LGBT, desítky variant pohlaví, duhové „rodiny“, Prague Pride: Co na to říká VOLNÝ blok?

2021-08-15 | Z domova

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Víte, co je LGBT? Je to spektrum sexuálních a genderových identit (LGBT: lesby, gayové, bisexuálové a transgender osoby). A podle některých expertů LGBT komunity existuje až 40 variant pohlaví! Co na to říká VOLNÝ blok?

Volný blok jasně říká, že pohlaví jsou dvě, a že je dáno biologicky, nikoli sociálně. V praxi to znamená, že respektujeme zákony přírody, respektujeme to, že se rodíme buď jako muži nebo jako ženy. Odmítáme, aby kdokoli vnucoval nám a zejména našim dětem, že si pohlaví a sexuální orientaci můžeme vybrat z několika desítek variant. Tak to není. S pohlavím i sexuální orientací se rodíme.

  • Volný blok odmítá, že je normální cítit se v lednu jako bílý heterosexuální muž a v únoru se prohlašovat za černou lesbu.
  • Volný blok také naprosto zásadně stojí za tím, že manželství je svazkem muže a ženy a nikdy nebude hlasovat pro cokoli jiného.
  • Volný blok udělá všechno pro to, aby byly v tomto duchu předávány vědomosti dětem ve školách. A aby v rámci takzvaných výukových programů na školách nepůsobili aktivisté, kteří propagují desítky různých pohlaví, popírají biologickou danost pohlaví, propagují pohlaví jako sociální konstrukt a protlačují výchovu dětí stejnopohlavními páry.

Pokud si myslíte, že přeháníme a strašíme, není to tak. Například v těchto dnech v Praze probíhá Prague Pride. Její ředitel se nám snaží vnutit, že LGBT+ lidé jsou v České republice občany druhé kategorie. Za peníze nejen soukromých firem, ale hlavně daňových poplatníků, tedy za peníze z fondů Evropské unie, Ministerstva kultury, Hlavního města Prahy, Městské části Prahy 1 i České pošty se zde lobbuje za manželství stejnopohlavních párů a, pozor, například za takzvané duhové rodiny. Nevěříte? Podívejte se na stránky Prague Pride. Je zde rodičovská přípravka pro modely gay a lesbických rodin, je zde rodičovský manuál Ona a Ona plánují rodinu aneb jak jít štěstí naproti.

Za Volný blok mohu prohlásit, že nikdy nepřipustíme, aby mohly být v České republice právními rodiči dvě ženy nebo dva muži.

Jako možnosti početí uvádí tato příručka mnoho typů inseminace, které dopodrobna popisuje a na Prague Pride Vám poradí, která je nejlepší, Tento materiál byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky. Tedy úřadu, ve kterém je premiér Babiš.

Co dále Prague Pride nabídne?

Vám nic. Vy už víte, že dítě do rodiny obvykle nepřichází prostřednictvím inseminace či náhradní matky i to, že se novorozenci nekupují z pronajaté dělohy. Ale možná to dosud neví Vaše děti. A tady pozor. Prague Pride nabízí besedy na školách. S dětmi od třinácti let tam diskutují témata sexuální orientace, sebepřijetí a přijímání jinakosti. Na stránkách Prague Pride si můžete přečíst, jak neziskové organizace šíří na základních školách queer filmy, což jsou filmy o lidech, kteří nejsou heterosexuálové.

Autorka píše, že navštívila třicet osm základních škol. Libuje si, že například osmáci z pražské základky ji překvapili znalostí gay klubů. A podivuje se nad tím, že se najdou děti, které neví, jak se jmenuje svazek dvou žen nebo dvou mužů. Součástí těchto přednášek je pouštění filmů, kde si například dva kluci dávají pusu, nebo se ve třídách hlasuje jako v Poslanecké sněmovně. Po řádné masáži děti hlasují, zda by byly či nebyly pro manželství pro všechny. A celá reportáž z turné po základních školách končí zvoláním: ještě více queer příběhů do škol! Mimochodem, queer filmy do škol podporují Ministerstvo kultury, Státní fond kinematografie, Hlavní město Praha a Česká televize.

Pokud dostane Volný blok od občanů důvěru, udělá všechno pro to, aby o tom, jaká neziskovka a s jakým programem může vystoupit před naše děti, rozhodovali zásadně rodiče. Protože naší politikou je, že škola učí, ale vychovává rodina.

Co dělá dosavadní vláda?

Chci upozornit, že tomuto pochodu LGBT lobby naší společností léta přihlíželi a přihlížejí vlády České republiky, vláda Babišova, Sobotkova, Nečasova i Topolánkova, i ministři školství ze všech politických stran. Ať už Vám na náměstích před volbami říkali cokoliv.

Tato situace se ale netýká jen naší země. Zabránit aktivistům LGBT, aby ovlivňovali děti a mládež do osmnácti let, chce Maďarsko. Tvrdě se staví proti trendu prosakování LGBT aktivit do škol, které dnes pozorujeme všude v Evropské unii. LGBT aktivity se ve školách objevují navzdory všem smlouvám o Evropské unii i navzdory Evropské listině základních práv. Ta říká, že určovat vzděláni nezletilých je právem rodičů, že vzdělání má být v souladu s jejich filosofickým, náboženským a pedagogickým přesvědčením. Ze současné legislativy vyplývá, že do rodinného práva se Evropská unie jednotlivým státům vměšovat nesmí. Přesto to prostřednictvím evropských fondů a financováním neziskových organizací dělá.

Chceme-li ochránit naše děti, je jedinou možností CZEXIT. A volit Volný blok.

Hana Lipovská, Volný blok

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok

Výzvy a oznámení

AKCE volného bloku