Lubomír Volný: Den s Volňáskem 1

2021-08-30 | Lubomír Volný

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Lubomír Volný: Den s Volňáskem 1

Že by probuzení po našem festivalu na Letné bylo nebolavé, to nemohu říct. 🙂

Sice jsme měli štěstí a stihli jsme v pražském hostelu bazén i saunu, ale ty kila jsou znát, nebudu Vám lhát. Na druhou stranu jako vždy, energie tisíců polibků, podaných rukou a objetí vyrovnává poměr sil a umožňuje nejen vstát, ale i fungovat.

Letná byla dokonalá co se týká atmosféry a nálady i všudypřítomné pozitivní energie. Výborný byl i program a nasazení vystupujících i publikum oslavující svobodu. Na trojku nám vyšla i organizace (my se polepšíme) a odhadovaný průchozí počet účastníků 15 000 s vrcholem 10 000 mě nechává vystaveného útokům těch, kteří se mě budou výsměšně ptát , kde je mých 100 000 vlastenců? Nicméně poté, co jsme projeli republikou a zjistili, co lidi a trápí, jaké mají informace, co očekávají od budoucnosti a jak se na věci dívají, jsem celkově velmi, velmi spokojen.

Náš FESTIVAL SVOBODY na Letné tajila všechna média, včetně Parlamentní listů. Facebook nám blokoval všechny pozvánky, kupodivu nám ČT nedělala několikaměsíční reklamu jako milionu chvilek nenávisti k demokracii a celkový popis nálady v té části společnosti, která nepodlehla masáži farma mafií zkorumpované vlády, opozice a médií, lze popsat jako směs odhodlání a chuti bojovat se strachem, pocity bezmoci a zoufalství. A tak strachu o děti a jejich zdraví, o svobodu, o budoucnost i strachu z odebírání dětí, ztráty zaměstnání, bezdomovectví a všeho , co je globální covidová mafie schopná použít proti nám svobodomyslným demokratům.

A proto nám vystavuji za účast pěknou dobrou a celkově hodnotím Letnou jako dokonalou CHVALITEBNOU, což nám dává prostor k vylepšování. Jsem nadšen, že informace o naší akci pronikly přes cenzuru tichem až k těm 15 000 lidí, kteří za námi přišli na Letnou alespoň na chviličku.

Letná vyslala jasný signál. VOLNÝ blok spojuje a dává šanci nám všem pocítit opět sílu svobody a sílu společenství lidí, kteří mají jasno v tom, že politikům se nevěří, politici se kontrolují.

Nebudu tajit, že Vaše důvěra je příjemná věc, ale zároveň Vás opět prosím i o kontrolu, protože bez ní bude v politice degenerovat i VOLNÝ blok. Nejen my jako Vaši zastupitelé, ale ani Vy jako ti, kteří nám dali hlas, nesmíme usnout na vavřínech a stát se další z obětí reálné politiky. Předem Vám za Vaši kontrolu děkuji a TĚŠÍM se na ni.

V neděli 29. srpna jsme měli lehčí program, udělali jsme celkem tři zastávky V Rakovníku, Krušovicích a Novém Strašecí a jako kontroloři našeho ministerstva VOLNÉHO dýchání jsme provedli celkem 14 inspekcí, rozdali jsme celkem 7 certifikovaných pochval za nenošení roušek jak zaměstnancům, tak i klientům mnoha společností, udělili několik proseb o jejich odložení, poobědvali ve skvěle vedeném motorestu u Lípy v Krušovicích a naplánovali další odvetné akce.

Vyšlo nám to přesně tak, jak je uvedeno na konci tohoto příspěvku.
Dostal jsem mnoho výzev, abych zrealizoval včera započatou akci „co kilo, to procento“. Do plavek jsem to letos už nestihl, a tak mi to pořád vrtá hlavou. No, za chvilku se půjdu vyspat a třeba to vrtat přestane.

Děkuji ještě jednou všem organizátorům a vystupujícím i účastníkům našeho FESTIVALU SVOBODY a občanské Síly na Letné a moc se těším na další dny s Volňáskem a s Vámi v ulicích našim měst, městeček i vesniček. Všude kde nás uvidíte u sebe v obchodě, na benzince, v restauraci nebojte se přihlásit o pochvalný certifikát za nenošení roušek a pokud Vás v práci týrá nějaký ten Covidista nebojte si říct o pochopení a naději, protože i proto tady jsme a jezdíme.

Lubomír Volný, někde v lesích Středočeského kraje.

Náš nejbližší program

Viz zde podrobně.

Pondělí 30. srpna 2021

11:00 Aš, Tesco
13:00 Františkovy Lázně, Lidl Americká 336/44
15:00 Cheb, Tesco, ul. Pražská
17:00 Mariánské Lázně, Kik, Chebská 731/15

Úterý 31. srpna 2021

11:00 Kynšperk, Penny Market, Chebská 897/30
13:00 Kraslice, BILLA, Resslova 1810
15:00 Sokolov, Zmrzlina OD Ural, Karla Havlíčka Borovského 1927
17:00 Chodov, Restaurace Sparta, Husova 1064

Středa 1. září 2021

12:00 Nejdek, náměstí Karla IV.
14:00 Ostrov, Tesco
16:00 Jenišov - Pod Rohem, u Karlových Varů, Globus Hypermarket, Obchodní 30

Přijďte si pohovořit s Lubomírem Volným, Marianem Bojkem a dalšími lídry Volného bloku na závěrečném meetingu ve středu 1. září od 16:00 hod. u Globusu.

S Volným blokem budeme zase volní!

Prosíme, přijďte a přiveďte i své přátele.

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok