Lubomír Volný: Den s Volňáskem 2

2021-08-31 | Lubomír Volný, Z domova

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Další večer v cizí posteli, snídaně ze vzduchu, bez kávy a nástup do Volňáska za doprovodu Disturbed a jejich verze Sound of Silence, která mě hodně bere, stejně jako verze od Pentatonixu.

Mariánek dnes nemusel ani křičet, ani hrozit hrnkem vody. Nějak (neobvykle) jsem vstal dobrovolně, a tak měl můj nejoblíbenější ze starých protivných dědků dnes méně infarktových stavů.

Teďka musí Peťa, jeden z našich skvělých řidičů, nahodit všechny systémy našeho speciálního vozidla Volňáska, zapojit elektrické okruhy, odklidit těla těch, kteří se do něj chtěli v noci bez povolení dostat, připojit tiskárnu, počítač, spustit internet, popustit uzdu fantazii, té síle která nám dodává touhu i sílu, uvědomit si opět, že moc to jsme my, a vyrazit šířit pravdu mezi lidi obelhávané katem, který na rohu o morálce káže.

Takže podtrženo a sečteno: Ráno je v normě a právě nyní frčíme směrem až do Aše.

Takže Aš a v Aši nádherné překvapení. Celkem tři ženy hrdinky, zaměstnankyně místního Tesca i členka městského týmu prevence kriminality, nás přišly podpořit a podepsat naší petici. DĚKUJEME!

Aš je větší město než jsem si představoval a jak jej projíždíme, připomíná mi svými kopci San Francisco, akorát bez oné slavné tramvaje. Tady se asi nevyplatí opít se v hospůdce na dolním konci, a přitom bydlet na horním konci, ale zase když by jeden chodil za děvčetem na horní konec z toho dolního, tak to by už musela být láska jako řemen na doživotí do konce života.

Lži na ČT a spol.

Právě jsem se dozvěděl, že na ČT říkali, že nás na festivalu na Letné bylo jen pár set, ale Okamura, že prý měl v Ostravě tisíce lidí. Musím se smát, jak nepokrytě padají i ty poslední zbytky soudnosti a s jakou chutí dnes ČT podporuje ty, kteří nejsou pro covidovou mafii vůbec nijak nebezpeční.

Další zpráva je o tom, že naše lvice právě ve sněmovně odevzdaly naše petice proti experimentům na dětech, aktuálně s 23 277 podpisy, což ale není konečné číslo, protože podpisy sbíráme až do jednání před sněmovním petičním výborem.

A nyní už si to šupajdíme do Františkových Lázní

Ještě než jsme dojeli do Františkových Lázní jsme se zastavili na kávičku na benzince v Hazlově, kde jsme udělili pochvalný certifikát obsluze za odvahu VOLNĚ dýchat a tím dávat i správný příklad klientům. Před odjezdem jsme měli spoustu dalších podpisů pod naší petici. Úžasný byl tatínek s dcerou, který se nás zeptal, jestli může naši petici odnést k podpisu i své manželce do auta.

Takže Františkovy Lázně, Lidl a pak oběd v hospůdce Bílá Labuť u Sepéšiho šraňků.

V Lidlu jsme provedli inspekci ministerstva VOLNÉHO dýchání, udělili pochvaly a dle pokynů tyrana trenéra jsme nakoupili ovoce, zeleninu i nějaké to masíčko.

Z hospůdky Bílá Labuť poté vyběhla milá slečna a pozvala nás k nim na oběd s tím, že to je místní odbojové centrum proti vládní zlovůli a covidové mafii. Přivítání bylo opravdu srdečné, jak se na odbojovou centrálu patří a klasická česká i moravská jídla byla naprosto dokonalá. Všem normálním lidem moc doporučuji tuto dokonalou retro zastávku. Je to jako cesta strojem času do doby, kdy u nás vše bylo normální.

Co bylo smutné, byly příběhy lidí, které zaměstnavatelé v Německu dotlačili do „dobrovolné“ genové terapie, a příběh páru sousedů, který se ve stejný den otrávil mRNA jedem, ve stejný den z něj onemocněli a ve stejný den společně zemřeli a také další tragédie způsobená otravou mRNA, kdy místnímu občanovi zemřela jeho o 16 let mladší manželka asi 2 měsíce po vakcinaci.

Cheb a Mariánské Lázně

Potěšeni podporou a pozitivním přijetím i smutní z ostatních zpráv vyrážíme směr Cheb a Mariánské Lázně.

V Chebu jsme rozjeli naši diskotéku a po jejím konci jsme prodiskutovali s místními sympatizanty vše, co je zajímalo. Dnes poprvé jsme se setkali i s nesouhlasem, který projevili místní „pirátci“ zdviženými prostředníčky při projíždění okolo našeho autobusu. Na naši výzvu o diskuzi reagovali typicky „pirátsky“ – útěkem.

Naší poslední zastávkou jsou dnes Mariánské Lázně.

Uvažujme o změně časování naší kampaně s tím, že budeme dopoledne trénovat a za Vámi vyrážet až později po práci.

Mariánské Lázně jsme se rozhodli přenášet v přímém přenosu a evidentně jsme udělali dobře.

Na místě na nás čekali nejen naši sympatizanti, lidé kteří nás chtěli osobně pozvat a Josef Skládaný, autor Volného songu „Nejsme na kolenou“ ale bohužel také dva provokatéři, kteří systematicky narušovali průběh naší petiční akce, a snažili se vyvolat konflikt. Nicméně my jsme si příliš dobře vědomí toho, nakolik naši političtí soupeři stojí o násilí na jakékoliv naší akci a rozhodně jim nehodláme plnit jejich vlhké sny. Děkuji moc všem sympatizantům za to, jak bravurně a s klidem jsme se přes tyto zřejmě řízené a účelové provokace přenesli.

Antipatie PROJEVOVANÉ TÍM NEJPRIMITIVNĚJŠÍM způsobem, výzvy k násilí i hrozby použitím střelné zbraně nejsou v našem repertoáru, takže za mne se jednalo o cílenou a řízenou provokací, která bude mít možná ještě i mediální dohru. Vysílání provokatérů na mírumilovné akce, kde mají za úkol chovat se v rozporu se zákonem či dobrými mravy je typickou ukázkou tzv. aktivního opatření tajných služeb.

Takže den 2 s Volňáskem je téměř za námi. Ještě živý vstup, dojet se opět vyspat v cizí posteli, zregenerovat, co se dá a zítra a nyní se na Vás těšíme zde:

Úterý 31. srpna 2021

11:00 Kynšperk, Penny Market, Chebská 897/30
13:00 Kraslice, BILLA, Resslova 1810
15:00 Sokolov, Zmrzlina OD Ural, Karla Havlíčka Borovského 1927
17:00 Chodov, Restaurace Sparta, Husova 1064

Středa 1. září 2021

12:00 Nejdek, náměstí Karla IV.
14:00 Ostrov, Tesco
16:00 Jenišov - Pod Rohem, u Karlových Varů, Globus Hypermarket, Obchodní 30

Mějme se krásně a NEDEJME SE!

Prosíme, přijďte a přiveďte i své přátele.

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok