Ke kadeřníkovi nebo na masáž s negativním testem

2021-06-23 | Z domova

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Dne 6. dubna 2021 jsme byli informováni, že až se stav zlepší a bude možné otevřít některé další služby, počítá se s možností prokazovat se negativním testem na koronavirus. Na tiskové konferenci jednání vlády to řekl ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO). Týká se to například kadeřnictví a dalších služeb péče o tělo, které budou podle něj v první vlně dalšího uvolňování.

„Jakmile se stav zlepší natolik, že bude možno postupně uvolňovat i další aktivity a služby, tak s testováním se počítá a i s možností mít jak antigenní test, tak PCR. Antigenní test bude platit kratší dobu, PCR delší," řekl Blatný.

Původně ministerstvo zdravotnictví avizovalo, že náhradu za PES představí pověřená hlavní hygienička Pavla Svrčinová do Velikonoc. Před velikonočním víkendem ale Blatný řekl, že dokument čeká na stanoviska odborných skupin, ale že je ve velmi pokročilém stadiu přípravy.

Zdroj: Novinky.cz, 2021-04-06

Z diskuze

Už na podzim jsem zde psala, že největší byznys covidové totality je testování. Takže oni nám ty testy doslova narvou za každou cenu. Lidé se testují ve firmách, testují se soukromě pomocí testů co si kupují. Teď se budou ještě muset nechat testovat, aby mohli jít třeba na masáž nebo se nechat ostříhat, atd., Lidi otevřete konečně oči, toto je předem promyšlené... Osobně se cítím vládou vydírána, když se mám nechat testovat, abych se mohla nechat ostříhat. Každopádně to vyřeším jako už během covidové totality několikrát, prostě se půjdu ostříhat ke kamarádce k ní domů a vládě ukážu vztyčený prostředník! Ale tady jde o princip... Co vše si ještě necháme líbit?

Tak to vidím tak že si naše ekonomika sáhne opravdu až na své dno – už vidím jak se lidé nechávají testovat aby mohli jít ke kadeřníkovi nebo na masáž!

Je to postupná příprava na povinný covid pas, který podle vlády budeme muset mít, ať půjdeme kamkoli. Tedy totální kontrola.

Jaké řešení má VOLNÝ BLOK?
 • VOLNÝ BLOK bude prosazovat listinu základních práv a svobod.
 • VOLNÝ BLOK nebude testovat bezpříznakové zdravé dospělé a děti.
 • VOLNÝ BLOK přizve k řešení situace ty nejlepší odborníky.
 • VOLNÝ BLOK zajistí osvědčenou kvalitní prevenci pro každého (Ivermektin, Isoprinosine a další).

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

 1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
 2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
 3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
  Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

 • Změňte název článku.
 • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok