Jourovou vyrazit! Volný se s tím nepáral.

2021-10-02 | Z domova

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Poslanec Lubomír Volný se s tím nemazal. Českou eurokomisařku Věru Jourovou by prý vyhodil. Zásadním cílem EU podle něj je vyměnit stávající obyvatele za migranty.

Volby do Poslanecké sněmovny odstartují již za týden a poslanec Lubomír Volný, lídr Volného bloku, věří, že po boku s Janou Bobošíkovou, Hanou Lipovskou a dalšími lidmi volby vyhraje. Věří, že mu volby vyhraje i téma migrace. Stejně jako šéf hnutí ANO Andrej Babiš se Volný inspiruje u maďarského premiéra Viktora Orbána.

„Orbán zachránil EU možná až před třemi miliony migrantů. Udělal tehdy správně. Litva a Lotyšsko teď staví ploty a jsou podporovány,“ řekl Volný během vysílání CNN Prima News.

Aby ukázal, že má k Orbánovi blízko, volá po vyhazovu české eurokomisařky Věry Jourové z Evropské komise. Jourová Orbánovu vládu dlouhodobě kritizuje.

Evropská unie si podle Volného vymýšlí, když tvrdí, že existují klimatičtí uprchlíci, kteří prchají ze svých zemí, jelikož se v nich kvůli změnám klimatu nedá žít. Podle Volného jde jen o konstrukci, která má zakrýt jediný cíl. Vyměnit obyvatelstvo EU.

„Klimatický uprchlík je falešný neexistující pojem, který si vymysleli liberální demokraté. ... Evropská unie tu je, aby vyměnila etnické Evropany za nové Evropany,“ vypálil Volný.

„Neexistuje globální oteplování, které by bylo ovlivnitelné člověkem, krom jaderného konfliktu. Green Deal už tu je. Zdražily se nám energie, máme tu odporné větrníky, které zabíjejí ptáky. Příští rok bude energie zase dražší. Green Deal je ekobyznys globálních firem, chudí všechno zaplatí a bohatí to zinkasují,“ dodal.

Zdroj: parlamentnilisty.cz, 2021-10-01

Co si ve volbách 2021 zvolíme, to budeme mít!
Volte č. 3 – volte VOLNÝ 3lok – volte svo3odu.

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok