Kdo zvítězí v dívčí volební válce v Praze?

2021-07-16 | Volby, Z domova

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Praha většinou mívá ve volbách velmi specifickou roli, a proto i výsledky v naší metropoli bývají výrazně odlišné od jiných měst. V říjnu 2021 nás čekají důležité volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Tentokrát proti sobě na kandidátkách politických stran stojí mnoho žen. Zažije tedy Praha politickou "dívčí válku"?

Jana Bobošíková za VOLNÝ blok

VOLNÝ blok, jehož nejvýraznější postavou je poslanec Lubomír Volný, přišel v hlavním městě s někdejší europoslankyní a televizní moderátorkou Janou Babošíkovou.

Ing. Jana Bobošíková je česká ekonomka, redaktorka, moderátorka, poslankyně Evropského parlamentu (2004-2009), zakladatelka strany Suverenita-blok Jany Bobošíkové (dnes VOLNÝ blok), autorka řady knih, čestná předsedkyně spolku Lidice Memory, prezidentka Institutu svobody a demokracie, a především manželka a matka dvou skvělých dcer.

Její soupeřky

Kandidátku koalice Spolu vede předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová. Na druhém místě je starostka Prahy 2 a poslankyně za ODS Jana Černochová.

Koalice Pirátů+STAN nasadila Olgou Richterovou.

Sociální demokraté mají v čele pražské kandidátky svoji místopředsedkyni a ministryni práce a sociálních věcí Janu Maláčovou.

Komunisté přicházejí s nabídkou „osvědčené soudružky učitelky“ a bývalé poslankyně Marty Semelové, která patří k radikálnímu křídlu strany.

Zdroj: reflex.cz, 2021-07-14

Poznámka VOLNÉHO bloku

Můžeme si být téměř jistí, že pokud média budou vůbec o VOLNÉM bloku a Janě Bobošíkové psát, bude to v negativním kontextu. Anebo předem vybrané "nadějné" protikandidátky Jany Bobošíkové budou vyzdvihovány a protěžovány, zatímco jméno Jany Bobošíkové bude vynecháváno a opomíjeno. Volby tedy můžeme zvládnout jen s vaší masivní pomocí.

VÝZVA VOLNÉHO BLOKU
 • Ke svobodě můžeme jít pouze společně a s vaší masivní pomocí.
 • Prosíme, sdílejte všechno, všude, všem a všemi způsoby.
 • Přivádějte další a další.
 • Jakoukoli pomocí pomáháme nám všem! Děkujeme za vás!
 • Co si zvolíme, to budeme mít!

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

 1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
 2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
 3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
  Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

 • Změňte název článku.
 • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok