Jana Bobošíková: Islám? V Česku ne. LGBT aktivisté také zapláčou.

2021-07-24 | Z domova

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jana Bobošíková promlouvá do české politiky za politickou stranu VOLNÝ blok. Vidí totiž zásadní problémy, které jí nedovolují spát, nenechávají ji v klidu a hodlá zakročit. Podle vlastních slov se nezdráhá čelit ani problémům, kterých se ostatní politici bojí jako čert kříže.

Jana Bobošíková ve videu uveřejněném na serveru YouTube na prvním místě zdůraznila, že Česká republika musí vystoupit z EU, protože ať už evropské společenství projde jakoukoli reformou, podle Bobošíkové to nikdy nebude reforma k lepšímu, nýbrž jen k horšímu:

„Brusel utahuje šrouby a stále více ovlivňuje a prodražuje naše životy.“

Proto czexit považuje za naprosto nevyhnutelný:

„Takže ani Brusel, ani Moskva, ale Praha. Prostě suverénní Česká republika, kde vládnou čeští občané, nikoli Brusel a zahraniční neziskovky.“

Jakožto jedna z volebních lídrů Volného bloku je Jana Bobošíková toho názoru, že Česko by se mělo chránit před vlivem zahraničních neziskových organizací tím, že všem nařídí, aby veřejně sdělily, kdo je financuje:

„A budete se divit, až zjistíte, odkud tečou peníze např. do organizace Limity jsme my, která masivně tlačí na zastavení těžby uhlí na našem území. Takže musíme přijmout zákon o ochraně České republiky před skrytým zahraničním vlivem."

Do třetice se Bobošíková chce vypořádat s islámem a s pomocí zákonů zabránit sňatkům s nezletilými, zamezit mnohoženství:

„Nechceme vraždy ze cti, nechceme kamenování, bičování, nechceme ostrakizaci homosexuálů, ani beztrestné znásilňování žen.“

Ústavní cestou hodlá z českého prostředí vystrnadit politický islám.

O pár minut později Bobošíková zařadila ještě vyšší rétorickou rychlost:

„A teď k něčemu, čeho se politici bojí jako čert kříže. To je LGBT problematika a její útok na naše hodnoty a zvyklosti. Někdy se tomu také říká progresivismus.“

Poté přišel střih a následoval další záběr, kde Bobošíková shrnula, co si představuje pod takovým souslovím „západní progresivismus“.

„Západní progresivismus není nic jiného, než totalitní ideologie, která nerespektuje zákony přírody. Vnucuje lidem, že pohlaví je dáno nikoli biologicky, ale že si ho můžeme zvolit. A pak nutí ostatní, aby tuto volbu respektovali.“

Podle ní jsou pohlaví jen dvě, manželství je svazek muže a ženy a právě v manželství je třeba vychovávat děti. A jen rodiče mají podle Bobošíkové právo rozhodnout, zda neziskové organizace na školách mohou propagovat LGBT ideologii.

Bobošíková má za to, že tohle všechno si možná myslí větší množství českých politiků, ale bojí se to říkat nahlas. „Mně strach nevládne a jedno mi to není,“ pronesla důrazně Bobošíková na závěr.

Ve volbách v říjnu 2021 bude Jana Bobošíková kandidovat do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky za VOLNÝ blok.

Zdroj: parlamentnilisty.cz, 2021-07-23

Výzva VOLNÉHO bloku

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok

Výzvy a oznámení

AKCE volného bloku