV.
14:00 Ostrov, Tesco
16:00 Jenišov - Pod Rohem, u Karlových Varů, Globus Hypermarket, Obchodní 30

Mějme se krásně a NEDEJME SE!

Prosíme, přijďte a přiveďte i své přátele.

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok